7


  • Учителю
  • План конспект Интегрированного урока (4 класс)

План конспект Интегрированного урока (4 класс)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Сабақ : қазақ тілі , ағылшын тілі

Сынып: 4 сынып

Қазақ тілі мұғалімі: Дүйсенбай А.С. Ағылшын тілі мұғалімі: Карбаев Т.А.

Сабақтың тақырыбы: «Жемістер», «Фрукты», «Fruit»

Сабақтың түрі: біріктірілген сабақ

Сабақтың мақсаты: тақырып бойынша мәлімет бере отырып, сауатты сөйлеу мен жазуға үйрету,

</ ауызша және жазбаша тілді дамыту, жаңа сөздермен сөз тіркестерін, сөйлемдер құрастыру, логикалық ойлау қабілетін дамыту.

Ресурстар: тақта, дәптер, тақырып бойынша суреттер



Сабақтың барысы



Оқушылардың білім алуын ұйымдастыру түрі

Функционалдық сауаттылықтыдамыту берілген тапсырма

І. Ұйымдастыру

Оқушылармен амандасу, тексеру, оқу құралдарын түгендеу;

Смайлдар арқылы балалардың көңіл күйін сұраймын

Топтарға бөлу: үш түрлі сурет қиындыларын таңдатқызып, оларды құрастыру арқылы 3 топқа бөлу.

Топ атаулары:

І топ. Алма тобы

ІІ топ. Жүзім тобы

ІІІ топ. Өрік тобы

Бүгінгі тақырып бойынша Табыс критерийлерімен оқушыларды таныстыру.



2-3 мин





Түсіндіру

әдісі





Сұрақ - жауап





ІІ.

Жаңа сабақ

Балалар, біз бүгінгі сабағымызда топқа қандай кескіндер арқылы бөліндік?

  • Алдарыңыздағы көріністен не көріп тұрсыздар?

(Балалар слайдта көрінген суретпен жұмыс жүргізеді. Жаңа сабақтың тақырыбын өздері ашады).



жемістер-фрукты-fruit

алма-яблоко-apple

алмұрт-груша-pear

алхоры-слива-plum

өрік-абрикос-apricot

жүзім-виноград-grapes

дәрумен- витамин-vitamin

жеймін-кушаю-eat(eating)



Жемістер

Жемістерге: лимон(lemon), алма(apple), банан(banana), жүзім(grapes), апельсин(orange), алхоры(plum), өрік(apricot) жатады.

Жемістерді біз күнделікті жейміз және онда көптеген дәрумендер бар.

Алма жемісінде «А» дәрумені бар, ал лимон жемісінде «С» дәрумені бар.





4 мин





































2 мин









Ой шақыру,

Әңгімелесу әдісі













Түсіндіру

Көрсету (демонстрациялау) әдістері











































Сөздікпен жұмыс





















Мәтінмен жұмыс











































+

III. Сабақты бекіту.

Мәтін бойынша төмендегі тапсырмаларды орындаңыздар.



1-тапсырма. І топ. Берілген мәтінге сұрақтар

құрастырады.

ІІ топ. Сурет арқылы мәтінді

мазмұндайды.

ІІІ топ. Мәтінге диалог құрастырады.



2 тапсырма. «Жемісті тауып ал» ойыны.

Шарты : мұғалім оқушыларға суреттер таратып береді. Соның ішінде балалар қарандашпен жемістердің суреттерін бояп, дөңгелетіп сызып қою керек.



3 тапсырма. Бинго.

-Let's play Bingo. You have cards with fruit. I take a card and name the fruit. You cross the fruit on your card, if you have it. Выигрывает тот, у кого все фрукты будут зачеркнуты.



4 тапсырма. Crossword

-Let's play a game «Crossword »

8 мин



















3 мин

Индуктивтік әдіс.



















Ойын әдісі



Дәптермен жұмыс













Суретпен жұмыс



+















+

ІV.Рефлексия

-Бүгінгі сабақта не білдіңіздер?

-Есіңізде не қалды?

-Сабақ ұнады ма?

- Что мы делали на уроке? Что мы с вами узнали нового? Какие слова изучили? C этими заданиями вы справились замечательно. Thank you for your work.

3 мин







V. Үй жұмысын беру

Алма сөзін тәуелдеу, септеу

2 мин





+

VI. Бағалау

Бағалау парағы бойынша бағалау. Бір-бірін, өз-өзін бағалайды. Мұғалім жиынтық баға қояды

2 мин









































Лист оценивания



Ф.И.О ученика

Своя оценка

Оценка командира группы

Оценка учителя

1









2









3









4









5











Ф.И.О ученика

Своя оценка

Оценка командира группы

Оценка учителя

1









2









3









4









5











Ф.И.О ученика

Своя оценка

Оценка командира группы

Оценка учителя

1









2









3









4









5









































 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал