7


  • Учителю
  • Конспект урока по английскому языку для 6 класса «Food and drink»

Конспект урока по английскому языку для 6 класса «Food and drink»

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание: "Описание материала:"Осы сабақта оқушылар тағам, сусын, саналатын және саналмайтын зат есімдер туралы мәлімет алып, мәтінмен жұмыс жасайды. »Food and drink» сабақ жоспары жалпы білім беретін мектептің 6 сыныптарға арналған. Т. Аяпова оқулығы бойынша. Осы сабақ оқушылардың оқу, ж
предварительный просмотр материала


Келісілген Келісілген Бекітемін

МБжетекшісі............ Оқу ісі меңгеушісі .№43 м-г директоры ............................... ................................. .................................

« »...............ж. « ».................ж. « »....................ж.


Ашық сабақ


ПӘНІ: Ағылшын тілі

СЫНЫП: 6 «A»

САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ: «Food and drink»

МҰҒАЛІМ: Мухамадиева Н.К.


Өскемен қаласы

2014ж.



Сабақ жоспары

Пәні: ағылшын тілі

Сыныбы: 6а

Мерзімі: 12.02.2014

Сабақтың тақырыбы

Food and drink. Тағам жәңе сусын.

Мақсаттары:

Тағам ж/е сусын ,саналатын ж/е саналмайтын зат есімдер туралы мәлімет беру, мәтінмен жұмыс жасау.

Оқу, жазу, тыңдап түсіну,есте сақтау дағдыларын дамыту, сөздік қорын байыту

Тілін үйреніп жатқан мемлекеттің заңын, салтын, халқын құрметтеуге тәрбиелеу.Оқушыларды бірін-бірі тыңдауға,сыйлауға үйрету.

Сабақ типі:

дәстүрлі

Сабақтың түрі:

Білімді тексеру және бағалау сабағы

Әдіс-тәсілдері:


Оқыту түрлері:

Репродуктивті-түсіндірмелі, сөздік, дедуктивті,жартылай-ізденушілік,тәжірибелік , сұрақ-жауап

жекелей, жалпы сыныптық,жүптік

Қолданылған технология:

интерактивтік, ақпараттық- коммуникативтік технология

Көрнекілігі:

интерактивті тақта, тақырып бойынша слайдтар, аудио - бейне

жазбалар, кестелер, шығармашылық жұмыс түрлері

Пән аралық байланыс:

Қазақ тілі

Сабақтың барысы:


Сабақтың кезеңдері:

Мұғалімнің іс-әрекеті:

Оқушының іс-әрекеті:

I.Ұйымдастыру кезеңі

Фонетикалық жаттығу


II. Мақсат қою


III. Өткен материалдар бойынша білімдерін тексеру


IV. Үйге тапсырма беру, оқушылар білімін бағалау кезеңі

Good morning children. How are you? What's nice day today? Who is on duty today? Who is absent today?

Junk [dʒʌŋk] - сапасы кем азық

Healthy [helθɪ] - пайдалы

Today we will talk about the plants. Do you know anything about it? What exactly do you know?


Vocabulary works

tomаto [ tә'ma:tәu ] - қызанақ
banana [ bә'na:nә] - банан
egg [ eg ] - жұмыртқа
milk [ mɪlk] - сүт
water [ 'wɒ:tә ]- су
potato [ pә'teɪtәu] - картоп
cabbage [ 'kæbɪdʒ ]- қырыққабат
carrot [ 'kærәt] - сәбіз
bread [ bred ]- нан
meat [ mi:t ]- ет
sugar [ 'ʃugә ]- қант

flour [ˈflauə]-ұн

grape [ɡreɪp]-жүзім

butter [ˈbʌtə]-май

biscuits [ˈbɪskɪts] - печенье

pancakes[[ˈpænkeɪks]-құймақ

  1. Look at the blackboard. There are pictures of food. Who wants to name these foods? Answer the question

  2. 2. Complete chart.Кестені толтыр.

  3. Fruits Vegetables Drink Other food

3. Game: "Countable or uncountable"
Ойын: «Саналатын немесе саналмайтын»

C U

egg milk water potato cabbage
carrot meat sugar flour butter biscuits pancake

4 Work with text: "Kazakh Traditional Food." Мәтінмен жұмыс: «Қазақтың ұлттық тағамдары.».


А) Find the sentences to the picture in the text. Суреттерге сөйлемдерді мәтіннен тап.

В) Read these sentences and show what is true or false.Сөйлемдерді оқып дұрыс немесе бұрыс тұжырымды анықта.TRUE or FALSE

  1. In Kazakhstan people don't eat a lot of meat.

  2. Kazakh people aren't very hospitable.

  3. They invite guests they also cook pizza.

  4. They invite guests they also cook kuyrdak

  5. Kazakh people's traditional drinks are kymyz, shubat.

  6. These drinks are very useless for our health.

Homework:
Ex7, p 49 make your own recipe
49 беттегі 7 - жаттығу
рецепт құру

Сәлемдесу, сұрақтарға жауап беру


Мақсатпен танысу

Жаңа сөздерді қайталау

Жалпы сыныптық оқү және аудармасын беру

Тағамдардың атын ата

Сұраққа жауап беру


Кестені толтыру


Ойын: «Саналатын немесе саналмайтын»

Зат есімдерін тандау


Мәтінді қайта оқи отыра сұрақтарға жауап беру

Суреттерге сөйлемдерді мәтіннен табу


Сөйлемдерді оқып дұрыс немесе бұрыс тұжырымды анықтау

Үй тапсырмасын жазу

Тема: « Conditional Sentences »

Тип урока:введение нового материала

Форма урока: традиционная

Образовательные технологии: коммуникативная, информационная,

Цели:

Обучающая:1) Активировать изученную лексику по теме "Здоровье", развивать у учащихся умение творчески использовать усвоенный материал в новых ситуациях общения

Развивающая:2) Развитие навыков устной речи и письма с использованием грамматических структур.Развитие познавательного интереса уч-ся, самостоятельности, инициативы в осуществлении иноязычной речевой деятельности, развитие мыслительных процессов, мотивации

Воспитательная:3) Воспитывать у учащихся положительных качеств самостоятельность, ответственность, активность.




 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал