- Учителю
- Animals in the Ocean
Animals in the Ocean
Сыныбы: 7 «А» | Күні: | Мұғалімі: Изей Н.Ж | |||
Сабақтың тақырыбы | Animals in the Ocean | ||||
Сабақтың мақсаты |
| ||||
Нәтижесі |
| ||||
Оқыту әдісі | СТО, топтық, жұптық жұмыс,ассоцация жасау, диалогты оқыту, оқытудың жаңа әдіс тәсілдері, ББҮ кестесі,сәйкестендіру кестесі, Өзін-өзі бағалау | ||||
Модульдер | СТО , АКТ,Диалогты оқыту, Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер,Талантты және дарынды балаларды балаларды оқыту. | ||||
Ресурстар | Балық тектес жануарлардың суреттері,магнитафон, ноутбук, I- phone, планшет, кітап, дәптерлер, стикерлер, А-3 қағаздар | ||||
| Сабақ барысы: | ||||
Time | Сабақ кезеңдері | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті: | Бағалау | |
2 min | Психологиялық дайындық Psychological workout | -Good afternoon pupils! -How are you? Мұғалім оқушылармен амандасады , бір -біріне қарап қос қатар тұрып «кір жуу машинасы» ойыны арқылы сабақты бастайды | Good afternoon teacher! We are fine, thank you! Мұғаліммен амандасады, оқушылар қос қатардан бір- біріне қарап тұрады, 1 оқушы арасынан өтеді ол оқушының көңілін көтере отырып жуындырады, шаршағанын басу үшін жасайды | Өзін-өзі бағалау | |
3 min
| Introduction:
| 1) Топтарға бөліну: Оқушыларды 3 топқа 4 оқушыдан бөлу үшін санақ ретін жүргізеді.1,2,3,4 аталған сандарды сәйкесінше оқушыларды топқа бөлу 2) топтарға бөлінгеннен кейін өздеріне ұнаған жануар атауымен топ атауы болып сол бағытта жұмыс жасау керектігін ескертеді | Топтарға бөліну: 1)Оқушылар 3 топқа 4 оқушыдан бөлінеді 2) топтарға бөлінгеннен кейін ұнаған жануар атауымен топ атауларын айтып сол бағытта жұмыс жасайды | Өзін-өзі бағалау | |
5 min | Brainstorming (қызығушылықты ояту) | Answer /question 1. Аre there life in the ocean? 2.What kind of animals live there ? Су асты тобының жануарларына ассоцация жасау Make up associations about ocean and sea animals | Оқушылар сұрақтарға жауап береді Students are made associations about ocean and sea animals | Топтың өзін-өзі бағалауы | |
17 min | Realization of meaning (Мағынаны тану)
| Деңгейлік тапсырма : 1 тапсырма 3 топқа «Ocean world»мәтінін аударады, түсінеді 2 тапсырма Жаңа сөздерді сәйкестендіріп табу Match the new words and vocabulary
Migration аналық Depth өлшену Swallow қоныс аудару Breathe дем алу Row тереңдік Weigh қатар Female жұту
3 тапсырма Топпен жұмыс, мәтінді оқып талқылай отыра, шығармашылықпен жұмыс жасау, Теңіз жануарларын ғаламтордан іздеп кез келген жануардың өмір сүру ортасына сипаттама беру Presentation. Describe the animals | Students are to do level tasks: 1.Оқушылар мәтінді оқи отыра түсінеді, аударады, таныс емес сөздердің астын сызады Students read, understand, translate the text and line the unknown words 2.Олар жаңа сөздерді оқиды, сәйкестендіреді They read the new words and matching the new words 3. Әр топ мәтінді талқылай отыра берілген тапсырманы орындайды Теңіз жануарларын ғаламтордан іздеп кез келген жануардың өмір сүру ортасына (ментуза, сегізаяк, акула) постермен сипаттама береді. Group work. Each group protect their work about the own work | Өзін-өзі бағалау Өзін-өзі бағалау Топтың өзін-өзі бағалауы | |
13 min
| Reflection (рефлекция) | Топпен жұмыс Таңдап алған жұмыстарын топпен қорғау, мінездемелерін постерге баяндау Work in groups of 3.
| Таңдап алған жұмыстарын талдап қорғайды. Әр топ жасағанжұмысын талқылайды, мұхит жануарларына мінездеме береді Each group draw a characteristics, they must to say about theirs character | Топтың өзін-өзі бағалауы
| |
3 min
| Evolution Бағалау | Assessment: self-assessment: 1. Сlaps 2. The level of your understanding 3. Look back pages | -Бағалау сәтінде оқушылар шапалақ ұрады -Түсінік қалыптасса шапалақ ұрады -Кері байланыс парағы | Students are to evaluate themselves | |
2 min | Қосымша тапсырма Additional tasks | Өсімдіктер әлеміне саяхат, Гүлдер туралы мәлімет әкелу What do you know anything about life of plants and flowers Bring more information about it | Өсімдіктер әлеміне саяхат, Гүлдер туралы мәлімет әкелу They give more information about life of plants |
|