- Учителю
- Разработка урока по английскому языку на тему Мои любимые животные (1 класс)
Разработка урока по английскому языку на тему Мои любимые животные (1 класс)
ТЕМА: My Favourite Animals
Цілі: Закріплювати вміння учнів називати дії та складати речення з конструкцією I can, вдосконалювати навички читання та вміння називати слова по буквах, вчитись оперувати вивченими конструкціями у мовленні, формувати вміння працювати в парах, виховувати повагу до однокласників і ровесників.
Обладнання: CD-програвач, кольороволівці, картки з зображенням літер алфавіту та тварин, іграшки, підручники, робочі зошити.
ХІД УРОКУ
-
Початок уроку
-
Привітання
-
Фонетична зарядка
Вчитель показує літеру. Учні по черзі називають літеру, звук і слово, яке починається з цієї літери. Наприклад, «B» - [b] - Bear.
-
Основна частина уроку
-
Закріплення назв дій в процесі вивчення вірша
Hop like a bird,
And jump like a frog.
Now chaise your tail
Like a little brown dog.
Діти повторюють слова за вчителем та виконують відповідні рухи
-
Аудіювання речень.
T: I can run. I can play. I can read. I can swim. I can jump. I can write. I can fly. I can draw. I can sing.
Діти слухають вчителя і виконують відповідні рухи.
-
Розвиток мовлення
а) Діти отримують іграшкову тварину або картку з зображенням тварини. Називають тварину і кажуть, що вони вміють робити. Наприклад: «I`m a rabbit, I can jump.»
б) Робота в парах. Складання діалогів. Вчитель розігрує діалог. Наприклад:
- Hello, Bird!
- Hello, Frog!
- I can jump, and you?
- I can fly. Etc.
4. Фізхвилинка
Діти разом з вчителем промовляють слова і виконують відповідні рухи.
Hands up!
Hands down!
Clap your hands!
Turn around!
Hands inside!
Hands outside!
Step left!
Step right!
Hands up!
Hands down!
Clap your hands!
Sit down!
-
Читання та вимова слів по буквах (PB, U.6, L.5, Ex.3, P.73)
Учні за диктором вимовляють літери, а потім утворене ними слово
-
Введення мовних конструкцій Liz can run. Liz can jump., їх читання та списування. (L.5, ex.5, p.73)
-
Застосування вивчених конструкцій. Розповідь про улюблену тварину. Наприклад: «It`s a rabbit. It is small. It can jump. I like rabbit. Etc.»
-
Закінчення уроку
-
Рефлексія
-
Goodbye Song
ТЕМА: At the Zoo
Цілі: Повторити алфавіт та назви тварин, вчитись сприймати текст на слух з опорою на малюнок, розуміти прослухане; формувати вміння працювати з підручником і робочим зошитом; розвивати фонематичний слух учнів, здатність до імітації; стимулювати та підтримувати інтерес до іноземної мови
Обладнання: CD-програвач, кольорові олівці, постери, робочі зошити.
ХІД УРОКУ
-
Початок уроку
-
Привітання
-
Мовна зарядка
Вивчення вірша
I can run
And I can skip
I can swim
And I can sleep
-
Основна частина уроку
-
Аудіювання тексту з опорою на малюнок (PB. U.6, L.6, ex.1, p.74-75) (WB. U.6, L.6, ex.1, p.51)
Учитель звертає увагу учнів на малюнки
Вчитель і учні рідною мовою обговорюють малюнки. Далі вчитель повідомляє, що завдання учнів протягом прослухування діалогу - вказувати на відповідну картинку та героя, що говорить. Під час другого прослуховування учні вказують на героя, що говорить. Трете прослухування - учні повторюють за диктором кожну фразу. Учитель об'єднує учнів у три групи. Кожна група грає роль Королеви, Вікі або Аптона.
-
Контроль прослуханого засобом драматизації діалогу
-
Фізхвилинка
Діти разом з вчителем промовляють і виконують відповідні рухи.
I am Teddie, the frog,
And my friend Dan, the dog,
We can sing a nice song,
We can dance,
We can run
We can play
We like fun!
-
Застосування вивчених конструкцій
а) Вчитель показує картки з зображенням тварини і питає: «Is it a dog?». Учні: «Yes\No»
б) Учень тримає картку з зображенням тварини до себе. Інші учні повинні відгадати зображену тварину.
Зразок: Is it a fox? Etc.
Той хто відгадав, займає місто ведучого.
с) Повторення пісні «At the Zoo» (WB, U.6, L.6, ex.2, p.51)
Учні розмальовують малюнок та хором співають пісню.
-
Автоматизація навичок розпізнавання літер алфавіту та підбір до них слів (PB, U.6, L.6, ex.3, p.75)
-
Закінчення уроку
-
Рефлексія
-
Goodbye song