- Учителю
- Урок в 1 класі за підручником О. Карп'юк
Урок в 1 класі за підручником О. Карп'юк
Тема. Повторення. Привітання, представлення себе. Повторення дієслова "to be", назв тварин, літер.
Мета. Повторити назви тварин, шкільного приладдя, літери, вирази для привітання і прощання. Практикувати учнів у вживанні дієлова "to be". Розвивати навички діалогічнго мовлення та аудіювання, довільну увагу, слухову та зорову пам'ять.
Виховувати інтерес до вивчення англійської мови, ввічливість у взаємовідносинах між учнями.
Обладнання. М'яч, картки з літерами, картки з зображенням тварин. Предметні малюнки з зображеннями тварин, шкільного приладдя. Аудіозапис, відеозапис з піснями.
Підручник, робочий зошит.
Хід уроку.
І. Організаційна частина уроку.
-
Привітання й повідомлення мети й теми уроку.
T. - Hello, children!
P. - Hello, teacher!
T. - We have a guest today. It is a dog Charley. How are you, Sasha? How are you, Andriy?
P. - I am fine, thank you.
Today we are going to another school; we shall speak English with children. So, let's revise English sounds, words, and letters.
-
Фонетична зарядка.
Peter has a pencil, Peter has a pen
ІІ. Основна частина уроку.
-
Повторення назв тварин. And now look at the pictures. These animals help us to learn English.
T. - Repeat after me: A dog, a cat, an ant, a bear, an elephant, a fox.
T. - Is it a cat? Is it a dog? Is it an elephant? Is it a bear? Is it a fox? Is it an ant?
P. - Yes, it is. (No, it is not.)
T. - What is it?
P. - It is a dog (a cat…).
2. Робота з картками.
T.- Show me the pictures: an ant, a bear, a cat, a dog, an elephant, a fox.
-
Робота з підручником.
T. - And now open your books. Exercise 1, page 22. Listen and point. Слухай і вказуй.
Фізкультхвилинка.
T. - Let's do exercises.
Stand up, hands up…
Виконання вправ у робочому зошиті.
T. - Open your workbooks, please. Match and name. З'єднай і назви.
P. - It is a cat ( a dog, a bear, a fox)
-
Повторення привітання і представлення себе.
And now we are at school in England.
Гра з м'ячем. Let's greet our new friends and introduce yourselves. Say "Hello" and then your name. - Hello, I am Denys. Hello, I am Ann.
-
Діалог.
T. - Talk to your new friends.Поговорить з новими друзями. You know that Englishmen talk like this. Ви знаєте, що англійці кажуть так.
- Hello! How are you?
- I am fine, thank you.
-
Пісня "Hello". Стєпашка та Хрюша і Каркуша.
-
- And now let's sing a song.
-
-
Повторення назв шкільного приладдя.
T. - We need many different things at school. Look at them. Нам потрібно багато різних речей у школі.
Гра "What is missing?". (На дошці картки з зображенням ручки, пенала, олівця, портфеля, книги)
Гра "Take or touch". (По команді вчителя беруть або торкаються стільця, портфеля, ручки, пенала, олівця, книги).
-
Робота з підручником.
Виконання впр. 2, ст. 22. Робота в парах.
-
Повторення літер.
T. - Letter Aa - sound … і.т.п.
Підбір літер до назв тварин. (Учитель показує картки з тваринами, а учні - картки з літерами).
Фізкультхвилинка.
Пісня "Stand up, sit down".
-
На дошці. З'єднай літери.
-
Виконання вправ в робочому зошиті.
Впр. 2,3, ст 9.
ІІІ. Заключна частина уроку.
Підведення підсумків.
Т: That's enough for today. All children have worked well today. You are good pupils. The lesson is over. Good-bye!