7


Theme: Present simple and present continuous

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Қысқа мерзімді жоспар

5-сынып.


Күні

02-03.09.14ж

Сабақтың тақырыбы

Present simple and present continuous "going to"future Tense

Сабақтың мақсаты

Оқушыларға сыни ойлауға үйрететін тапсырмалар арқылы осы шақ,келер шақ грамматикасын түсінуге жағдай жасау.

Күтілетін нәтиже

Present simple and present continuous "going to"future Tense грамматикасын түсінеді

Қолданылатын модульдер

Сыни ойлауды дамыту, оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, көшбасшылық, оқу және оқыту үшін бағалау, АКТ

Қолданылатын әдіс-тәсілдер

Сұрақ-жауап, «Венн диаграммасы» әдісі, ассоциация жасау

Ресурстар (Әдебиеттер,

сілтемелер, құрал-жабдықтар)

Macmillan publisher.

Way ahead 4

Marry Bowen

Printha Ellis

3 түсті стикерлер, бағалау парағы, интерактивті тақта,


Сабақ бойынша мұғалім мен оқушының іс - әрекеті

Уақыты


Сабақтың кезеңдері

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

5 мин

І. Кіріспе.

Ұйымдастыру.

Психологиялық ахуал орнату. Топқа бөлу.

  • Оқушыларды жылы жүзбен қарсы алу, амандасу

  • «санамақ»

Сәлемдеседі жылы қабақты сезеді.

Санау арқылы топқа бөлінеді.


8 мин

Үй тапсырмасын сұрау.


  • Үйге берілген тапсырма бойынша жаттығуды тексеру.

  • Ассоциация жасау

Policeman,library,reporter

Үй жұмысын тексертеді.

Өткен тарауды қорытындылау үшін Венн диаграммасы арқылы қорытындылайды.

5 мин

ІІ. Тұсау кесер

Қызығушылықты ояту.

Сұрақ жауап:

  1. What is your name?

  2. How old are you?

  3. Where do you live?

  4. Where does your father work?

Оқушылар ойланады,сұраққа жауап береді.

20 мин

ІІІ. Негізгі бөлім.

Жаңа материалмен танысу

Бекіту.


  1. «Венн диаграммасы» әдісі

  • Policeman

  • Librarian

  1. Постер қорғау

«My father is a reporter»

Рефлексия «2 жұлдыз, 1 тілек»

Әдіс арқылы оқушылар өз бетімен жаңа тақырыппен танысады, топта талқылайды, бір-біріне түсіндіру арқылы жаңа сабақты меңгереді.

Берілген тақырып бойынша топта ақылдаса отырып, постер дайындалып, қорғалады. Топтар өзара бағаланады.

3 мин

IV. Қорытынды.

Рефлексия.


Бағалау.

«Көңіл күй смайлдары» әдісі

Бағалау парағындағы критерийлер бойынша жиынтық бағалау жасайды.

Оқушылар сабақ процесінде өзінің қалай жұмыс істегені туралы ойын түйеді, смайлдардың көңіл - күйі бойынша өз жұмысын ауызша бағалайды.

2 мин

VІ. Үйге тапсырма.


W.B p.3 Ex 2

Doing exercise




 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал