- Учителю
- Ағылшын тілінен 9-сыныпқа арналған сабақ жоспары 'Өнер'
Ағылшын тілінен 9-сыныпқа арналған сабақ жоспары 'Өнер'
Ағылшын тілі
9-сынып
Күні:
Сабақтың тақырыбы: Өнер
Сабақтың мақсаты: Өнерді сипаттауға үйрету және оның түрлерімен таныстыру; талдау жасауға, қорытынды шығара білуге дағдыландыру.
Күтілетін нәтиже: Өнер түрлерін біледі және оларды сипаттап, өз ойларын қорытындылай алады.
Бағалау: Өзі - өзін, бір - бірін
Модуль: АКТ, СТО, ОЖТ мен ЖЕ, ТДО, ОүБОБ, КБ
Деректер: Телефон, жұмыс парағы, бағалау парағы
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезеңдері
Уақыт
Тапсырмалар
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушылардың іс-әрекеті
Ұйымдас-тыру кезеңі
3 мин
Сәлемдесу
Амандасу. Кезекші рапортын тыңдау.
Амандасады.
Білім ОЖТ
5 мин
Өткен тақырыпты еске түсіру. Жаңа тақырыпты анықтау
Бағыттау, уәж
How do you understand the word "art"?
Ассоцияция жазу.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтайық.
Ассоцияция жасайды. Бір-бірін толықтырады.
Сабақта біз жаңа сөздерді қолдана білуіміз керек.
Түсіну СТО, ОЖТ мен ЖЕ, КБ
7 мин
Топ ішінде мәтінді оқу, өз сөзімен білдіру.
Look at the exercise 1 on page 54, there is a text about art, read the text and pay attention to the new words. Try to understand it.
Әр топ мәтінді оқып, түсіндіреді.
Топ ішінде оқу, талқылау, бір-бірінетүсіндіру.
Қолдану ОЖТ мен ЖЕ, ОүБОБ, СТО, ТДО
5 мин
Диалогты оқу, қайта өзгерту
Бағыттау, уәж
Look at the exercise 2 on page 54, there is a conversation. Read this conversation and complete the sentences below.
-I think it's terrible to paint on walls.
-I think it's fun!
-but most of them are not very good and make the streets look dirty!
-But I think it's good to see what people do! To me it makes the streets more interesting!
What do you think?
I agree with ____________________
My parents agree with _______________
-Do you call pop music art?
-Yes, and millions of people love it.
-That doesn't mean it's good.
-Well, I think if many people like something it's good.
What do you think?
I agree with ____________________
My parents agree with _______________
Диалогты оқып, қайта өзгертеді. Бір-бірін саусақпен бағалайды.
Талдау СТО, ОЖТ мен ЖЕ, ОүБОБ, АКТ
6 мин
Сөйлемдерді тиісті демеуліктермен толықтыру, өз таңдауын дәлелдеу.
Мадақтау, бағыттау
Look at the exercise 3 on page 55. There are some sentences with gaps; your task is to fill in the gaps with the appropriate prepositions, then work in pairs and check each other.
-
to
-
at
-
on
-
on
-
at
-
at
-
about
-
of
-
at
-
to
-
by
-
Сөйлемдерді топ ішінде оқып, ұялы телефон арқылы аударып, тиісті демеулікті жазады, өз ойларын дәлелдейді.
Өз-өздерін бағдаршаммен бағалайды.
Жинақтау СТО, ТДО, КБ
9 мин
Берілген таблица арқылы топ ішінде сөйлемдер құрастыру, тексеру.
Қадағалау, уәж
Look at the cards, there is a chart; you should make up sentences by using these expressions. Complete the chart.
A
B
C
D
I couldn't answer the questions
I was angry
I was pleased
I was tired
My father is furious
My mother was worried
because I
had/ hadn't
eaten all day
studied well
slept badly
visited him for a long time
passed my driving test
Топ ішінде сөйлемдер құрастырады. Бір-бірін бағдаршаммен бағалайды.
Бағалау СТО, ОүБОБ, ЖЕ
6 мин
«Константинополь» әдісі арқылы тақырыпты пайымдау.
Қадағалау, уәж, жиынтық бағалау
Оқушылар өз ойын білдіреді. Бір-бірін бағалайды
Ұй жұмысы
3 мин
«Өнер менің өмірімде» шағын шығарма