7


  • Учителю
  • Цикл уроков 'Summer is over' 5 класс, О. Д. Карпюк (для украинских школ)

Цикл уроков 'Summer is over' 5 класс, О. Д. Карпюк (для украинских школ)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

РОЗРОБКА ЦИКЛУ УРОКІВ ДЛЯ 5 КЛАСУ "SUMMER IS OVER"

Урок 1

Підтема: Літні канікули

Мета: Формувати і розвивати навички усного мовлення з теми "Літні канікули".

Завдання: 1) Тренувати учнів у вживанні Past Simple у діалогічному мовленні;

Тренувати учнів у вживанні мовленнєвих зразків: Nice to see you again. Where were you this summer? Did you have a good time?

Ввести і тренувати нову лексику a trip, to lie in the sun, at the seaside та ознайомити із ІІ-ю формою неправильних дієслів swim-swam, lie-lay

Обладнання: підручник, робочий зошит, аудіододаток до підручника, фотоілюстрація "На морському узбережжі", граматична таблиця "Past Simple Tense".

Хід уроку

І. Початок уроку

Привітання.

Мовленнєва зарядка:

а) гра "Пінг-понг": у швидкому темпі вчитель звертається до окремих учнів із запитаннями про вчорашній день або минулі вихідні:

Did you watch TV yesterday?

Did you learn any interesting things?

Did you go to the cinema (theatre, gallery, shop, museum)?

Did you visit some places of interest last weekend?

Did you play games last Sunday?

Did you read books last weekend?

Did you learn interesting things in summer?

Did you practise English yesterday? Did you have a picnic last weekend?

Did you swim in the river in August?

Did you go to the camp on summer holidays?

Did you visit your grandparents last week?

Did you make new friends in summer? etc.

Учні дають короткі відповіді: Yes, I did. / No, I didn't.

Від запитань про вчорашній день учитель переходить до запитань про минуле літо. Рекомендуємо використовувати фрази, що на стор.12 підручника (Word Map "Summer Holidays");

б) з аналогічними запитаннями учні звертаються до вчителя. Він швидко відповідає.


II. Основна частина

"Мозковий штурм". Учитель звертає увагу на тему уроку і просить учнів висловити свої ідеї про те, чим можна займатися під час літнього відпочинку (to go to the village / mountains / sea / river / forest; to visit grandparents, to swim, to fish, to play games, to visit places of interest, to read interesting books, to boat etc).

Вчитель записує на дошці всі ідеї учнів, організовуючи їх навколо словосполучення 'Summer Holidays'.

Опираючись на отриману на дошці "лексичну карту", вчитель повідомляє про те, що сам улітку займався багатьма речами, але звертає увагу на те, чого не робив (або де не був). Усього 5-6 речень:

I didn't gо to the sea.

I wasn't at camp. I didn't visit places of interest. I didn't fish. I didn't visit my grandparents. I didn't play games.

Вчитель звертається до окремих учнів із запитаннями, на які вони повинні швидко відповісти: Т: Was I at camp in summer? P1: No, you weren't. (Yes, you were.) T: Did I go to the sea? P2: No, you didn't. (Yes, you did.) etc.

Робота в парах. Використовуючи лексичну карту на дошці, учні ставлять запитання один одному і відповідають на них.

Робота з новим мовним матеріалом:

а) учитель просить назвати ту видо-часову форму дієслова, котра допомагала розповідати про минулі дії. За допомогою граматичної таблиці "Past Simple Tense" або рубрики "Brush Up!" (підручник-стор. 13) учні повторюють структуру розповідного, питального та заперечного речень у Past Simple Tense;

б) учитель нагадує учням про наявність в англійській мові неправильних дієслів і проводить фонетичну зарядку на основі списку у підручнику на стор.191, націлюючи на правильну вимову ІІ-ї форми відомих учням дієслів.

в) письмове виконання-впр. 2, стор.11 у робочому зошиті;

г) вчитель вводить 2 нових неправильних дієслова (swim-swam, lie-lay) за допомогою фотоілюстрації (to lie in the sun) і відтреновує за допомогою фонетичної зарядки. Наприклад:

swim-swam

I like to swim in the sea. I swim in the swimming pool on Wednesdays and on Saturdays.

I swam in the swimming pool last Saturday. I didn't swim last Wednesday.

Учні придумують свої речення із дієсловом у минулому часі.

(Наприклад: I swam in the river last summer. Peter swam in the lake at his grandparents' in July. Mary swam in the sea in August. Did you swim in the sea? No, I didn't. I swam in the river. Etc.)

to lie in the sun

I don't like to lie in the sun. I didn't lie in the sun in summer. My brother likes lying in the sun. He lay in the sun in July.

(Учні: In summer I swam and lay in the sun. Many people lay in the sun at the sea. My friend went to the sea: he swam and lay in the sun.)

(at) the seaside

I like to go to the seaside, to swim and lie in the sun. Mary went to the seaside, swam and lay in the sun on her summer holidays. (Учні: ...)

5) Робота з діалогом підручника, впр. 1, стор.12:

а) учні прослуховують діалог за допомогою касети;

б) учні читають діалог про себе;

в) учні читають діалог вголос у ролях;

г) вчитель дає установку знайти в діалозі місця, які можна замінити на фрази, що на сторінці 12. Учні виписують фрази у два стовпчики за зразком:


Фраза з діалогу

Новостворена фраза

I was at the seaside.

I visited my grandparents. I went to the camp.

I lay in the sun, I swam a lot... I made many new friends!

I swam in the river, I visited many places of interest, I had picnics, I played games, I learnt many interesting things, I practiced English...


д) вчитель та учні нагадують структуру спеціального питання;

Допоміжне дієсловое) робота в парах. Учні виконують впр. 4, стор. 14 підручника; є) робота в групах по три учні. Учні тренуються в інсценізації діалогу. Після цього одна-дві "трійки" виступають перед класом;

Другорядні члени речення



Питальне слово

Підмет

Присудок







ж) працюючи у парах або групах по троє, учні створюють власні діалоги або полілоги за зразком діалогу підручника, використовуючи фрази-замінники.


III. Заключна частина

1) Вчитель з учнями підбиває підсумок уроку у форматі "Вільна бесіда" навколо питань: What did we do at this sson? What did you repeat? What did you train? What new did you learn? What can you do now? Etc.

2) Вчитель задає домашнє завдання і пояснює, як його виконати. Робочий зошит, впр. З, стор. 11. Робота зі словником: повторити нові слова та фрази у підручнику, скласти і записати по одному реченню із кожним новим словом.

3) Оцінювання та обґрунтування оцінок. Прощання.


Урок 2

Підтема: Літні канікули.

Мета: Розвивати навички і вміння усного мовлення в рамках ситуації "Зустріч однокласників після літніх канікул".

Завдання: 1) Тренувати вживання структур Simple Past Tense в усному мовленні.

Навчати учнів розпитувати з метою роз'яснення та уточнення інформації; надавати необхідні відповіді.

Ввести і тренувати нові мовленнєві зразки: Lucky you! Can you tell us about...?

Стимулювати вживання учнями лексичних одиниць із теми "Літні канікули" в усіх видах мовленнєвої діяльності.

Обладнання: Підручник (стор. 13-14), робочий зошит (стор. 11-12), аудіододаток, серія ілюстрацій "Літній відпочинок" (в горах, на морі, в лісі, біля річки, у бабусі, пікнік, ігри на свіжому повітрі, рибалка, оглядини визначних місць, поїздки, подорожі, тощо).

Хід уроку

І. Початок уроку

1) Привітання та мовленнєва зарядка:

а) повторення лексики з теми за допомогою ілюстрацій. Учні швидко називають місця, дії або види діяльності, зображені на ілюстраціях, на котрі показує вчитель;

б) перевірка домашнього завдання. Учні зачитують речення, які вони придумали із новою лексикою;

в) Т: All of you met again at school and, of course, on first days of your school you asked each other about where your classmates were in summer, about what they saw, where they went, whom they met, what they did, what interesting things they learnt, etc. Now you are sitting in pairs. Let's see how well you know about your partner's summer holidays. I give you three minutes to ask each other about it and about where and how your partners spent their holidays.

Виконуються вправи 4-5, стор. 14 підручника;

г) вправа "Мікрофон".

Т: Well, Peter, where were your partner in summer? P1: She was at her grandparents'.

T: What did she do there?

P1: She went to the forest, she played games with friends, she read books...

Далі вчитель "передає естафету" учневі, який відповідав на його запитання. Цей учень задає аналогічне запитання іншому учню про його сусіда по парті:

Р1: Well, Denis, where was Max in summer? P2: He was at the seaside. P1: What did he do there?

P2: He swam in the sea, lay in the sun, visited some places of interest and took pictures. Після того, як відбудуться 4-5 діалогів між учнями, вчитель пропонує перейти до наступного завдання.


II. Основна частина уроку

1) Робота з діалогом підручника, впр. 2, стор. 13:

а) прослуховування;

б) читання про себе;

в) читання вголос у ролях.

2) Робота з новим мовленнєвим матеріалом. Учитель звертає увагу на нові мовленнєві зразки з діалогу, акцентуючи увагу на їхньому інтонаційному малюнкові: Lucky you! You could... Can you tell us about your...?

а) фонетична зарядка в режимі Listen and repeat:

I was at the seaside. Lucky you! You could swim at the sea!I was at the theatre.

Lucky you! You could see a play.I was at the camp.

Lucky you! You could play lots of games.

I was in the mountains.

Lucky you! You could walk and see many interesting things;

б) вчитель роздає ілюстрації на тему "Літній відпочинок" і просить учнів уявити, що вони провели свої літні канікули так, як зображено на ілюстрації, яку вони отримали. По черзі кожний учень показує ілюстрацію і повідомляє, де він був.

Наприклад: Р1 -1 was at the river.

Pupils: Lucky you! You could swim and fish. Etc;

в) учні придумують різні закінчення фрази: Could you tell us (me) about your...?, які вчитель записує на дошці у вигляді підстановчої таблиці:

your summer holidays?

your trip?

your grandparents?

Could you


your new friends?

tell us (me)

about

the seaside?

the mountains?

the places of interest?

the photos?

the camp?


Потім учні хором швидко прочитують речення, які можна утворити за допомогою написаної на дошці таблиці.

3) Робота в групах по 3 учні. Учні тренуються в інсценізації діалогу 2, стор. 13 підручника. Дві-три групи демонструють діалог перед класом.

4) Індивідуальна робота з робочим зошитом. Учні письмово виконують впр. 1,стор. 11 (Complete the dialogue).

5) Робота в парах. Учні розігрують діалоги, що склали і записали у робочому зошиті.

6) Фронтальний режим. Виконання впр. З, стор. 14 підручника. Учні відповідають на запитання, пригадуючи інформацію, отриману в обох діалогах підручника (lessons 1, 2).

7) Групова бесіда.

Вчитель оголошує, що зараз учні будуть брати інтерв'ю в свого однокласника. Робиться установка пригадати всі типи питань, які вони вчали протягом минулого і цього уроків. Опираючись на питання в діалогах, які вони розігрували, а також на впр. З, 4, 5, стор. 14 підручника, учні готують запитання для інтерв'ю (вчитель дає 3 хв.). Викликається учень, який стає обличчям до класу і відповідає на запитання своїх однокласників. Однокласники з метою отримання і уточнення інформації ставлять по черзі запитання. Наприклад:

Question 1: Where were you on your summer holidays? Pupil: I was at camp.

Question 2: Lucky you! You could play lots of games. What games did you play?

Pupil: We played football, volleyball, tennis and badminton. Question 3: What did you do in the evening? Pupil: We watched films or danced. Question 4: Did you swim? Pupil: No, we didn't. But we went to the forest. Question 5: When did you get up? Pupil: We got up at 7a.m. Question 6: What did you usually have for dinner? Pupil: Usually we had soup or borsch, meat or fish with potatoes or porridge. We always had salads and fruit. Sometimes we had cakes. Question 7: Did you go to watch some places of interest? Pupil: Oh, yes, we did. We went to the museum and to the gallery. Question 8: Can you tell us about the museum? Pupil: Well, it was the museum of Nature. We saw different kinds of animals and birds there. We learnt many interesting things about them. Etc.


III. Заключна частина

1)Підбиття підсумків. У форматі "Вільна бесіда" учні пригадують і перелічують види робіт, якими вони займались на уроці, розповідають про те,чого навчились.

2)Вчитель відзначає активних учнів, загострює увагу на помилках, націлюючи, над чим треба працювати. Повідомляє оцінки.

3)Домашнє завдання. Робочий зошит, вправа 1, стор. 12. Вчитель пояснює, що треба написати невеличку розповідь про свої літні канікули, спираючись на фрази у роб. зошиті та у підручнику на стор. 12.

4)Прощання.


Урок 3

Підтема: Літні канікули

Мета: Розвивати лексичні та граматичні навички у письмовій

мовленнєвій діяльності учнів.

Завдання:

  1. Тренувати орфографічні навички та уміння писати лексичні одиниці з теми "Літні канікули".

  2. Закріпити навички формоутворення Past Simple Tense в різних типах речення на письмі.

3) Формувати навички і розвивати уміння писемної мовленнєвої
діяльності з теми.

Обладнання: підручник, робочий зошит, граматичні таблиці Past Simple Tense, карточки у вигляді поштових листівок (у розрахунку 1 штука на 4-х учнів).

Хід уроку

І. Початок уроку

  1. Привітання.

  2. Мовленнєва зарядка:

а) у режимі Listen and repeat:

І went. He didn't go. Did you go?

I swam. She didn't swim. Did you swim?

I took. They didn't take. Did they take?

Поступово вчитель вимовляє тільки форму розповідного

речення, учні самостійно утворюють заперечну та питальну

форму (рекомендується попрацювати з дієсловами: help, play,

learn, lie, be, have, speak, eat, make, meet, see, practise, finish,

can, watch);

б) Т: Well, I think you did lots of things yesterday - you got up, went
to school, had your meals, did your homework... But what did you
do yesterday evening? Let's have a talk about it. Вчитель запитує
одного з учнів: What did you do in the evening? Учень відповідає,
наприклад: I read an interesting book. Далі у режимі "ланцюжок"
учні ставлять те саме питання один одному. (What did you do in
the evening?) Останній учень дає запитує вчителя.


II. Основна частина уроку

1) Вчитель нагадує, що протягом 2-х попередніх уроків учні

тренувались у розповідях, постановці запитань та надаванні відповідей

про дії та події, що мали місце в минулому. В цьому їм допомагав

Past Simple Tense. Вчитель націлює учнів на тренування цієї видо-часової форми на письмі, акцентуючи увагу .на важливості вміння правильно писати листи або листівки своїм зарубіжним друзям, повідомляючи їх про минулі події, розповідаючи про свої літні канікули. Вчитель звертає увагу на граматичну таблицю і просить учнів самостійно виділити особливості формоутворення цієї часової форми в різних типах речення.

2) Формоутворення дієслова 'to be' в Simple Past. Виконання впр. 1, стор. 15 підручника:

а) виконання вправи усно із коментарем та посиланням на таблицю;

б) самостійне виконання вправи письмово у зошиті;

в) письмове виконання впр. 1, стор. 13 робочого зошита із подальшою перевіркою в класі.

3) Перевірка попереднього домашнього завдання: 2-3 учні зачитують свої письмові розповіді про літні канікули. Перед цим учитель дає всім учням установку фіксувати помилки вживання Past Simple Tense. Після виступу кожного учня - ті учні, які помітили помилки, коментують їх, а учень, котрий зачитував розповідь, - виправляє.

4) Письмове виконання впр. 2, стор. 15 підручника: учні тренуються використовувати Past Simple Tense у розповідях про минулі події на письмі.

5) Написання листівки:

а) вчитель знайомить із особливостями оформлення і підписання листівок англійською мовою, демонструючи як зразок листівку із впр. З, стор. 15 підручника;

б) учні виконують впр. З, стор. 15 письмово;

в) вчитель пропонує переписати листівку, використовуючи форму простого минулого часу, де це є можливим. Фронтальна перевірка.

6) Виконання вправ робочого зошита:

а) вчитель нагадує учням про те, як вказувати адреси англійською мовою на конверті (на дошці дає зразок);

б) пояснюється виконання впр. З, стор. 14 робочого зошита;

в) парна робота. Учні, спілкуючись і консультуючись один з одним у парах, виконують вправу письмово. Фронтальна перевірка.

7) Робота у групах.

Учитель ділить клас на групи по 3-4 учні і роздає карточки-листівки.

Він пропонує підписати листівку уявному зарубіжному другу і розповісти про свій (уявний) літній відпочинок. Зразком слугує впр. З, стор. 15 підручника, але дається установка на використання минулого неозначеного часу. Підписавши листівки, учні, працюючи у групах, розмальовують листівки, зображаючи "свої місця відпочинку". Вчитель збирає роботи і повідомляє, що до наступного уроку він створить "галерею робіт" (роботи учнів вивішуються на стіну для всезагального огляду) і наступний урок розпочнеться з ознайомлення з усіма роботами. Після цього учні будуть голосувати за три найкращі роботи (найбільш цікаві і з найменшою кількістю помилок).

III. Заключна частина

1) Підбиття підсумків. Групова бесіда, протягом якої учні розповідають, чим вони займались і чого навчилися на уроці.

2) Учні здають зошити на перевірку письмової вправи.

3) Домашнє завдання: впр. 2, стор. 13 робочого зошита.

4) Прощання.


Урок 4

Підтема: Літні канікули.

Мета: Формувати і розвивати навички і вміння ділитися життєвим досвідом в усній мовленнєвій діяльності та логічно викладати свої думки в письмовій формі.

Завдання: 1) Розвивати навички читання про себе та усного обговорення прочитаного.

Формувати навички функціонального письма у форматі "написання листа другу".

Формувати навички самостійного користування словником.

Ознайомити і тренувати учнів у вживанні мовленнєвих зразків: What new things did you learn there? The ... is full of... та лексичних одиниць a field, a lake, a wonder.

Обладнання: підручник, робочий зошит.

Хід уроку

І. Початок уроку

1) Привітання і мовленнєва зарядка.

Вільно пересуваючись по класній кімнаті протягом 5 хв., учні ознайомлюються із "поштовими листівками", які вони виготовляли в групах на попередньому уроці. Протягом 3-х хвилин триває обговорення побаченого і прочитаного, визначаються переможці і бажаючі висловлюють свої думки.

Наприклад, Р1:1 think No 3 Group's postcard is the best. From this postcard I learnt that Group No 3 was in / at... The picture shows the place they

wrote about. They taught their friend many interesting details. I liked the way they wrote about... They wrote the postcard without mistakes.


II. Основна частина уроку

1) Ознайомлення з новим текстом. Учитель ділить учнів на групи по 3-4 і пропонує уявну ситуацію: до них надійшов лист друга, в якому розповідається, що він робив на літніх канікулах. Учитель пропонує у групах ознайомитися з листом, що у впр. 1 на стор. 16 підручника. Підкреслюється важливість уміння користуватися словником. Для роботи вчитель пропонує скористатися словником, що є в кінці підручника. Він надає учням інструкції.

Пропонується наступний порядок прочитування листа в групі: спочатку група обирає того, хто буде читати вголос листа. Коли цей учень читає вголос, інші слухають і слідкують за текстом. Якщо зустрічаються нові слова, учні відшуковують їх у словнику і вчаться правильно вимовляти за допомогою транскрипції. Друге прочитування листа відбувається про себе. Під час цього прочитування учні намагаються повністю зрозуміти зміст, але якщо в когось виникають труднощі, він звертається до товаришів по групі за допомогою.

2) Робота з підручником. Виконується впр. 2, стор. 17.

3) Робота з новою лексикою:

а) нова лексика традиційно міститься в рубриці "New Vocabulary". Учні вчаться правильній вимові за допомогою транскрипції. Семантизація слів чи фраз відбувається на основі здогадки за допомогою контексту листа. Пропонується безперекладна семантизація, за допомогою тлумачень англійською мовою або зразків вживання слова в англійській мові. Наприклад:

Teacher: - This is the open place, where grass and flowers can grow. Trees and bushes can be around this place (field).

There is water in this place. But water doesn't run in it. You like to swim in it in summer (lake).

This word means the thing, which can be new and interesting for you. This thing can be surprising. It is interesting to watch it and learn about it (wonder).

Teacher: Listen to the sentences and try to guess what the phrase "be full of means:

The lake is full of water.

The zoo is full of animals and birds.

The forest is full of trees.

The gallery is full of pictures.

The history museum is full of old things;

б) учні створюють власні речення з новими лексичними одиницями;

в) закріплення нового лексичного матеріалу за допомогою письмової впр. 2, стор. 17 робочого зошита.

4) Читання тексту листа вголос: 2-3 учні по черзі читають вголос листа по частинах.

5) Контроль розуміння та обговорення прочитаного за допомогою вправ підручника:

а) впр. З, стор. 17;

б) впр. 4, стор. 17.

6) Формування навичок писемного мовлення. Індивідуальна робота. Учням пропонується пригадати з власного досвіду оглядини якогось визначного місця, які вони здійснювали під час літніх канікул, і розповісти про це місце у письмовій формі. Виконується впр. З, стор. 15 робочого зошита.

7) Робота в групах:

а) учні повертаються у ті ж групи, в яких вони ознайомлювались із листом. У групах усно виконується впр. 5, стор. 17 підручника;

б) після вчительського інструктажу учні пишуть відповідь на лист. Вчительські інструкції:

обрати одного учня, котрий буде записувати ідеї учасників групи і чернетку листа;

інші два-три учні пропонують свої ідеї щодо початку, основної і заключної частини листа;

лист переписується на чисто і здається вчителю із підписами учнів групи для подальшого оцінювання у створеній "галереї робіт";

під час написання листа учні користуються інформацією один одного, яку вони викладали у письмовій впр. З на стор. 15 робочого зошита та у своїх розповідях про літні канікули.

в) здача робіт учителю.


III. Заключна частина уроку

1) Підбиття підсумків.

2) Домашнє завдання: впр. 1, стор. 15 робочого зошита. Вправа вимагає перечитати лист, повторити нову лексику і доповнити речення, які складають коротку розповідь або виклад інформації, описаної в листі "Summary of Denis' letter".

3) Прощання.


Урок 5

Підтема: Літній табір.

Мета: Розвиток навичок та умінь читання реклами й обговорення

отриманої інформації.

Завдання: 1) Розвивати навички читання вголос та про себе.

2) Розвивати навички усного мовлення на основі прочитаної інформації.

3) Формувати навички функціонального письма у форматі "Заповнення анкети".

4) Вживати Past Simple Tense в усному та писемному мовленні.

5) Ввести і тренувати нову лексику helpful, friendly, leader, to wait, to spend.

Обладнання: підручник, робочий зошит, порожні карточки розміром з поштову листівку.

Хід уроку

І. Початок уроку

1) Привітання.

2) Перевірка домашнього завдання (впр. З, стор. 15, коротка розповідь про лист Дениса).

3) Знайомство з роботами однокласників та визначення найкращих робіт з елементами аргументації (шаблон обговорення з попереднього уроку).


II. Основна частина уроку

1) Знайомство з новою лексикою:

а) робота над вимовою нових слів (рубрика New Vocabulary, стор. 18);

б) семантизація за допомогою прикладів англійською мовою:

- Our teacher helps us to learn new material at the lesson. She gives us many interesting tasks: they are very helpful. This task is helpful in learning new words.

-1 met John and Mike at the camp. They were very friendly to me.

- Andriy Shevchenko is a leader of the Ukrainian football team. Who is the leader in your group? Out leader is the bravest and brightest pupil of our group.

- Wait a minute, please. I must finish my homework. I can't wait so long! I haven't got much time. Don't wait till tomorrow. Do it today.

2) Робота з текстом (впр. 1, стор. 18 (РВ):

а) учні читають текст про себе і відповідають на запитання вчителя: - What is the text about?

б) знайомство з двома формами дієслова: spend - spent. Вчитель звертає увагу на нове неправильне дієслово 'spend' (рубрика Remember! - стор. 18) і пропонує здогадатися про його значення за допомогою 1-го речення тексту. Учні придумують по два власних речення в Present та Past Simple Tenses;

в) читання тексту вголос по абзацу різними учнями;

г) перевірка розуміння тексту за допомогою впр. 2, стор. 19 підручника.

3) Робота з новою лексикою:

а) усне виконання впр. З, стор. 19 підручника;

б) письмове виконання впр. 4, стор. 19 підручника. Перед виконанням вправи вчитель дає установку прочитати текст ще раз і, читаючи, виписувати відповідні словосполучення.

play football, hockey, volleyball, golf, tennis

go swimming

do sports

have tennis lesson

join the Drama Club, the Art Class.

4) Заповнення анкети учасників літнього табору відпочинку (впр. 1а, стор. 16 робочого зошита):

а) вчитель допомагає заповнити анкету, коментуючи її рубрики;

б) виконання впр. 1Ь, стор. 16 у парах. Учні ставлять один одному питання згідно з анкетою і самостійно її заповнюють даними про

сусіда по парті.

5) Виконання впр. 2, стор. 17 робочого зошита. Учні читають розпорядок дня у таборі і готуються до письмової розповіді про те, як діти провели цей день, використовуючи Past Simple Tense за зразком. Учитель фронтально перевіряє правильність виконаної вправи, опитуючи різних учнів по реченню.

6) Робота в групах. Вчитель ділить клас на групи по 4-5 учнів і пропонує

написати коротку рекламу "свого табору". Дається установка на

використання нової лексики, а також матеріалу з впр. 4, стор. 19

підручника:

а) Учитель дає завдання зробити рекламу з 4-5 речень і роздає підготовлені картки. Учні повинні переконати однокласників у тому, що їхній табір - найкращий. Учителем акцентується увага на послідовності викладу інформації в рекламі:

- фраза-повідомлення про табір, його назву, місце знаходження;

- зазначення гуртків, клубів, різних способів розваг відпочивальників у таборі;

- інформація про розпорядок дня та правила;

- завершальна фраза-заклик;

б) учні виконують завдання у групах і здають карточки із зазначеними на звороті прізвищами учасників групи.


III. Заключна частина

1) Підбиття підсумків.

2) Домашнє завдання (впр. 5, стор. 19 підручника). Вчитель пояснює, що для виконання цієї вправи учням слід попрацювати над текстом впр. 1, cтop. 18 з тим, щоб зробити короткий виклад змісту реклами. Як домашнє завдання пропонується повторити нову лексику і лексику з попередніх уроків (рубрики "New Vocabulary" та "Remember!").

3) Прощання.




 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал