- Учителю
- Конспект урока з англійської мови «Що руйнує нашу планету? Рiзновиди забруднень»
Конспект урока з англійської мови «Що руйнує нашу планету? Рiзновиди забруднень»
9 клас
Урок №23(2)
Тема: «Що руйнує нашу планету? Рiзновиди забруднень»
Мета: навчити учнів використовувати нові ЛО в усному і писемному мовленні;
удосконалювати навички читання;
розвивати пам'ять, увагу, мовну здогадку, мовленнєву реакцію;
виховувати почуття відповідальності й дбайливе ставлення до довкілля;
формувати мовну й мовленнєву компетенцію школярів.
Обладнання: підручник, ТНЗ: мультимедійний проектор, презентаційний матеріал з
теми.
Тип уроку: засвоєння нових знань
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання
ІІ. Мовленнєва розминка
1. Бесіда
- What science studies nature
-
What are the main ecological problems of today?
-
What ecological problems can you see at the screen?
ІІІ. Повідомлення теми і мети
Today we`ll speak about environment pollution. At this lesson we`re are going to discuss the problems of pollution of the environment and the ways to protect it from pollution.
IV. Актуалізація опорних знань.
1. Робота в зошитах.
throw (2) sea (4) plants (1)
wildlife (5) protect (6) water (3)
There are a lot of factories and (1)__________in my city. They (2)________ a lot of chemicals into the air and into the (3)_________. They poison water into the (4)________. Fish can't live in it. (5)____________ is destroyed. We must (6)___________ nature as we can.
Учні самостійно доповнюють речення словами поданими в рамці. Після закінчення роботи учні ланцюжком читають доповнені речення. Учитель стежить за правильністю виконання завдання.
V. Сприйняття та засвоєння фактичного матеріалу
1.Презентація ЛО. Бесіда
- Why do people have more health problem nowadays?
- What industrial practices and accidents harm the environment ?
- Why has littering become the issue of current importance?
2.Фізкультхвилина
VІ.Осмислення зв'язків і залежностей меж вивченого матеріалу
1.Робота з підручником
Впр.7, с.65
Учні читають діалог за ролями та перекладають рідною мовою. Учитель слідкує за правильністю вимови слів.
2. Робота в парах
Учні працюють в парах, співставляючи поняття з дефініцією. Учитель слідкує за правильністю виконання завдання.
-
Environment a) It's the place where animals, birds and
plants are protected.
-
Hunters b) The material which pollutes rivers, lakes
and forests.
-
The Еarth c) Everything that is around us.
-
A Nature reserve d) People who kill animals for their meat and
fur.
-
A tree e) A planet where we live.
-
Litter f) Plants which give us fruits.
1-с, 2-d, 3-e, 4-a, 5-f, 6-b.
VІІ. Узагальнення й систематизація слів
1.Аудіювання
Учні дивляться відео двічі та дають відповіді на запитання. Учитель слідкує за правильністю виконання завдання.
VІІІ. Домашнє завдання
Впр.9 с.66
ІХ. Підсумки уроку
1. Робота з прислів'ям
- What are your ideas?
- Do you agree with that proverb?
Х. Мотивація оцінок