7


Открытый урок Places and directions

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Сабақ жоспары

Пән мұғалімі: Зулхажжина Светлана

Сыныбы: 6

Апта-2

Күні-3

3-сабақ


Сабақ тақырыбы

Places and directions


Сабақ мақсаты

  1. Жаттығулар жасай отырып ойлау,зейін қою,елестету қабілеттерін дамыту.

  2. Жаңа мәтінді түсіндіру,жаңа сөздерді меңгерту және оны сөйлемде қолдана білу.

3.Оқушылардың ойлау дағдыларын жетілдіре отырып,еркін сөйлеуге үйрету,топпен жұмыс істей отырып ,ұйымшылдыққа тәрбиелеу.


Сілтеме

Ағылшын тілі оқулығы 6 сынып Т. Аяпова,З.Абильдаева

Ағылшын тілін оқыту әдістемелігі. №2 2013ж

Күтілетін нәтижелер

Оқушылардың бүгінгі тақырыпты түсінгендерін байқау.

Жаңа сөздермен сөйлем құрастыра білу.

Топпен жұмыс жасап, сөздік қорын молайтады


Тапсырмалар

  1. Ой қозғау стратегиясы

4.Сұрақ-жауап әдісі


2.Үй тапсырмасы «Стикер»әдісі арқылы

5.Қызықты тапсырмалар


3. ЖИГСО әдісі-топтық жұмыс

6.«Ортадағы қалам» сұрақтарға жауап беру


Сабақ бойынша мұғалімнің жазбалары

Мұғалім және оқушы немен айналысады


Сабақ кезеңдері

Мұғалім іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті


Ұйымдастыру

3 минут


Оқушылармен амандасады, түгендейді.

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырады. «Гүл сыйлайық» тілек айтқызады.

Оқушыларды гүлдің түсіне қарай топқа бөледі, назарларын сабаққа аударады.

Бағалау парақтары беріледі.

Оқушылармен амандасады, түгендейді.

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырады. «Гүл сыйлайық» тілек айтқызады.

Оқушыларды гүлдің түсіне қарай топқа бөледі, назарларын сабаққа аударады.

Бағалау парақтары беріледі.


Үй тапсырмасын тексеру

5 минут

«Қызығушылықты ояту» «Стикер»әдісі арқылы үй тапсырмасын тексеру және сұрақты қайта бағыттап, немесе түрткі сұрақтар арқылы жауапты нақтылауға ұмтылуы


Әр топтан бір оқушы шығып стикерге жазылған сөз бойынша

сұраққа жауап береді.

Жаңа сабақ


5 минут


3 минут


7 минут

Қорғауға 4 минут

«Мағынаны тани білу»

  1. «Ой-қозғау» статегиясы бойынша адасқан әріптерді ретімен орналастырып сөз табу.


2.Мәтінмен жұмыс


3. ЖИГСО әдісі-топтық жұмыс

Оқушыларға топтасып бүгінгі тақырыпты түсінгендері бойынша постерге түсіру.


Мұғалім тарапынан түзету,қолдау, мадақтау;



Оқушылар адасқан әріптерді ретімен орналастырып сөзді тауып,аударады.

Топпен бірігіп мәтінді оқып, қазақша аударады.

4 топ мәтін бойынша жұмыс жасайды. Жұптасып, топта талқылайды. Постерге дайындап, спикерлері қорғайды.

2 минут

Сергіту жаттығуына дайындау

Оқушылар сергіту жаттығуын жасайды


Ой қозғау, сергіту жаттығуы

2 минут

«Сұрақ-жауап» әдісі арқылы әр топтан оқушыны ортаға шеңберге шығарып сұрақтар қояды.


Әр топтан бір оқушыдан ортаға шеңберге шығып сұраққа жауап береді.


Жаңа сабақты бекіту

10 минут

«Ой толғаныс»

Қызықты тапсырмалар.

  1. «Кім жылдам» ойыны

  2. Сәйкестендіру

  3. «Кім есіңе көп сақтайды»





4.«Ортадағы қалам» әдісі (сұрақтар қою)




Интерактивті тақтадан тапсырмаларды орындайды.

Бағалау парағына критерийлер бойынша бағалайды.

Орындаған деңгейлік тапсырмаларына қарай өзін-өзі бағалап отырады.


Жаңа сабақты қорытындылау мақсатында мұғалім кез келген оқушының қаламын ұстап сұрақ қояды, оқушы сұраққа жауап береді.


Рефлексия

2 минут



Бүгінгі сабақтың соңында қандай Оқушылар стикерге жазып

сезімде болдыңыздар? қалағанына апарып жапсырады.




Дерек көздер және жабдықтар

Флипчарт, қағаздар, стикер,

маркер , интерактивті тақта


Кейінгі оқу

2 минут

Үйге тапсырма беру- «Сұрақтары бар қорап» әдістемесі бойынша


Сабақты бағалау

Әр оқушы бағалау өлшемдері арқылы өзін-өзі бағалайды

Сабақ бойынша өзгертулер




 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал