- Учителю
- My T-shirt is yellow. Yy
My T-shirt is yellow. Yy
ТЕКСЕРІЛДІ»
Мектеп директорының
оқу ісі жөніндегі
орынбасары:
Қалыбекова Ж
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: My T-shirt is yellow. Yy
Сабақтың мақсаты: Оқушылар сыни тұрғыдан ойлауын дамыта отырып, ағылшын тіліне деген қызығушылықтарын арттыру
Сабақтың әдіс-тәсілдері: «Кластер» әдісі « Миға шабуыл» әдісі, Сұрақ-жауап әдістері
Сабақтың нәтижесі: оқушылар сыни тұрғыдан ойлауы дамиды, ағылшын тіліне деген қызығушылықтары артады
Сыныбы: 1«Ә» сынып
Пән мұғалімі: Оспанова Д
Мерзімі: 28.04.2015ж
№
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңдері
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Негізгі дерек көздер
1
Ұйымдастыру кезеңі
2-мин
Психологиялық дайындық
3-мин
Оқушыларды түгелдеп, назарын сабаққа аудару, ынтымақтастық атмосферасын құру,
оқушыларды суреттер арқылы топқа бөлу.
Мұғаліммен сәлемдесіп, сабаққа дайындалады, сыртқы және ішкі шеңбер арқылы бір-біріне жақсы тілектер айтады, оқушылар үш топқа бөлінеді.
2
Білу
Үй тапсырмасын сұрау
5-мин
«Сұрақ-жауап» әдісі арқылы уй жұмысын сұраймын. Әріптерді бейне рольик арқылы қайталаймыз.
Топ мүшелері өз міндеттерін бөліседі, «Сүрақ-жауап» әдісі арқылы уй жұмысын орындайды. Әріптерді қайталайды.
Оқушылардың жеке жұмыс дәптерлері
3
Түсіну
Жаңа сабаққа дайындық
3-мин
Ой қозғау
«Ой қозғау» әдісі арқылы оқушылар өздерінің ойларын ортаға салады. Мысалдар келтіреді.
АКТ, оқулық, суреттер, сөздік.
4
Қолдану
Жаңа сабақ
10-мин
My T-shirt is yellow. Yy
Жаңа тақырыпты оқушылар дәптерлеріне жазады
АКТ, оқулық, суреттер, сөздік.
5
Талдау
Жаңа сабақты талдау
5-мин
Миға шабуыл жасау, , «Кластер» әдісі, Сұрақ-жауап әдістері
оқушылар постер қорғайды, жас ерекшеліктеріне сәйкес тапсырмаларды орындайды
Үлестірмелі қағаздар
6
Сергіту сәті
2-мин
«Clap your hands»
7
Жинақтау
Жаңа сабақты пысықтау
5-мин
Түстерге байланысты суреттерды оқушыларға таратамын.
Оқушылар берілген суреттерды керекті түстермен бояп шығады
Түрлі-түсті қаламдар, қағаздар
8
Бағалау
Оқушыларды бағалау
3-мин
Оқушыларды жұлдызшалар, смайликтер арқылы бағалау
Оқушылар стикерлер, бағдаршам арқылы және топ аралық және өзін өзі бағалайды
Жұлдызша, стикер, бағалау парақшалары
9
Рефлексия
Сабақты қорытындылау
5-мин
Оқушыларға түрлі-түсті стикер тарату
Оқушылар смайликтер арқылы білдім, білгім келеді, түсінбедім деген сөздер арқылы кері байланыс жасайды.
стикерлер
10
Үйге тапсырма
2-мин
Жаттығу-3
Оқушылар тапсырманы күнделіктеріне жазып алады.
оқулық