7


'Would you like some juice?'

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание: Ашық сабақты 5-сыныпқа өттім. Сабағымда көптеген әдіс-тәсілдер қолданылды. "Кластер" әдісі, миға шабуыл, ой қозғау деген әдістер қолдандым. Тақырапты оқушылар ой қозғау тәсілі арқылы аштты. "Кластер" әдісі арқылы оқушылар тапсырмаларды орындады. сабақ сонында оқушылар бір
предварительный просмотр материала

«ТЕКСЕРІЛДІ»

Мектеп директорының

оқу ісі жөніндегі орынбасары:

Амангелдиева П______

Қысқа мерзімді жоспар


Сабақтың тақырыбы: Would you like some juice?

Сабақтың мақсаты: Оқушылар сыни тұрғыдан ойлауын дамыта отырып, ағылшын тіліне деген қызығушылықтарын арттыру және топпен жұмыс жасауын дағдыландыру.

Сабақтың әдіс-тәсілдері: «Веер» әдісі « Миға шабуыл» әдісі, «Кластер» әдісі, Диалогты оқыту

Сабақтың нәтижесі: оқушылар сыни тұрғыдан ойлауы дамиды, ағылшын тіліне деген қызығушылықтары артады және топпен жұмыс жасауға дағыланады.

Сыныбы: 5«Ә» сынып

Пән мұғалімі: Оспанова Д

Мерзімі: 25.02.2015ж




Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңдері


Мұғалімнің іс-әрекеті


Оқушының іс-әрекеті


Негізгі дерек көздер


1


Ұйымдастыру кезеңі

2-мин

Психологиялық дайындық

3-мин

Оқушыларды түгелдеп, назарын сабаққа аудару, ынтымақтастық атмосферасын құру,

оқушыларды суреттер арқылы топқа бөлу.

Мұғаліммен сәлемдесіп, сабаққа дайындалады, сыртқы және ішкі шеңбер арқылы бір-біріне жақсы тілектер айтады, оқушылар «Foods», «Drinks» «Fruits» деп үш топ-топқа бөлінеді.

2


Білу

Үй тапсырмасын сұрау

5-мин


«Веер» әдісі арқылы уй жұмысын сұраймын.

Топ мүшелері өз міндеттерін бөліседі, «Веер» әдісі арқылы уй жұмысын орындайды.

Оқушылардың жеке жұмыс дәптерлері

3


Түсіну


Жаңа сабаққа дайындық

3-мин

Would you like some juice?

«Миға шабуыл» әдісі


«Миға шабуыл» әдісі арқылы оқушылар өздерінің ойларын ортаға салады.

АКТ, оқулық, суреттер, сөздік.

4


Қолдану

Жаңа сабақ

10-мин


«Кластер» әдісі, Диалогты оқыту

«Кластер» әдісімен оқушылар постер қорғайды, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқушылар диалогты оқиды


АКТ, оқулық, суреттер, сөздік.

5


Талдау


Жаңа сабақты талдау

5-мин

Сөздікпен жұмыс жүргізу, грамматикалық ережелерге сүйене отырып сөйлем құрау.

Оқушылар берілген тапсырмаларды грамматикалық ережелерге сүйене отырып орындайды


Үлестірмелі қағаздар

6

Сергіту сәті

2-мин


«Ағылшын тілінде санамақ»

7


Жинақтау

Жаңа сабақты пысықтау

5-мин


«Food or drink» жаттығуы

Оқушылар стикерге жазылған сөздерді оқып, қазақ тіліне аударады


стикер

8


Бағалау

Оқушыларды бағалау

3-мин

Оқушыларды жұлдызшалар, смайликтер арқылы бағалау

Оқушылар стикерлер, бағдаршам арқылы және топ аралық және өзін өзі бағалайды

Жұлдызша, стикер, бағалау парақшалары

9


Рефлексия

Сабақты қорытындылау

5-мин

Оқушыларға түрлі-түсті стикер тарату

Оқушылар «INSERT» әдісі арқылы білдім, білгім келеді, түсінбедім деген сөздер арқылы кері байланыс жасайды.


стикерлер

10


Үйге тапсырма

2-мин

Жаттығу-12

Оқушылар тапсырманы күнделіктеріне жазып алады.

оқулық





 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал