- Учителю
- Жоспар ағылшын тілінен 'Would you like some juice?' 5- Сынып
Жоспар ағылшын тілінен 'Would you like some juice?' 5- Сынып
«ТЕКСЕРІЛДІ»
Мектеп директорының
оқу ісі жөніндегі орынбасары:
Амангелдиева П______
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Would you like some juice?
Сабақтың мақсаты: Оқушылар сыни тұрғыдан ойлауын дамыта отырып, ағылшын тіліне деген қызығушылықтарын арттыру және топпен жұмыс жасауын дағдыландыру.
Сабақтың әдіс-тәсілдері: «Веер» әдісі « Миға шабуыл» әдісі, «Кластер» әдісі, Диалогты оқыту
Сабақтың нәтижесі: оқушылар сыни тұрғыдан ойлауы дамиды, ағылшын тіліне деген қызығушылықтары артады және топпен жұмыс жасауға дағыланады.
Сыныбы: 5«Ә» сынып
Пән мұғалімі: Оспанова Д
Мерзімі: 25.02.2015ж
№
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңдері
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Негізгі дерек көздер
1
Ұйымдастыру кезеңі
2-мин
Психологиялық дайындық
3-мин
Оқушыларды түгелдеп, назарын сабаққа аудару, ынтымақтастық атмосферасын құру,
оқушыларды суреттер арқылы топқа бөлу.
Мұғаліммен сәлемдесіп, сабаққа дайындалады, сыртқы және ішкі шеңбер арқылы бір-біріне жақсы тілектер айтады, оқушылар «Foods», «Drinks» «Fruits» деп үш топ-топқа бөлінеді.
2
Білу
Үй тапсырмасын сұрау
5-мин
«Веер» әдісі арқылы уй жұмысын сұраймын.
Топ мүшелері өз міндеттерін бөліседі, «Веер» әдісі арқылы уй жұмысын орындайды.
Оқушылардың жеке жұмыс дәптерлері
3
Түсіну
Жаңа сабаққа дайындық
3-мин
Would you like some juice?
«Миға шабуыл» әдісі
«Миға шабуыл» әдісі арқылы оқушылар өздерінің ойларын ортаға салады.
АКТ, оқулық, суреттер, сөздік.
4
Қолдану
Жаңа сабақ
10-мин
«Кластер» әдісі, Диалогты оқыту
«Кластер» әдісімен оқушылар постер қорғайды, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқушылар диалогты оқиды
АКТ, оқулық, суреттер, сөздік.
5
Талдау
Жаңа сабақты талдау
5-мин
Сөздікпен жұмыс жүргізу, грамматикалық ережелерге сүйене отырып сөйлем құрау.
Оқушылар берілген тапсырмаларды грамматикалық ережелерге сүйене отырып орындайды
Үлестірмелі қағаздар
6
Сергіту сәті
2-мин
«Ағылшын тілінде санамақ»
7
Жинақтау
Жаңа сабақты пысықтау
5-мин
«Food or drink» жаттығуы
Оқушылар стикерге жазылған сөздерді оқып, қазақ тіліне аударады
стикер
8
Бағалау
Оқушыларды бағалау
3-мин
Оқушыларды жұлдызшалар, смайликтер арқылы бағалау
Оқушылар стикерлер, бағдаршам арқылы және топ аралық және өзін өзі бағалайды
Жұлдызша, стикер, бағалау парақшалары
9
Рефлексия
Сабақты қорытындылау
5-мин
Оқушыларға түрлі-түсті стикер тарату
Оқушылар «INSERT» әдісі арқылы білдім, білгім келеді, түсінбедім деген сөздер арқылы кері байланыс жасайды.
стикерлер
10
Үйге тапсырма
2-мин
Жаттығу-12
Оқушылар тапсырманы күнделіктеріне жазып алады.
оқулық