- Учителю
- Урок Планирование по английскому языку на тему 'my friend'
Урок Планирование по английскому языку на тему 'my friend'
пәні | Ағылшын тілі | 5 сынып |
|
| |||||
Тақырыбы | Тһіs is my friend | ||||||||
Мақсаты | Досы жайлы ағылшын тілінде мағлұмат беру. Оқушылардын ағылшын тілінде тыңдап түсіну мен әңгімелесу іскерліктерін дамыту.
| ||||||||
Күтілетін нәтиже | Досы туралы мағлұматтарды игереді , ағылшын тілінде өз ойларын айтады, өз ойларын дәлелдей алады.Салыстырып, сипаттай алады. | ||||||||
сабақтың формасы | топтық жұмыс, жеке жеке жұмыс | ||||||||
сабақтың әдісі | Салыстыру, постер жасау. | ||||||||
Ұйымдастыру 3 минут | Оқушылармен амандасу, оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.Оқушылардың назарын сабаққа аудару. Сабақтың жалпы мақсатын ашу. | ||||||||
Ойлау деңгейі (Блум б-ша) | мақсаты | Түрткі( тапсырма, сұрақ, ресурс) | нәтиже | бағалау | мұғалімнің іс-әрекеті | оқушының іс-әрекеті | |||
Білу | Phonetic drill Рифмовкаларын табу | Өткен тақырып бойынша рифмовкаларын табу жаңа тақырып бойынша түсінік беру. | Рифмовкаларын табады, жаңа сабаққа байланысты түсінік беріледі. | формативтік бағалау. «жақсы»-бағытың дұрыс деген. «жарайсын»-жауабың жақсы, әлі де болса дәл емес дегенді білдіреді «керемет»-жауабың дәл, өз ойынды жеткізе алдың дегенді білдіреді. | формативті бағалау. | жаңа сабақ бойынша сұрақтарға жауап береді. | |||
Түсіну | Досы туралы не білетіндіктерін анықтау | Досы туралы туралы айту. | Ағылшын тілінде сөздік қорлары молаяды, тапсырманы орындайды. | Критериалды бағалау
- Тақырып ашылды-3 - Тақырып жартылай ашылды-2 - Тақырыпты аша алмады-1 | бағалау парағын беру, критерилерін түсіндіру. | Топпен ойланып, аударып, постер дайындады. | |||
Сергіту сәті
Қолдану
| Досын ағылшын тілінде айту.
Электрондық оқулықпен жмыс | Тірек сөздері арқылы сөйлем құрау. 2-3 Тапсырмалар орындау Түсінгендерін айтады.
|
Ағылшын тілінінен сөздік қорлары молаяды. Мәтін бойынша сөйлемнің аудармасын табады.
| Өзін-өзі бағалау
Критериалды бағалау Сөздік қоры дамыған, сөз қайталаулар кездеспейді-3
Оқушының сөздік қоры өте жұтаң , сөздердің орын тәртібі сақталмаған-2
Сөйлемдері қысқа, сөйлемдер арасындағы байланыс сақталмаған-1 | Видеодан көргенін қайталау
| Көргенін қайталайды Тапсырманы орындайды
| |||
Талдау
| Тақырып бойынша мәтіннің пунктуацияларын қою |
| Мәтін құрай алады | Формативті бағалау:
|
|
| |||
Жинақтау | Досы жайлы әңгімелеу / қатесін табу/ | Шағын сұрақтар «Бір бірін тексеру»
| Оқушыларды сын тұрғысынан ойландыру
|
| Оқушыларға сұрақтардың тақырыбын түсіндіреді. | Жеке жұмыс жасап жазады | |||
Бағалау
| сабақтың тақырыбы, сабақ туралы сыни көзқарасын білдіруі.
| Әр оқушы рефлексия жасайды. 1. Бүгінгі сабақтан не алдым? 2.Бүгінгі сабақта маған не ұнады?(әдіс - тәсілдерден) 3.Бүгінгі сабақтан алған әсерім. | Оқушының өз іс-әрекетінің нәтижесін бағалай алуын байқау. |
|
| ||||
Үй жұмысы: досы туралы презентация даярлау Рефлексия. 1. Бүгінгі сабақтан не алдым? 2.Бүгінгі сабақта маған не ұнады?(әдіс - тәсілдерден) 3.Бүгінгі сабақтан алған әсерім. Түстер бойынша өз деңгейлерін көрсетілген суретке стикермен жапсыру |