7


'Food' Қысқа мерзімді жоспар

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Оқу-ісі жөніндегі орынбасары:

_________ Қ.Д.Атамбаева


М.Жұмабаев атындағы №39 жалпы орта мектеп

Қысқа мерзімді жоспар

Мұғалімі: Барикова Ж.М.

Пәні: ағылшын тілі

Мерзімі: 04.04.2015ж.

Сынып

8 сынып

Сабақтың тақырыбы

Unit 10, Step 1, Food

Сабақтың мақсаты

Берілген 10 сөздің аудармасын табу, мәтіннен сол сөздерді анықтау. Жаттығудағы көп нүктенің мөлшерлі үстеулерді қоя білу.

Күтілетін нәтиже

  • Берілген 10 сөздің аудармасын біледі.

  • Мәтіннен сол сөздерді таба біледі.

  • Жаттығудағы көп нүктенің мөлшерлі үстеулерді қоя алады.

Табыс критериялары

  • Берілген 10 сөздің аудармасын білу.

  • Мәтіннен тағамға қатысты сөздерді табу.

  • Мөлшерлі үстеуді қолдана алу.

Сабақтың әдісі

«Досыма хат», «Сұрақ қою», «Ой қозғау», «ДЖИГСО» , «Кім шапшаң».


Сабақ кезеңдері

Уақыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Пайдаланылған дереккөздер мен ресурстар

Бағалау

Кіріспе

4 мин

Ұйымдастыру. «Ыстық алақан» ынтымақтастық атмосферасын құру. Шеңберге тұрып, амандасып көңіл күйлерін білу. Long, Short сөздері арқылы топқа бөлу. Топ басшыларын сайлау, бағалау парағын тарату.

«Class room rules» топ ережесін құру.

Шеңберге тұрып, амандасып көңіл күйлерін тілек арқылы білдіреді. Оқушылар топқа бөлініп, топ басшысын сайлайды. «Топ ережесін» құрып, келіседі. Бағалау парақшаларымен танысады.

«Class room rules» жазылған плакат,

бағалау парақшалары.

Good job!

Very good!



6 мин

«Досыма хат» әдісі арқылы үй тапсырмасын пысықтау. Оқушыларға үй тапсырмасына байланысты досына хат жазу.

Осы әдіс бойынша оқушылар үйге берілген тапсырмасыны қағазға хат ретінде жазып досына береді. Ал досы оны тексереді.

«Messages 4. Student's book for Kazakhstan» Кембридж баспасы, 2012 жыл,

А4 парақ

Very good!

Таныстырылым

5 мин

«Ой қозғау» бейнетаспаны көрсету. «Сұрақ қою» әдісі.

-What can you say?

-What about is our today's lesson?

тақырыпты ашу мақсатында оқушыларға сұрақ қою арқылы ойларын сұрау.

Оқушылар бейнетаспаны көріп, сұрақтарға жауап бере отырып, өз ойларымен бөліседі. Сабақтың тақырыбын айқындайды.


АКТ, ғаламтор

Ынталандыру


Қолдану

10 мин

«Жаңа сабақ»

Интерактивті тақтада берілген жаңа сөздердің аудармасын табу. Мәтінмен жұмыс жасау.

«ДЖИГСО» әдісі. Алдымен оқушылар жеке оқып , жұпта сосын топта талқылау.


Оқушылар жаңа сөздердің аудармасын табады. Әр топ мүшелері мәтінді оқиды, жұппен талқылап, ортаға салады. Постерге түсіріп, қорғайды.

Екі жұлдыз, бір тілек айтады.

«Messages 4. Student's book for Kazakhstan» Кембридж баспасы, 2012 жыл

Интерактивті тақта стикерлер, маркер

постер


Екі жұлдыз, бір ұсыныс

Басбармақпен бағалау


10 мин

Мәтін бойынша сөздерді деңгейлік тапсырмалар беру.


Оқушылар өз деңгейлеріне байланысты тапсырмаларды орындайды.

І деңгей - мәтіннен жаңа сөздерді табады.

ІІ деңгей- жаңа сөздермен сөйлем құрайды.

ІІІ деңгей - егер тағам болмағанда ... деген тақырыпта эссе жазу.


«Messages 4. Student's book for Kazakhstan» Кембридж баспасы, 2012 жыл



Смайликтермен бағалау


6 мин

«Кім жылдам» әдісін қолдана отырып, берілген жаттығудағы көп нүктенің орнына мөлшер үстеулерді қойып, орындау.

Екі топ берілген жаттығу бойынша көп нүктенің орнына any, no сөздерін қойып жазады.

  1. I want to make a sandwich but we haven't got ______ butter.

  2. We've looked on the Internet but there isn't ______ information about the concert.

  3. I don't believe it! There's ______ petrol in the car!

  4. Ben isn't very healthy. He doesn't eat ______ vegetables.

  5. There's ______ orange juice, I'm afraid. Would you like some apple juice?

  6. Where are we going to sit? There are ______ free seats.

«Messages 4. Student's book for Kazakhstan» Кембридж баспасы, 2012 жыл


«Very good»

Ынталандыру

Қорытынды

3 мин

Рефлексия. Оқушыларға стикерлерді тарату, ойларын тұжырымдау.

  • Не ұнады?

  • Не ұнамады?

  • Не білгің келеді?

Топтық бағалауды сұрау.

Оқушылар стикерлерге не ұнады, не ұнамады, және не білгісі келетінін жазып, айтады.

Топ басшылары бағалау парағындағы бағаларды айтады.

Рефлексия, стикерлер

Бағалау парақшасы

Good job!

Well done!



1 мин

Үйге 1-3 аралығындағы жаттығуларды орындау.

Оқушылар үй тапсырмасын күнделікке жазу.








Оқу-ісі жөніндегі орынбасары:

_________ Қ.Д.Атамбаева


М.Жұмабаев атындағы №39 жалпы орта мектеп

Қысқа мерзімді жоспар


Мұғалімі: Барикова Ж.М.

Пәні: ағылшын тілі

Мерзімі: 07.04.2015ж.


Сынып

8 сынып

Сабақтың тақырыбы

Unit 10, Step 2, Who eats what?

Сабақтың мақсаты

Cұраулы сөйлемдердің мәнін түсіну және сөйлемдерге қолдана білуге үйрену.

Күтілетін нәтиже

  • Сұраулы сөйлемдердің мәнін түсінеді.

  • Cөйлемдерде қолдануын үйренеді.

Табыс критериялары

  • Үй тапсырмасын пысықтау.

  • Сұраулы сөйлемдердің мәнін түсіну.

  • Сұраулы сөздерді сөйлемдерде қолдана алу.

  • Сабақты бекіту.

Сабақтың әдісі

«Веер» әдісі. «Ассоциация» әдісі, «Құрастыр, одан кейін жауабын айт», Кері байланыс.


Сабақ кезеңдері

Уақыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Пайдаланылған дереккөздер мен ресурстар

Бағалау

Кіріспе

3 мин

«Қаражорға» бейне ролик. Бейне роликте көрсетілген іс-қимылдарды қайталау. Оқушыларды who, what сөздері арқылы екі топқа бөлемін. Әр топқа бағалау парақшасын тарату.

Оқушылар жаппай ортаға шығып бейне роликте көрсетілген іс-қимылдарды қайталау арқылы билейді. Оқушылар who, what сөздері арқылы екі топқа бөлінеді.

АКТ

А4 парақ

Басбармақпен бағалау


5 мин

« Веер» әдісі арқылы үй тапсырмасын пысықтау.

« Веер» әдісі арқылы үй тапсырмасын пысықтайды.

Түрлі түсті қағаздар

Very good!

Таныстырылым

3 мин

«Ой қозғау». Тақырыпқа байланысты сұрақтар қою.

  • What do people eat in Britain?

  • What do people eat in USA?

Оқушылар жеке ойланады, жұбымен талқылайды, топта түйін жасайды.

In Britain people eat …

Pudding, Corn flakes …

МАН

Ынталандыру

Қолдану

10 мин

«Жаңа сабақ»

Үнтаспаны тыңдау арқылы сұраулы сөйлемнің мәнін түсіну. «Ассоциация» әдісі бойынша интерактивті тақтадағы берілген екі шеңбердің ортасында who, what сұраулы сөздерін қатыстырып, ойларын айту .

Оқушылар үнтаспаы арқылы сұраулы сөйлемнің мәнін түсінеді.

Оқушылар осы екі сұраулы сөздерге байланысты оз ойларын айтып шығады.


«Messages 4. Student's book for Kazakhstan» Кембридж баспасы, 2012 жыл , Үнтаспа

Интерактивті тақта

Екі жұлдыз, бір тілек


10 мин

Деңгейлік тапсырмалар беру.


Оқушылар өз деңгейлеріне байланысты тапсырмаларды орындайды.

І деңгей - мәтіннен сұраулы сөздерді табады.

ІІ деңгей- Сұраулы сөздермен сөйлем құрайды.

ІІІ деңгей - Сұраулы сөздер болмағанда ....? деген тақырыпта эссе жазу.


«Messages 4. Student's book for Kazakhstan» Кембридж баспасы, 2012 жыл



Смайликтермен бағалау


10 мин

«Құрастыр, одан кейін жауабын айт» әдісі бойынша жаттығуларды орындатамын.


Оқулықта берілген жаттығуларды алдымен жеке, кейін жұппен, топпен талқылап, орындайды.

«Messages 4. Student's book for Kazakhstan» Кембридж баспасы, 2012 жыл

Ынталандыру

Қорытынды

3 мин

Кері байланыс. Даналық ағашы суреті ілінеді. Стикерлерді таратып беремін.

  • Бүгін не үйрендің?

  • Не білгің келеді?

  • Сабақ несімен қызық болды?

Топтық бағалауды сұрау.

Сол арқылы сабақтан алған әсерлерін, ой-пікірлерін жазып, жапсырады.


Бағаларын талдау.


Стикерлер

Даналық ағашы салынған плакат


Бағалау парақшасы

Өзін-өзі бағалау Критериалды бағалау


1 мин

Үйге 1-3 аралығындағы жаттығулар.

Оқушылар күнделікке жазады.
























Оқу-ісі жөніндегі орынбасары:

_________ Қ.Д.Атамбаева


М.Жұмабаев атындағы №39 жалпы орта мектеп

Қысқа мерзімді жоспар

Мұғалімі: Барикова Ж.М.

Пәні: ағылшын тілі

Мерзімі: 11.04.2015ж.

Сынып

8 сынып

Сабақтың тақырыбы

Unit 10, Step 3, Fast food

Сабақтың мақсаты

Mәтінмен танысу. Жаттығудағы көп нүктенің орнына сын есімді қоя білу.

Күтілетін нәтиже

  • Берілген мәтінмен танысады.

  • Жаттығудағы көп нүктенің орнына сын есімдерді қоя алады.

Табыс критериялары

  • Үй тапсырмасын пысықтау.

  • Берілген тапсырманы орындау.

  • Сын есімдерді қолдана білу.

  • Сабақты бекіту.

Сабақтың әдісі

«Сұрақ қою» әдісі, «Өзіңізді тексеріңіз» әдісі, Сана аллеясы.


Сабақ кезеңдері

Уақыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Пайдаланылған дереккөздер мен ресурстар

Бағалау

Кіріспе

2 мин

«Комплименттер бұрқасыны» Жағымды сөздер жазып, бір-біріне тастау. Өзіне түскен парақты ашып оқу.

Шаттық шеңберінде оқушылар жағымды сөздер жазып, бір-біріне тастайды. Өзіне түскен парақты ашып оқиды.

А4 парақ

Ынталандыру


3 мин

Оқушылар -ed, -ing жұрнақтары жалғанған сын есімдер жазылған стикерлері арқылы екі топқа бөлемін. Топ басшысына бағалау парақшасын беру.

Оқушылар екі топқа бөлінеді.

Топ башысы бағалау парақшасымен танысады.

Түрлі-түсті стикерлер

Бағалау парақшасы

Смайликтермен бағалау



5 мин

«Аквариум» әдісі арқылы үй тапсырмасына байланысты сұрақ қою.

Осы әдіс бойынша оқушылар жұптасып, үй тапсырмасын өзара тексереді.

МАН

Басбармақпен бағалау.

Таныстырылым

5 мин

«Ой қозғау». Суреттерді көрсете отырып, жоғары және төмен дәрежелі сұрақтар қойып тақырыпты ашу.

Суреттерді көре отырып, сұрақтарға жауап бере отырып сабақтың тақырыбын айқындайды.

слайдтар

Ынталандыру

Қолдану

10 мин

«Жаңа сабақ»

Берілген мәтінді оқып, талдау жасау . Өз ойларын айту.


Оқушылар мәтінді оқып, талдау жасайды. Өз ойларын айтады.


«Messages 4. Student's book for Kazakhstan» Кембридж баспасы, 2012 жыл



Excellent!

Смайликтермен бағалау




10 мин

«Өзіңізді тексеріңіз» әдісі. Тақырыптың мағынасын ашатын сөздерді бір-бірімен сәйкестендіріп, сөйлем құрау.

Оқушылар берілген сөздерді сәйкестендіріп, сөйлем құрайды.

«Messages 4. Student's book for Kazakhstan» Кембридж баспасы, 2012 жыл



Very good!





10 мин

Сабақты пысықтау мақсатында оқушыларды сана аллеясына тұрғызып, бүгінгі тақырыпты жұптасып, кезектесіп талқылату.

Оқушылар сана аллеясында бүгінгі өтілген тақырыпты бір-біріне кезектесіп түсіндіреді.

«Messages 4. Student's book for Kazakhstan» Кембридж баспасы, 2012 жыл


Very good!

Қорытынды

3 мин

Рефлексия (Кері байланыс)


Бағалау парақшасын сұрау.

Бүгінгі тақырып бойынша өз пікірлерін стикерге жазып, іледі.


Бағалау парақшасын талқылау

Стикерлер, плакат

Бағалау парақшасы

Өзін-өзі бағалау

Критериалды бағалау


2 мин

Үйге 1-3 аралығындағы жаттығулар. (Диалог)

Күнделікке жазып алады.

Оқу-ісі жөніндегі орынбасары:

_________ Қ.Д.Атамбаева


М.Жұмабаев атындағы №39 жалпы орта мектеп

Қысқа мерзімді жоспар


Мұғалімі: Барикова Ж.М.

Пәні: ағылшын тілі

Мерзімі: 14.04.2015ж.

Сынып

8 сынып

Сабақтың тақырыбы

Unit 10, Extra Practice

Сабақтың мақсаты

Тарау бойынша өтілген жаңа сөздерді қайталау және сөйлем құрап үйрену.

Күтілетін нәтиже

  • Тарау бойынша өтілген жаңа сөздерді қайталайды.

  • Сөйлем құрап үйренеді.

Табыс критериялары

  • Үй жұмысын пысықтау.

  • Тарау бойынша өтілген жаңа сөздерді білу.

  • Жаңа сөздермен сөйлем құрау.

  • Сабақты бекіту.

Сабақтың әдісі

«Сұрақ қою», «Суреттер сөйлейді», «Адасқан әріптер» әдісі, «Ыстық орындық» (hot chair).


Сабақ кезеңдері

Уақыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Пайдаланылған дереккөздер мен ресурстар

Бағалау

Кіріспе

3 мин

Әр оқушыларбір-біріне жүректен - жүрекке көңіл күй тілек жазып, «Ғажайып ағашқа» ілу.

Түрлі түсті кәмпиттер арқылы топқа бөлу.

Бағалау парақшасын тарату.


Әр оқушы кішкене жүрекшелерге бір - біріне тілек жазып, «Ғажайып ағашқа» іледі.

Оқушылар берілген кәмпиттер арқылы топқа бөлінеді.

Ғажайып ағаш салынған плакат, стикерлер

ынталандыру


7 мин

«Сұрақ қою» әдісі арқылы үй тапсырмасын пысықтау.

Осы әдіс бойынша оқушылар бір-біріне сұрақ қоя отырып, пысықтайды.

«Messages 4. Student's book for Kazakhstan» Кембридж баспасы, 2012 жыл

Very good!

Таныстырылым

5 мин

«Суреттер сөйлейді».

Өтілген тарау бойынша суреттер көрсету.

Оқушылар осы суреттер бойынша сыни тұрғыдан ойлап, жауап беру арқылы тақырыпты ашады.

Суреттер

Excellent!

Қолдану

10 мин

«Жаңа сабақ».

«Адасқан әріптер» әдісі.

Оқушыларға әріптерді тарату.

Оқушылар бүгінгі тақырыпқа байланысты адасқан әріптерден сөздер құрайды.

Постер

«Messages 4. Student's book for Kazakhstan» Кембридж баспасы, 2012 жыл

Басбармақпен бағалау


10 мин

«Кім жылдам?» әдісі. Тақырыптың мағынасын ашатын сөздерді бір-бірімен сәйкестендіріп, сөйлем құрау.

Оқушылар берілген сөздерді сәйкестендіріп, сөйлем құрайды.

Түрлі түсті қағаз

плакат

Very good!


5 мин

«Ыстық орындық» (hot chair)

Алған білімдерін тексеру. Жаттығудың орындалуын түсіндіру.

True/False (Дұрыс/қате)

Топта отырған оқушы сөйлемдерді оқиды, ыстық орындықта отырған оқушы True/False (Дұрыс/қате) деп жауап береді.


Орындық

«Messages 4. Student's book for Kazakhstan» Кембридж баспасы, 2012 жыл

Ынталандыру

Қорытынды

4 мин

Кері байланыс. Оқушыларға «блоб ағашы» әдісі арқылы сабақта қандай жетістітерге жеткендерін сүреттеуді ұсынамын.

Оқушылар блоб ағашына қалай шыққандарын суреттейді

Стикерлер

Кері байланыс

«Блоб ағашы »парағы


Бағалау парақшасы

Өзін-өзі бағалау

Критериалды бағалау


1 мин

Үйге 5-6 жаттығулар.


Күнделікке жазу.











 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал