- Учителю
- Travelling light
Travelling light
| Сабақтың тақырыбы: | "Travelling light" | |
| Сыныбы: (күні) | 7 «a» - 03.04.15 | |
| Сілтеме: | Күнтізбелік жоспар, әдістемелік оқулық,ағылшын тілі оқулығы, голицынский грамматикалық кітабы | |
| Сабақтың мақсаты: |
| |
| Оқыту нәтижесі: |
| |
| Негізгі идеялар: |
| |
| Мұғалімнің іс - әрекеті: | Оқушы іс - әрекеті | Оқыту әдістері |
| Ұйымдастыру кезеңі
| Мұғаліммен амандасты. Кезекші мұғалім сұрақтарына жауап берді. |
|
| Үй тапсырмасын тексеру | Үйге берілген жаттығу жұмысын тексертті |
|
| Жаңа тақырыпты таныстырды Today we have a new theme is "Travelling light" | Оқушылар жаңа тақырыппен танысты.
| Сыныпта ынтымақтастықты орнату. |
| Жаңа сөздермен таныстырды Сөздік дәптеріне енгізіп жаттығу жұмысын жүргізді | Жаңа сөздерді сөздік дәптеріне енгізіп тілдерін жаттықтырып қайталау тапсырмасын орындады Tent - шатыр Razor -ұстара Towel - сүлгі Lamp - шам Alarm clock - оятқыш Teapot - шәйнек | Сыни тұрғыдан ойлау |
| Мәтінді оқытып қазақшаға аударту тапсырмасын жүргізді | Мәтінді оқып қазақшаға аударды Once when I was flying to Canada, I met two people from France Ann and Tom. They were going on holiday for a month and I was very surprised because they only had a small bag each…. | Оқу дағдысын қабілетін жетілдіру |
| Мәтіндегі болған жағдайдың суреттін салдыртты. Екі топтан бір бірінің салған суреттін қай кезде болғанын анық айтуын сұрады | Постер тапсырмасын орындады. Оны қорғай білді. Болған оқиғаны қай кезде орындалғанын ауызша айта білді | Қызығушылығын дамыту |
| Сөйлемді толықтыру тапсырмасын жүргізді. Тауып жазған сөздің қазақша адармасын сұрады. | Қалып қойған сөздің аудармасын айтып сөйлемді толықтырып жаза білді
| Қатесіз жазу дағдысын қалыптастыру |
| Мәтін бойынша тест тапсырмасын алды | Тест тапсырмасын орындады | Ойлау қабілетін дамыту |
| Оқушыларды бағалады. | Оқушылар бағаланды |
|
| Үй тапсырмасын берді | Үй тапсырмасын белгілеп жазып алды |
|
| Сабақты қорытындылады. The lesson is over good bye, children! | Good bye, teacher! |
|