7


Открытый урок Houses and flats

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Сабақ жоспары

Пән мұғалімі: Зулхажжина Светлана

Сыныбы: 6

Апта-3

Күні-6

3 -сабақ


Сабақ тақырыбы

Houses and flats


Сабақ мақсаты

1.Оқушыларға пәтер, бөлме атауларын қайталата отырып,қай бөлме,қандай мақсатта қолданылатынын айтып түсіндіру, ауызекі сөйлеу дағдыларын қалыптастыра отырып,әңгіме құрау,жазу,оқи білуге төселдіру.

2. Сөздік қорларын кеңейту,оқу,сөйлеу,ойлау қабілеттерін дамыту.

3.Оқушыларды өз үйін, өз бөлмелерін әрқашан таза ,ұқыпты ұстауға үйрету,пәнге деген қызығушылықтарын арттыру.


Сілтеме

Ағылшын тілі оқулығы 6 сынып Т. Аяпова,З.Абильдаева

Ағылшын тілін оқыту әдістемелігі. №5 2013ж

Электрондық оқулық 6 сынып


Күтілетін нәтижелер

Үй,бөлме атауларын ағылшын тілінде сипаттама беру, ойларын жинақы, толық айту. Қай бөлме,қандай мақсатта қолданылатынын түсіну.Ағылшын тіліне деген қызығушылықтарының артуы.

Тапсырмалар

  1. «Сұрақтары бар қорап» әдісі бойынша үй тапсырмасын тексеру

4.ЖИГСО әдісі-топтық жұмыс


2.Электронды оқулықпен жұмыс

5.«Доп лақтыру»әдісі бойынша


3.Сөзжұмбақ

6. Деңгейлік тапсырмалар



Сабақ бойынша мұғалімнің жазбалары

Мұғалім және оқушы немен айналысады


Сабақ кезеңдері

Мұғалім іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті


Ұйымдастыру

3 минут


Оқушылармен амандасу,түгендеу,назарын сабаққа аудару

Тренинг «Сәлемдесу түрлері»

  1. Жай амандасу

  2. Иықпен

  3. Арқамен

  4. Тіземен

  5. Иекпен

  6. Алақанмен

Сабақтың мақсатын, кезеңдерін айқындау

Оқушыларды топқа бөлу, бағалау бетшесімен таныстыру

Оқушылар мұғалімнің айтуы бойынша сәлемдеседі.

Оқу құралдарын дайындайды, мозайка (суреттер) арқылы топқа бөлінеді,сабақтың мақсаты мен кезеңдерімен танысады.

Оқушылар жеке-жеке және топ бойынша бағалау парақшасын алады.


Үй тапсырмасын тексеру

6 минут

«Қызығушылықты ояту

1.«Сұрақтары бар қорап» әдісі бойынша бойынша үй тапсырмасын тексеру және сұрақты қайта бағыттап, немесе түрткі сұрақтар арқылы жауапты нақтылауға ұмтылуы

2. Find the words-электронды оқулықпен жұмыс

3. Интерактивті тақта арқылы Сөзжұмбақ көрсетеді.

Оқушылар сұраққа жауап береді.

Оқушылар электронды оқулықтан сурет бойынша жасырылған сөздерді табады.

Оқушылар сөзжұмбақты шеше отырып бүгінгі тақырыпты аша алды.


Жаңа сабақ

10 минут

Қорғауға

5 минут


2 минут


2 минут

«Мағынаны тани білу»

1.Жаңа тақырыптағы жаңа сөздермен таныстырды.

2. There are, there is құрылымын түсіндірді.


3.Әр топқа тақырып бойынша тапсырма беру.

І топ-«Living room»

ІІ топ-«Bathroom»

ІІІ топ-«Kitchen»

IV топ-«Bedroom»

Мұғалім тарапынан түзету,қолдау, мадақтау;


4. Cергіту сәтіне дайындау

5. «Доп лақтыру»әдісі бойынша сұрақтар береді.


Оқушылар топпен қайталап айтып отырды.

Топпен бірігіп there are, there is құрылымына сөйлем құрады.

Оқулықтан мәтінді оқып постермен жұмыс жасау

Постерді қорғайды. Оқушылар түртіп алып отырады.



Әр топ қалаған өлеңдерін айтады.



Әр топтың оқушылары допты қағып алып сұраққа жауап береді.


Ой қозғау, сергіту жаттығуы

  1. минут

1.Полиглот Жұмбақ жасырылады

2.«Төртінші артық тап»



3. Сәйкестендіру


Оқушылар жауабын 3 тілде жауап береді.

Оқушылар интерактивті тақта арқылы артық сөзді табады.

Сөйлемдердің сәйкесін табады.



Жаңа сабақты бекіту

5 минут

«Ой толғаныс»

«Жолдама қағаздары» арқылы 4 топқа тапсырма беру


Топтағы барлық оқушылар конвертте келген тапсырманы дәптерлеріне орындайды да, дәптерлерін көршілермен алмастырады, интерактивті тақтадан тексеру арқылы бағаланады.

Оқушылар бірін-бірі тексеріп бағалайды. (тақтадағы дұрыс жауабына қарап)

Рефлексия

2 минут

Дерек көздер және жабдықтар

Флипчарт, қағаздар, стикер, үлестірмелер, конверттер, қорап


Кейінгі оқу

2 минут

Үйге тапсырма беру: "My dream house" қиялымдағы үй суретін салу және әңгімелеу.


Сабақты бағалау

Әр оқушы бағалау өлшемдері арқылы өзін-өзі бағалайды



 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал