7


  • Учителю
  • Урок на тему: Какие новости? (5 класс)

Урок на тему: Какие новости? (5 класс)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Клас

5-Б

Дата

17.01

Тема:

Які новини? Unit What's the news?

Тип уроку: комбінований

Мета:

Практичні:

практикувати учнів у вивченої лексики за темою уроку;організувати ознайомлення учнів з використанням Past Continuous tense (минулий довгий час) та усне тренування у вживанні цієї структури в мовленні учнів на рівні фрази та над фразової єдності за темою уроку; організувати діалогічне мовлення учнів організувати читання діалогу уголос; продовжувати формувати навички усного мовлення за темою уроку;

Освітні:

формувати уявлення про мовну побудову іноземної мови;

навчити порівнювати явища іноземної мови і рідної;

прилучити учнів до діалогу культур;

вчити учнів працювати з підручником і робочим зошитом;

Розвиваючі:

розвивати мовленнєві здібності учнів: фонематичний, інтонаційний слух, здібність до імітації, мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів;

розвивати слухову, зорову пам'ять, оперативну, тривалу пам'ять, довільну, мимовільну увагу; розвивати готовність до іншомовного спілкування;

Виховні:

виховувати ввічливість, чуйність у стосунках з товаришами тощо;

виховувати певні риси характеру; доброзичливість, толерантність, колективізм, активність, самостійність тощо; виховувати позитивне ставлення до культури іншого народу, його мови;.

Обладнання: підручник Карп'юк, демонстраційна дошка,зошит;

Хід уроку

Greeting and aim Привітання та мета уроку

Hello, children! We must repeat the learnt the vocabulary& learn the Past Continuous tense .We'll read the dialogue and translate it into Russian. We ask the questions and answer them.

Підготовка в іншомовну атмосферу

Warming up Мовленнєва розминка

Who's on duty? What's the date? What's the weather?

Ps: The pupil answers them

Основна частина уроку

Актуалізація опорних знань

Check on homework Перевірка дом.завдання

T1 : Learn the vocabulary and poem by heart on p.73

Ps: Pupils learn the vocabulary and poem by heart on p.73

T2:Read the dialogue and translate it into Russian ex.1 p.72

Ps: Pupils read the dialogue and translate it into Russian ex.1 p.72

Physical activity Фізкультхвилинка

T: Let's relax and do it

Hands down! Hands on hips! Sit down! - Stand up! - Hands up! - Hands to the sides! - Turn to the left! - Bend right! Stand still! - Stop! Hands up! -

Ps: Pupils repeat it after the teacher

Подання граматичного матеріалу

Давайте вивчимо нову граматичну структуру

Past Continuous tense (минулий довгий час)

Formation: was (I, she.he,it)+V1+ing were (you, they, we) +V1+ing

f.ex.I was reading a book the whole evening yesterday. Я читав книгу весь вечір учора.

Writing Письмове завдання

T:Let's read & find out Past Continuous tense p.73 , write down

Ps: Pupils read & find out Past Continuous tense p. 73, write down

Reading Читання діалогу по черзі

T:Read the dialogue and translate it into Russian ex.2 p.73

Ps: Pupils read the dialogue and translate it into Russian ex.2 p.73

Speaking Подання мовного матеріалу

T: Ask the questions and answer them ex.3 p.74

Ps:Pupils ask questions answer them each other ex.3 p.74

Заключна частина уроку

Summerizing Підведення підсумків

What have you learnt at the lesson?

Score Оцінювання

Your marks are..

Homework Домашнє завдання

Ex.2p.73(Читати,перекладати, повторити слова, правило)



 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал