7


Тема: 'What do you want to be?'

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Сабақтың тақырыбы: What do you want to be ?


Сабақтың мақсаты: what do you want to be?сұрағымен оның I want to be a doctor сияқты жауабын енгізу.-Do you want to be a doctor?

-Yes, I do. - No, I don't.сұрақ-жауап сөйлемін енгізіп,оқушылардың сөйлеу қабілеттерін дамыту.Оқушыларға кәсіптік бағдар беру.

Еңбексүйгіштікке тәрбиелеу.


Сабақтың көрнекілігі: тақырыптық суреттер, кроссворд, карточкалар,таблицалар, «Сиқырлы шар ағашы»тапсырмасымен,

мақал жазылған плакаттар.


Сабақ жоспары:

1.Ұйымдастыру бөлімі.

Good morning,children!

Good morning ,good morning

Good morning to you

Good morning, good morning

We are glad to see You!


2.Жаңа сөздерді қайталау.

Now let's review new words which we took at the previous lesson.(Жаңа сөздер тақырыптық суреттер арқылы хормен қайталанады).


3. Now let's guess this crossword "Profession"

P

U

P

I

L


D

R

I

V

E

R


D

O

C

T

O

R

H

O

U

S

E

W

I

F

E


E

N

G

I

N

E

E

R

A

M

B

A

S

S

A

D

O

R


N

U

R

S

E

L

I

B

R

A

R

I

A

N


W

O

R

K

E

R

D

E

N

T

I

S

T

4.Үй тапсырмасын тексеру.

What does your father do ? Is he a pupil?сұрақтарын сұрақ-жауап әдісі арқылы қайталату.T Cl. T P1, P2, P3 ,P4, P5

Now let's check your home exercises№ 1,2,3

5Жаңа сабақ.

What do you want to be ?(Тақтаға күннің жады, тақырып жазылады)

Фонетикалық жаттығу.

Proverb: No song , no supper, nothing seek, nothing find.


Dear pupils. We are having a lesson about professions . There are many kinds of jobs and professions. Our life will be happy and beauty if we have money. That's why we must work and have jobs. Our task is to choose our own future profession correctly. Let's read this English proverb . Listen to me!

This proverb is translated into Kazakh as "Еңбек етсең ерінбей , тояды қарның тіленбей"

T-Cl. T-P1, P2, P3.

Now write it in your copy-books.


5.Оқулықпен жұмыс.


Open your text books.Ex.1. p.76. Listen to me! Read it in chorus and then you'll read in pairs .T-Cl. P1-P2. P3-P4


6.What do you want to be?---I want to be a doctor сұрақты жауабымен таныстыру.T-Cl, T-P1,P2 ,P3,P4.

Жұптық жұмыс P1---P2, P3---P4, P5-P6.


7.-Do you want to be a dentist?---Yes, I do. - No, I don't.Сұрақ жауабын таныстырып,жаттығулар орындату

T-Cl. T-P1,P2,P3. P1-P2. P3-P4, P5-P6.


8. «Кім болам»? ойыны.

Столға «Сиқырлы шар ағашы»қойылады. Ағашқа әр түрлі шарлар ілінеді.Тапсырмалары жазылған. Оқушы берілен тапсырманы орындап , шарды жарады да өзінің кім болатындығын біледі.

Dear pupil's you see that we have "A magic balloon tree". This tree is magic because it tells you about your future professions. What will you be? Let's look . Who wants to know?

(Оқушылар бір -бірлеп алға шығып, өздерінің таңдаған шарлары бойынша берілген тапсырмаларды орындайды.


9.Let's continue our lesson.Ex.6.p.71.


Bolat

Aigul

Asem

Arman

Rose

An astronaut

v





A secretary





v

A taxi-driver




v


A doctor


v




A teacher



v



Who wants to be a--------?

Сұрақты хормен оқыту, жаттығу тапсырмасын орындау.


10. Сабақты қорытындылау.

1.What do you want to be ?

2/Do you want to be a ------?

3/Who wants to be a doctor ?сұрақтарын қайталату.

11.Үйге тапсырма:өздерінің қалаған мамандықтары туралы жазу.

12.Оқушыларды бағалау. Сабақтың соңы.




 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал