7


  • Учителю
  • Поурочное планирование урока на тему 'Food and Drink' (6 класс)

Поурочное планирование урока на тему 'Food and Drink' (6 класс)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Қысқа мерзімді жоспар


Күні:

Пәні: Ағылшын тілі

Сынып: 6

Тақырыбы:

Food and drink (Тамақтар мен сусындар)

Мақсаты


Тақырып бойынша жаңа сөздерді қайталап, ағылшын тіліндегі саналатын және саналмайтын зат есімдер жайлы мағлұмат беру.

Топтық және жұптық жұмыс арқылы сыни ойлауды дамыту.

Күтілетін нәтиже

Тақырып бойынша жаңа сөздерді қайталайды, ағылшын тіліндегі саналатын және саналмайтын зат есімдерді меңгереді.

Топта және жұппен бірігіп жұмыс жасау арқылы сыни ойлауды дамытады.

Түйінді идеялар

Tastes differ. Талғамға талас жоқ.

Сабақ кезеңдері:

Сабақ барысы

Бағалау

ресурстар

Кіріспе


1.Organization moment. Ұйымдастыру кезеңі.

-Good afternoon, children!

-Who is on duty today?

-Who is absent?

-What day and date is it today?

2.Checking the home task:

-What was your home work for today's lesson?

Write proverbs about health.

3.Тренинг. "Salad" Apple, banana, orange. Divide into 2 groups. (Жеміс суреттері бойынша бөліну.)

4.Phonetic drill. Fruits.

Бармақпен

Аяпова Т.М. т.б. Ағылшын тілі, 6 сынып, Алматы, Атамұра 2015. Интерактивті тақта, флипчарт, маркер, түрлі түсті бояу, бағалау парақтары.

Стикерлер

плакаттар

Тұсаукесер

1.Warm-up. Answer the questions. (Ашық сұрақтарға оқушылар жауап береді.)

-What kind of food do you know?

-What kind of fruit do you know?

-What kind of vegetables do you know?

-What kind of drink do you know?

2.Complete the chart. (Кестені әр топ толтырады. Топта талқылап тақтаға жазады.)

Ex.1. 1group -A 2 group-B

Бағдаршам

Негізгі бөлім

1. Presentation of a poster. Countable and uncountable nouns.( Оқушылар берілген тақырыпты оқып, топта талқылайды. Постер арқылы топтық таныстырылым жасайды.)

2.Digital dictation. Countable and uncountable nouns. (Екі топқа саналатын және саналмайтын зат есімдерге байланысты тапсырма беріледі.)

3.Complete the chart in ex.3.

«Бағдаршам» әдісі

(бармақпен)


Қорытынды

1. Pair work.ex.4. Talk to your partner what do you like and don't like.

Example: I like tea but I don't like coffee.(Жұптық жұмыс)

2.Сәйкестендіру. Match the words with pictures. (Тақтада тамақтар мен сусындар суреті ілінген. Топқа сөздер беріледі. Сол сөздерді тақтадағы суреттермен сәйкестендіріп ілу қажет.)

3. Countable and uncountable nouns. (Тақтада екі қатарда саналатын және саналмайтын зат есімдер деген сөздер ілінеді. Әр топ берілген суреттерді топта талқылап, екі бағанға ілулері керек.)

«Бағдаршам» әдісі

Үйге тапсырма

"My favorite food" essay. «Менің суйікті тағамым» тақырыбында шағын эссе жазу. Жаңа сөздерді қайталау

Рефлексия


Себетке сабақ ұнаса алма стикерінен пікір жазып салу,сабақ ұнамаса не сәтсіз жақтарын жазып себеттің сыртына тастау.





 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал