7


  • Учителю
  • Поурочный план по казахскому языку на тему Сенің құжатың түгел ме? ( 11 сынып)

Поурочный план по казахскому языку на тему Сенің құжатың түгел ме? ( 11 сынып)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала



Күні:

Сыныбы: 11 (орыс тілді мектеп үшін)

Сабақтың

тақырыбы

Сенің құжатың түгел ме? (нәтиже сабақ)

Сілтеме

Қазақ тілі. Орыс тілінде білім беретін мектептің 11- сыныбына арналған оқулық Т.М.Артықова, Г.Г.Ермекбаева «Атамұра», 2015 ж.

Мақсаты

Мақсаты:

Білімділік :" Сенің құжатың түгел ме?" тарауы бойынша алған білімдерін тексеру ,бағалау.

Дамытушылық: тапсырмалар,сұрақтар арқылы оқушылардың дүниетанымын ,ойлау қабілеттерін, ой - өрісін кеңейту, шығармашылық қабілеттерін жетілдіру, ойларын еркін жеткізе білуге қалыптастыру

Тәрбиелік:

1. Сабақ үстінде оқушыларды ұжымдық шығармашылыққа тәрбиелеу.

2. Құжатқа ұқыпты болуға баулу.



Күтілетін

нәтижелер



Топтық, диалогтік жұмыс арқылы білім алмасып, оқушылар бір-бірінен үлгі алады, нені қалай оқу керектігіне өзіндік тиімділігі артады, диалогтік қарым-қатынаста тыңдау және сөйлеу әдебіне көңіл аударады, дарынды оқушыны үлгі етеді .

Сабақтың түрі

Нәтиже сабақ

Пәнаралық байланыс

Орыс тілі

Қолданылатын әдістер

Сын тұрғысынан ойлау стратегияларын қолданамын: қызығушылығын ояту,

Керекті жабдықтар



Оқулық,дәптер, маркерлер,тақта,стикерлер

Сабақтың барысы:



Сабақ

кезеңдері

Уақыт

Мұғалім әрекеті







Оқушы әрекеті

Кіріспе







2 мин













Ұйымдастыру

Сәлемдесу

түгендеу

Психологиялық ахуал туғызу

Мұғалім оқушыларға бір-біріне тілек айтқызады:

Кәне, достар, тұрайық.

Шеңберімізді құрайық.

Жақсы-жақсы тілектер

Бір-бірімізге сыйлайық!



оқушылар 1-4 санау бойынша топтасып, өз үстелдерінің басына жиналады.Оқушылар қол ұстасып, бір-біріне жақсы тілектер білдіреді: «Бүгін мен саған сәттілік тілеймін, бес ал, жақсы жауап бер».



Тұсау

кесер









3 мин

«Сыни тұрғыдан ойлау» арқылы жұмыс жүргізеді

Құжат дегеніміз не?

Сенің құжатың түгел ме?

Өз ойларын ортаға салады

Негізгі бөлім

5 минут

Сөздік жұмысын жүргізу:

.

  1. Мәтінмен жұмыс ,



Түсіну









5 мин



















Мақсаты:Оқушылардың өз бетімен жұмыс істеуін қадағалау.«Мағынаны тану»



Тест тапсырмаларын орыедайды

Оқушылар топ болып тапсырманы орындайды, ойын еркін жеткізеді, тақырыпты түсінеді.



Қолдану





5 мин



Мақсаты:

Алған теориялық білімді практикада қолдана білу. мәтін соңындағы сұрақтарға жауап береді



Ауызша орындайды

Сергіту сәті











2 мин

Өлең оқу арқылы сергіту

Оқушыларға тілдерін жаттықтыру мақсатында, жалығып кетпес үшін сергіту сәтін жасату.

.

Талдау









5 мин

Мақсаты:

Оқушының қиялдау дағдыларын жетілдіру.



«Ойтолғаныс» кезеңі





синквейн құрастырады.

1.Зат есім

2.Сын есім

3.Етістік

4.Фраза

5.Зат есімге синоним

Жинақ

тау







8 мин

Мақсаты:

Оқушылардың салыстыру және ажырата алуын қадағалау:

дәптерге орындайды.

Қорытынды

Рефлексия

6 мин



Бүгінгі сабақ несімен ерекшеленді?Не білдім?

Не ұнады?

Сабақтан алған әсерім









Мұғалімнің көмегімен оқушылар орындайды (ауызша айтып, тақтаға жазады)









Үйге тапсыр

- ма

1мин

Өткенді қайталау

Оқушылар күнделіктеріне жазып алады.

Бағалау

2 мин

Мұғалім қорытынды бағаны өзі қояды.

Оқушылар бағалау критерийлер арқылы топтағы көршілестерін бағалайды.











 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал