7


'My family' 1 grade

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Date: 8\10\14 Form: 1Ә Бекітемін:

9\10\14 1А,Б

Teacher: Bakytzhankyzy Gulzhan

Theme: "My family" Unit: 2 Lesson: 2

Сабақтың мақсаты: «Менің отбасым» тақырыбы бойынша жаңа лексикамен танысу. Kind, strong, little, big бағалау лексикасының көмегімен сөйлеу, ағылшын тілінің |ƞ| ерекше дыбысын айту дағдыларын қалыптастыру. Ата-ана мен тума-туысты құрметтеуге баулу.

Күтілетін нәтиже:

пәндік: жаңа Kind, strong, little, big лексикасын қолдана отырып, отбасын таныстыру және сипаттау дағдысын қалыптастыру; his\ her тәуелдік есімдігін білу;

тұлғалық: өз отбасын құрметтеуге баулу.

жүйелік-әрекеттік: осы тақырып бойынша оқылған лексикалық -грамматикалық материалды пайдалану.

Сабақты материалдық қамтамасыз ету:

Мұғалім үшін: CD ойнатқыш, оқу қызметіне ынталандыруға арналған смайлдар, интерактивті тақта, флэш-карталар;

Оқушылар үшін: оқулық, жұмыс дәптері

Пәнаралық байланыс: сурет салу

Сабақтың барысы

I Ұйымдастыру сәті

Good morning, children! How are you? (C1.: Fine thanks.) Sit down, please.
II Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау

Бүгін біз ата-анамызды, ағаларымызды (інілерімізді), әпкелерімізді қарындас, сіңлілерімізді) сипаттауды үйренеміз.

III Тірек білімді белсендіру.

Фонетикалық жаттығу.

Балалар, бізге Mr. Wise Crow келді.

Hello, children! How are you?

Балалар, онымен амандасыңдар. Бүгін біз |ɳ| дыбысын айтып үйренеміз. Бұл дыбысты қоңырау сыңғырлаған кезде естиміз. Тыңдаңдар: |diƞ|, |diƞ|.Бұл дыбысты қай сөзде естиміз? (C1.: Good morning.) Listen and repeat: |ɳ|, |ɳ|, morning, morning, ring, ring, sing, sing.

IV Жаңа материалмен жұмыс

Оқулықпен жұмыс

-Балалар, өткен сабақта Әлібек бізді өзінің отбасымен таныстырды. Бүгін ол өзінің отбасы туралы әңгімесін жалғастырады.Біз оның отбасымен жақынырақ танысамыз. Open your books. ( Мұғалім өз бұйрығын ишаратпен сүйемелдейді).

-Суретке қараңдар және тыңдаңдар. Әлібек өз анасы туралы не айтады екен?

Тыңдамас бұрын балаларды жаңа сын есім сөздерімен таныстырыңыз: little, big, kind, strong.

1-жаттығу. Listen and learn

Track 16.

This is my mother. Her name is Gulmira. She is kind.

This is my father. His name is Marat. He is strong. This is my sister. She is four, little. This is my brother. His name is Olzhas. He is big. He is 10.

(Оқушылар Әлібектің әңгімесін тыңдайды. Әлібек әр суретті сипаттағаннан кейін мұғалім сөйлемдерді аударуды немесе тыңдаған әңгіменің мазмұнын айтып беруді сұрайды).

2-жаттығу.

-Look at these photos. Who do you see? Дұрыс, біздің досымыз Муни мен оның отбасы. Муни өз отбасы туралы не айтатынын тыңдап көрейік. Олардың есімдерін бірге айтайық: Venus, Sunny, Starry. Балалар аудиожаттығудың мәтінін тыңдайды және Мунидің фотосуретін бірге сипаттайды.

Track 17.

This is my family. This is my mother. Her name is Venus. She is kind. This is my father. His name is Mars. He is strong. This is my brother. His name is Sunny. He is 2. He is little. This is my sister. Her name is Starry. She is 8. She is big.

3-жаттығу.

Балаларға суреттерге қарауды ұсынып, отбасының әр мүшесінің аттарын атаңыз.

Дәптермен жұмыс

1- жаттығу. Draw your family picture and describe it. Оқушылар арнайы белгіленген орынға ата -анасының , аға -інілері мен әпке -сіңлілерінің суреттерін салып, оларды сипаттайды.

This is my family. This is my mum. Her name is…

V Сабақты қорытындылау Бағалау

Date: \09\14 Form: 1A,Ә,Б Бекітемін:

Teacher: Bakytzhankyzy Gulzhan

Theme: "My friend's family" Unit: 2 Lesson: 3

Сабақтың мақсаты: «Менің досымның отбасы» тақырыбы бойынша жаңа лексиканы үйрену. Grandmother\granny,grandfather\gandpa лексикасы, to love етістігі көмегімен сөйлеу дағдыларын қалыптастыру.Ағылшын тілінің |r|, |p| ерекше дыбыстарын дұрыс дыбыстау дағдысын қалыптастыру. His\her тәуелді есімдіктерін пайдалану белсенділігін арттыру.

Күтілетін нәтиже:

пәндік: өз досының отбасын таныстыру дағдысын қалыптастыру;

тұлғалық: әртүрлі мәдениеттердің өкілдерін құрметтей білуге баулу.

жүйелік-әрекеттік: осы тақырып бойынша оқылған лексикалық -грамматикалық материалды (mother, father, sister, brother) пайдалану.

Сабақты материалдық қамтамасыз ету:

Мұғалім үшін: CD ойнатқыш, оқу қызметіне ынталандыруға арналған смайлдар, интерактивті тақта, флэш-карталар;

Оқушылар үшін: оқулық, жұмыс дәптері

Пәнаралық байланыс: музыка, елтану (Англия мен Америкадағы отбасылық туысқандық атаулары).

Сабақтың барысы

I Ұйымдастыру сәті

Good morning, children! Listen to me and say

Good morning, good morning

Good morning to you!

Good morning, good morning

I am glad to see you!

Мұғалім қимылдармен сүйемелдей отырып, алғашқы екі жолды айтады, балалар қалған жолдарды айтады.

Good morning, good morning We are glad to see you! How are you?(C1.: Fine, thanks.) Sit down, please.

II Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау

Бүгін біз досымыздың отбасын таныстыруды үйренеміз. «Отбасы» тақырыбы бойынша жаңа сөздерді үйренеміз.

III Тірек білімді белсендіру.

Фонетикалық жаттығу.

Балалар, бізге кімнің келгенін қараңдар. Mr. Wise Crow -мен амандасыңдар. (Good morning, Mr. Wise Crow). Mr. Wise Crow: Hello, children! How are you?

Бірде мен саябақпен келе жатып, бір иттің ырылдағанын естідім. Осы дыбысты айтып көріңдер:|r|,|r|,|r|. Осындай дыбысты айту үшін тілімізді артқа қаратып, сәл дөңгелентеміз. Let's practise! Listen and say after me: :|r|,|r|,r|.

|əe| дыбысын енгізетін

IV Жаңа материалмен жұмыс

Оқулықпен жұмыс

-Балалар, өткен сабақта Әлібек бізді өзінің отбасымен таныстырды. Бүгін ол өзінің отбасы туралы әңгімесін жалғастырады.Біз оның отбасымен жақынырақ танысамыз. Open your books. ( Мұғалім өз бұйрығын ишаратпен сүйемелдейді).

-Суретке қараңдар және тыңдаңдар. Әлібек өз анасы туралы не айтады екен?

Тыңдамас бұрын балаларды жаңа сын есім сөздерімен таныстырыңыз: little, big, kind, strong.

1-жаттығу. Listen and learn

Track 16.

This is my mother. Her name is Gulmira. She is kind.

This is my father. His name is Marat. He is strong. This is my sister. She is four, little. This is my brother. His name is Olzhas. He is big. He is 10.

(Оқушылар Әлібектің әңгімесін тыңдайды. Әлібек әр суретті сипаттағаннан кейін мұғалім сөйлемдерді аударуды немесе тыңдаған әңгіменің мазмұнын айтып беруді сұрайды).

2-жаттығу.

-Look at these photos. Who do you see? Дұрыс, біздің досымыз Муни мен оның отбасы. Муни өз отбасы туралы не айтатынын тыңдап көрейік. Олардың есімдерін бірге айтайық: Venus, Sunny, Starry. Балалар аудиожаттығудың мәтінін тыңдайды және Мунидің фотосуретін бірге сипаттайды.

Track 17.

This is my family. This is my mother. Her name is Venus. She is kind. This is my father. His name is Mars. He is strong. This is my brother. His name is Sunny. He is 2. He is little. This is my sister. Her name is Starry. She is 8. She is big.

3-жаттығу.

Балаларға суреттерге қарауды ұсынып, отбасының әр мүшесінің аттарын атаңыз.

Дәптермен жұмыс

1- жаттығу. Draw your family picture and describe it. Оқушылар арнайы белгіленген орынға ата -анасының , аға -інілері мен әпке -сіңлілерінің суреттерін салып, оларды сипаттайды.

This is my family. This is my mum. Her name is…

V Сабақты қорытындылау Бағалау



 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал