7


  • Учителю
  • Поурочный план по английскому языку на тему 'School shedule' (3 класс)

Поурочный план по английскому языку на тему 'School shedule' (3 класс)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Сабақтың оқу процесіндегі орны: Unit 4. Lesson 1 School shedule

Сабақтың түрі: жаңа білім алу сабағы.

Сабақта АҚТ-ны қолдану тәсілі: интерактивті тақта, тапсырмалар интерактивті тақтада көрсетіліп, оқушылар сабақ барысында орындайды.

Сабақтың мақсаты: оқушыларды сабақ кестесі туралы айтуға, "When have you got PE?", "How many lessons have you got on Monday?", "When is Maths?" сұрақтарына жауап беруге үйрету.

Міндеттері:

  • Оқушыларды "School shedule" тақырыбының лексикасымен таныстыру: Mathematics, Art, Music, subject

  • Лексиканы оқу, сөйлеуде қолдану білігін дамыту;

  • Берілген тақырып аумағында сұраққа жауап беруге үйрету;

  • Сабақ кестесін ағылшын тілінде жазуға үйрету;

Сабақ құралдары:

1.Мұғалім компьютері.

2.Интерактивті тақта.

3.Оқушылардың күнделіктері.

4.Дидактикалық үлестірме материал.

5.ОМК "Ағылшын тілі" 3- сынып.

Қолданылған оқыту тәсілдері: түсіндірмелі-иллюстративті, ізденгіштік, репродуктивтік.

Қолданылған оқыту әдістері: көрсетілім, түсіндіру, әңгімелесу, тыңдап түсіну, сұрақ-жауап, аударма, салыстыру, мәтінмен жұмыс, үлестірме материалмен жұмыс.

Сабақтың барысы :

Сабақтың кезеңі

Кезеңнің мақсаты

Мұғалім іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

I. Ұйымдастыру

Назарын сабаққа аудару

(сабаққа енгізу)

Амандасу, сабақта жоқ баланы анықтау, сабақтың тақырыбын, мақсатын жариялау.

Teacher: Good morning! Take your seats, please, and get ready for the lesson.

- Who is on duty today?

-What season is it now?

-What date is it today?

-What day is it today?

-Who is absent?

Мұғалім сабақтың тақырыбын тақтаға жазады.

Мұғаліммен амандасу, кезекшінің әңгімесі: дата, аптаның күні, сабақта жоқ оқушылар.



I'm on duty today.

It is a winter now.

It's the …of December.

It's …

Today is\are … absent.

Сынып дата мен тақырыпты өз жұмыс дәптерлеріне жазады.

II. Негізгі бөлім.

1. Тілдік жаттығу

Тілдік ая құру.

Үй жұмысын тексеру.

Ой-қозғар. Warm-up. Spring is green. Summer is bright. Autumn is yellow. Winter is white.

Name the days of the week.

Мұғалім оқушыларға сұрақ қояды, бір тақырыптан екіншіге көшу ұйымдастырылады:

-What's your name?
- How old are you?
- Where are you from?
-Which class are you in?

-What season is it now?

-What day is it today?

What day is before Tuesday?

- What do you want to be?
- Do you want to be a …?

Оқушылар мұғалімнің соңынан қайталайды.

Аптаның күндерін ретімен қояды.

Оқушылар мұғалім сұрақтарына жауап береді:



My name is …

- I'm …
- I'm from Kazakhstan.
- I'm in 3 A.
-It is a winter.

-It is … ?

- It is

- I want to be a … .
- Yes, I do.\ No, I don't.

-Балалар, әдеттегідей сабақты фонетикалық жаттығудан бастайық. - What letter is it? (Тақтада Mm әрпі мен [m] дыбысы)

- You are right, letter Mm. What sound is it?

-yes, [m]. listen and repeat after me: [m], [m], [m]

Let's say together: my, mother, a mother, milk

Mm



[m]



[m], [m], [m]



my, mother, a mother, milk

2. Жаңа материалды енгізу және оны алғашқы бекіту.

Оқушыларды "School shedule" тақырыбының лексикасымен таныстыру.

Мұғалім оқушыларға жаңа сөздерді таныстырады

Maths, Kazakh, , PE, Art, Russian, English, subject.

Оқушылар мұғалім соңынан жаңа сөздерді хормен және жеке қайталайды: Maths, Kazakh, PE, Music, Art, Russian, English, subject.

Лексикалық бірліктерді ауызша жаттығуларда активизациялау.

-When is English?

-When is PE?

- When is Music?

Оқушылар сұрақтарға жауап береді, тақтада көрсетеді.

Exercise 2

3. Жаңа материалды қолдану

Материалды пайдаланып сабақ кестесін жасату.

Мұғалім оқушыларға:



Write please your time-table.

-How many lessons have you got on Monday? Etc.



-When have you got PE?

- When is Maths?

Тақтаны қолданып берілген пәндерді сабақ кестесіне кіргізеді.

- We have got …. lessons on Monday.



-We have PE on …... Etc.

Біліктілікті жаттығуда көрсету

Мұғалім жасалған сабақ кестесін пайдаланып бір күннің сабағы туралы айтуды ұсынады. Бір-біріне сұрақ қою ұсынылады.

Оқушылар кезекпен сабақ кестесі туралы айтады:

- We have got ….. lessons on Monday. There are ……..

Оқушылар жұппен жұмыс жасайды: - When is …..?

-It's on …….

-How many lessons have we got on Saturday?

-We have got four lessons on Saturday.

4. Оқу.

Жаңа лексиканы алғашқы бекіту.

Exercise 1 - 2

Find the wods



Cross the odd one out



1 жаттығу жаңа өткен сөздерді табады

Лексикалық топқа жатпайтын сөздерді сызып тастайды, түсіндереді

5. Сөйлеу.

Жаңа лексиканы бекіту.

Exercise 3

Complete you schedule with these words: Maths, Kazakh, , PE, Art, Russian, English



Сабақ кестесін апта күндері бойынша ағылшынша жазады

III. Қорытынды бөлім.

Үй тапсырмасын түсіндіру,сабаққа қорытынды жасау.

Мұғалім үй тапсырмасын береді exercise 4 page 31, түсіндіреді. Сабақты қорытындылайды (не үйрендік, не білдік). Оқушылардың жауабын бағалайды, түсіндіреді.

Тыңдайды, түсінеді, сұрайды. Қорытынды жасайды.




 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал