- Учителю
- Урок на тему 'Teenagers and the Internet'
Урок на тему 'Teenagers and the Internet'
Сыныбы | 11 | |||||
Сабақтың тақырыбы | Teenagers and the internet | |||||
Мақсаты | Ақпараттық құрал интернет туралы жалпы мәлімет беру,қазіргі қоғамдағы ролі туралы түсінік қалыптастыру,грамматикадан білімін жетілдіру | |||||
Күтілетін нәтижелер | Интернет құралдарына қатысты жаңа сөздер үйренеді,сөйлеу дағдыларын дамытады,өз ойын еркін айта алады,грамматикалық білімін кеңейтеді | |||||
Түйінді идеясы | Интернет-байланыс араларын өзара біріктіретін ,тораптардың жиынтығы | |||||
Сабақ барысы | ||||||
Уақыты | Ресурстар | Сабақ кезеңдері | Стратегиялар | Мұғалім іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау |
2 м 2м
7м | интертақта Сурет қиындылары | Кіріспе
| 1.Тренинг Сәлемдесу 2.Топқа бөлу
3."Серпілген сауал"әдісі | Жүрек жылуы
Интертақтадан интернет жетістіктері,компьютер туралы видеоролик көрсету
Мозайка арқылы бөлемін.(Байланыс құралдары салынған) Оқушыларға кретерии бойынша бағалау парақтарын беру
Ex 12 p 21 Шеңберде бір-біріне қарап доп лақтыру арқылы сұрақ қою |
Оқушылар жаңа идеялар ,ойларын қосады Топқа бөлінеді Оқушылар бір-біріне жауап береді | Үш шапалақ |
20м | Оқулық Флипчат, маркерлер | Тұсаукесер Негізгі
| 4.Оқулықпен жұмыс Креативті матрица
5.Мәтінмен жұмыс "Қар кесегі"әдісі
6.Жаттығумен жұмыс
| Интернет туралы ойларын кестеге толықтыру Ex 1p22
Топқа мәтін жазылған парақ беріледі. W .. ? questions | 1 топ -оқушы ретінде 2-топ ата-ана ретінде Не?Кім?Қалай? Өзі оқиды,жұппен,топ ішінде талқылайды Топтар өз жауаптарын айтады.Қорғайды | Смайликтер арқылы
Өзін-өзі бағалау Бағдаршам |
3м |
|
| 7.Сергіту сәті "Түсін мені"әдісі | Үйренген сөздерді еске түсіреді |
| Үш шапалақ |
8м |
| Қорытынды | 7.Топ ішінде диалог құрастыру | Топтарға тақырып беріледі Who is really addicted to the internet? Best friend who is worried about him. | Берілген тақырыпқа өз ойларын жазады | Екі жұлдыз,бір ұсыныс |
|
|
| ||||
3м Бағалау Кретерии бойынша бағалайды |