- Учителю
- Розробка уроку в першому класі по темі Іграшки
Розробка уроку в першому класі по темі Іграшки
Розробка уроку в першому класі по темі "Іграшки".
Цілі уроку:
-
познайомити учнів з новими лексичними одиницями за темою "Іграшки";
-
познайомити учнів з новими буквами англійського алфавіту D d, С с
-
повторити числівники від 1 до 8;
-
практикуватися в діалогічному спілкуванні;
-
закріпити знання по раніше вивчених буквах і звуків.
Цілі розвитку:
-
розвивати пізнавальні процеси, пам'ять, увагу, уяву;
-
розвивати розумові навички;
-
розвивати аудитивні навички;
-
розвивати і формувати інтелектуальну сферу.
Цілі виховання:
-
виховати бажання спілкуватися англійською мовою;
-
виховати етику взаімовідношень;
-
виховати ініціативність і активність у бесіді.
Мета методична:
створити на уроці умови для прояву пізнавальної активності учнів.
Форма проведення уроку: рольова гра.
Форма організації діяльності учнів: фронтальна робота, індивідуальна робота.
Види рольової діяльності: монологічно підготовлена мова, монологічно непідготовлена мова, діалогічна мова.
Організація спілкування: монолог, діалог.
Обладнання уроку: Набрана тема уроку, картинка міски й ковбаси, коробка, іграшки, аудіомагнітофон, картки з буквами і мультимедіа.
Хід уроку.
1.Організаціонний момент:
Teacher: Good morning, boys and girls.I 'm glad to see you.
Children: (співають пісню)
Good morning, good morning,
Good morning to you,
Good morning, good morning,
I'm glad to see you.
Teacher: Sit down, children, and let's get ready for the lesson. Let's begin it.
2. Повідомлення теми та мети уроку
Teacher: Діти, сьогодні на уроці ми будемо вивчати букву D d та букву Сс, назви нових іграшок, будемо грати, співати пісні і малювати.
Children: Very good!
3. Фонетична зарядка
Teacher: Давайте проведемо мовну гімнастику. Послухайте історію:
Ведмедик Teddy ішов по осінньому лісові і почув як вітер зриває з дерев листочки. Вони шелестять англійським звуком [sh]. По дорозі до нас ведмедику зустрілася жабка, яка проспівала йому пісеньку за допомогою звука [w]. Ви всі гарно знаєте, що ведмедик дуже незграбний. От і цього разу він наступив на змію, яка зашипіла англійським звуком [θ], до того ж змія була стара і від злості у неї випав зуб, тому вона почала шипіти на ведмедика звуком [ð].
4. Основна частина
4.1 Назви іграшку
Teacher: Діти, у мене на столі стоять іграшки, назви яких ви вже знаєте. Назвіть їх. (проводиться повторення раніше вивчених лексичних одиниць).
4.2 Опис іграшки
Ви сьогодні принесли свою найулюбленішу іграшку. Опишіть її.
Children: It's a …. (Cat, pig, horse, fox ....)
It's a big ….It 's a big, black ....
4.3 Введення героя
Учитель дістає нову іграшку.
Teacher: It's a dog. Say after me. A dog. Once again. A dog.
4.4 Введення НЛО
- Діти повторюють за вчителем нове слово ланцюжком.
- Діти проговорюють нове слово, як би його проговорювали інщі тварини. (наприклад, як вед мідь , лиса, заєць, вовк, папуга, слон, соловейко,….)
4.5 Повторення лексичного матеріалу
Teacher: Діти, давайте привітаємося з нашим новим другом.
Children: Good morning, dog.We are glad to see you.
Teacher (dog): Good morning.I 'm glad to see you, too.
Teacher: Давайте запитаємо у нашого друга як його справи, звідки він, як його звуть, Скільки йому років.
Children:
What's your name?
Where are you from?
Нow old are you?
How are you?
Teacher (dog): How are you, children?
Сhildren: We are fine, too.
Діти разом з "собакою" співають пісню "How are you, my friends ".
Teacher (dog): Thank you, my dear children.I see you know this song very well, but I don't know your names.
Діти називають свої імена: I'm Olya ...
Фізична хвилинка:
Teacher: Діти, наш новий друг dog любить їсти ковбасу і він приніс нам її в мисці, але не може її порахувати:
Now, children, look into the bowl: How many sausages are there in the bowl? Can you count sausages, children?
Діти хором рахують ковбасу у місці.
4.6 Гра «What is it?»
Teacher: Now, children, let's play a game.
На екрані учитель показує різні іграшки: What is it?
Pupil 1:
It's a ........
4.7 Введення нового героя
Лунає стук у двері.
Teacher: Хто ж це до нас іде? I think it's a new toy. What is it, children?
Діти по черзі задають питання: Is it a .... (monkey, bear, wolf).
Діти не можуть відгадати назву нової іграшки.
4.8 Введення НЛО
Teacher: It's a cat. Say after me. A cat. Once again. A cat.
-
Діти повторюють нове слово по рядам.
-
Повторюють нову лексику шепотом, ступочать ногами або плескають у долоні.
4.9 Вивчення нових букв
Teacher: діти, наш кіт приніс нам чарівну коробочку, а в ній - нові букви.
Children, today we have the letters D d and Cc.
Написання букв в повітрі.
Написання друкованої та письмової букви по половині рядочка.
Teacher: Діти, наші гості можуть допомогти нам вивчити ці букви.
Учитель пише на дошці букви.
Teacher: Now open your соруbooks and write the letter D d and them letter Cc.
Teacher: Children, Dd is for dog. Cc is for cat.
5. Заключна частина
5.1 «Відкритий мікрофон»
Teacher: І на останок, наші гості хотіли би взяти у вас інтерв'ю.
-
що вивчили на уроці;
-
що пригадали;
-
що сподобалося;
-
що не сподобалося.
Teacher: Children Say good bye to your new friends.
Children:
Good bye, dog.
Good bye, cat.
See you.
5.2 Оцінювання
(зазначити хто працював краще на уроці)
The lesson is over. Good bye