- Учителю
- Конспект з англійської мови з теми 'WELCOME TO ENGLISH'
Конспект з англійської мови з теми 'WELCOME TO ENGLISH'
Welcome to English
Урок - заняття для учнів 2 класу
Вчитель: Кулікова Л.О.
Тема: Запрошуємо до країни англійської мови
Мета: Активізувати й систематизувати лексичні навички шляхом багаторазового свідомого повторення матеріалу в різноманітних видах діяльності, повторити алфавіт, розвивати слухову й зорову пам'ять, привчати учнів до розумової праці під час заняття, виховувати цікавість до вивчення англійської мови.
Обладнання: тематичні картинки, абетка, звукозапис.
Хід заняття
Привітання
Good morning, children. Glad to see you. Pupils, try to guess what to say:
In the morning I say: "Good morning!"
In the afternoon I say: "Good afternoon!"
In the evening I say: "Good evening!"
At the night I say: "Good night!"
When I live my friend I say: "Good-bye!"
Повідомлення теми і мети
So, our today's topic is "Welcome to English!"
Основна частина
We have the first task - Let's remember the ABC.
The next task- Заримуй «Колір»
Пральний засіб фірми "Tide"
Означає слово white.
Море, де стоїть «Артек»,
по-англійськи буде black.
Колір лісу і долин
означає слово green.
Колір звірів і мишей
по-англійськи буде grey.
А у Петі є мопед,
його колір буде red.
Діти знають тьотю Беллу,
вона любить колір yellow.
Мандарин з лимоном поруч
має дивний колір orange.
А троянди тьоті Рози
мають ніжний колір rosy.
Небо чисте я люблю
воно має колір blue.
Т: Діти, до мене надійшов лист від Мері Попінз. Хто вона? Тут завдання для вас. У вас є олівці? Ми пригадали кольори і тепер ви розмалюєте малюнки від Мері.
T: So, take a pear. Color it yellow.
Take a cucumber. Colour it green. Take an apple. Colour it red. Take a lemon. Colour it yellow. Take carrots. Colour them orange. Take a tomato. Colour it red. Take an onion. Colour it yellow.
Фізхвилинка
Т. Well done! Thank you! Now listen to the song "Old MacDonald had a Farm".
The song "Old MacDonald had a Farm".
T. OK. Lets have a game. Make up the name of animal from the given letters.
-
o, x, f.
-
p, e, n, a, t, h, e, 1.
-
t, a, c.
-
a, b, I, b, t, r.
-
q, r, I, r, e, u, 1, s.
T. Good for you. The next task a Game "Who is it?"
-
It is a domestic animal. It likes fish. (It is a cat.)
-
It is a wild animal. It likes bananas. (It is a monkey)
-
It is a domestic animal. It gives us milk. (It is a cow)
-
It is a wild animal. It is big and grey.(It is an elephant)
-
It is a domestic animal. It is pink and funny. (It is a pig)
-
It is a wild animal. It is a king of animals. (It is a lion)
So, children, our holiday is over. Good-bye!