- Учителю
- Ағылшын тілінен ' what are you going to do during your holiday?' Тақырыбына қысқа мерзімді жоспар
Ағылшын тілінен ' what are you going to do during your holiday?' Тақырыбына қысқа мерзімді жоспар
тексерілді
Директордың оқу-тәрбие
ісі жөніндегі орынбасары
________
Қысқа мерзімдік жоспар
Сабақтың тақырыбы: What are you going to do during your holiday? Сабақтың мақсаты: демалысты қалай өткізу туралы ақпарат білуі, жаңа сөзді меңгерту, сөйлеу дағдысы арттыру, going to шағын меңгерту
Сабақтың нәтижесі: оқушылар тақырыпқа байланысты жаңа сөздік жаттайды, going to де сөйлем құрай алады
Сабақтың түйінді идеялары: Демалысты қалай өткізетінін шақты ескере отырып айта біледі
Сабақтың әдіс-тәсілдері: бинго әдісі, кафель әдісі, сағат әдісі, жадыны дамытуға арналған ойын
Сыныбы:6
Уақыты
Сабақтың кезеңдері
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Оқыту үшін бағалау және оқытуды бағалау
Қолданылатын ресурстар
2-мин
5мин
Кіріспе
Уй тапсырмасын тексеру
Бинго әдісі
Нұсқаулық:
Балалар білесіндерма біз өткен сабақта кемемен аралға жеткенімізді білесіңдер, енді қайда барамыз?
Өте жақсы , Біз марсқа жетуіміз үшін не істеуіміз қажет?
What was your home task for today?
Нұсқау: Сендерді бинго әдісі бойынша үй жұмысын тексерейік. Сендерге бір қала және бір етістіктен берілген соған байланысты келесі оқушыларға сұрақ қоясыңдар, жауап берсе жазып қоясың, тор толған кезде бинго деп айқайлайсыңдар, алғашқы болған адамға сыйлық бар
--- Сабаққа белсенді қатысуымыз қажет
It was ex:6 page:138
Оқушылар бинго әдісін қолдану арқылы үй тапсырмасын айтады
Бинго әдісінің критерилері
1 сұраққа жылдам жауап беру -2 балл
(Смайлик арқылы бағалау)
Интерактивті тақта
5-мин
15 мин
Таныстырылым
Кафель әдісі
Тақтада жаңа сөздер жазылған, соны дәптерлеріңе жазып алыңдар
See the Statue of Liberty - Бостандық мұнарасын көру
Walk in the central park - Орталық саябақта серуендеу
Go to Chinatown- қытай қалашығына бар
Take a helicopter tour - тік ұшақпен саяхаттау
Climb the Empire State Building - көк тіреген ғимаратқа шығу
Нұсқау;
Кітапта 183 бетте going to қолданылуын бар, сол ережені кафель әдісі бойынша жұптық топқа бөлініп,
Алдарыңа берілген парақшаларға аяқталған осы шақ туралы не білдіңдер және өмірдегі бір мысалмен суреттеңдер.
Ең жақсы деген кафельді өздерің бағалайсыңдар.
Сонымен Going to қалай жасалады екен?
Ол қай кезде жасалады?
Жекеше және көпше түрдегі айырмашылығы қандай? Басқа қай жерде айырмашылық бар?
Оқушылар сөздікті жазып алып жаттайды
Оқушылар жұптық топқа бөлінеді, оқиды, қорғайды
Кафельдің критерийлері;
-
ереженің дұрыс айтылуы керек -2 балл
-
өткен шақпен байланыстырсаңыз-3 балл
-
өмірдегі көрініспен суреттеу - балл3
(смайлик арқылы бағалау)
Интерактивті тақта
Плакат., оқулық, грамматика
15мин
Негізгі бөлім
Сағат әдісі;
Нұсқау ; сағат жүрісі бойынша өздеріңнің кездесетін уақыттарыңды таңдап өз жұптарыңды тауып келісіп алыңдар, Мыс: Арманмен 9,00 де Азаматпен 12,00 де ,15,00 де Гүлжанмен кездесмін деп жазып алу керек. Сол келіскен уақытында кездескен оқушыға жаңа сөздікті пайдаланып, сұрақ қоясыңдар, ал біреуі жауап беруі керек. Яғни жұптық диалог құру керек
Оқушылар кездесу уақыты бойынша бір-бірімен кездесіп, сұрақ қояды және жауап береді
Критерий
1 Сұрақтар going to арқылы болуы керек -3 балл
(Смайлик арқылы бағалау)
Сағат, оқулық
3мин
Қорытынды
Кері байланыс
Жадыны дамытуға арналған ойын
Нұсқау; сендерге слайдта суреттер шығады соның ағылшыншасын айтыңдар
Оқушылар интерактивті тақтадан шыққан суреттің ағылшыншасын айтады
Смайликтерді қосып, жиынтық бағалау
-
смайлик 5 балл
-
смайлик 4 балл
-
1 смайлик 3 балл
Интерактивті тақта
Мұғалім: ___________________________________________________