- Учителю
- Средний срочный план по казхскому языку
Средний срочный план по казхскому языку
Пәні: қазақ тілі. Сыныбы: 7 І тоқсан - 35 сағат Пән: Қазақ тілі Сынып: 7 «Б\В» (аптасына 4 сағаттан 136 сағат)
(оқыту қазақ тілді емес мектептер үшін)
ОРТА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
№
Сабақ тақырыбы
Мер
зімі
Сабақтың мақсаты
Әдіс-тәсілдер
Кіріктірілген
модульдер
Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі
Бағалау
Негізгі дерек көздер
1
Кіріспе. Менің отбасым
1.09
1
Оқушылардың отбасы туралы ұғымдарың кеңейту
.
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Графикалық тапсырма.
Ой толғау.
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Оқушылардың отбасы туралы ұғымдарың кеңейеді
Формативті. Суммативті
Электронды оқулық, интерақтивті тақта,7-сынып қазақ тілі оқулығы
2
Мінездің ұнамды белгілері
2.09
1
Адамның қасиеттері туралы түсінік беру
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
ББҮ стратегиясы,
СТО
Талантты және дарынды балаларды оқыту.
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.
АКТ
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
Адамның жақсы, жаман қасиеттерін ажырата алады.
Формативті. Суммативті
Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар
3
Менің отбасы мүшелерім қай тілде сөйлейді? . Менің туыстарым
3.09
1
Тіл- қоғамдық қызметекендігін түсіндіру, мемлекеттік тілдің орнын түсіндіру
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
БИШ БАУН әдісі
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Ана тілін құрметтеуге үйренеді
Формативті Суммативті
Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар
4
Кіріспе диктант
7.09
1
Оқушыларды сауатты әрі әдемі,
таза, қатесіз жазуға үйрету.
Ұжымдық жұмыс
сто
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ.
Оқушылар сауатты әрі әдемі,
таза, қатесіз жазуға үйренеді.
Формативті Суммативті
Диктанттар жинағы
№
Сабақ тақырыбы
Мер
зімі
Сағ
Сабақтың мақсаты
Әдіс-тәсілдер
Кіріктірілген
модульдер
Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі
Бағалау
Негізгі дерек көздер
5
Бауыр.
8.09
1
Оқушыларға туыс-бауырдың орнын түсіндіру тәрбиелеу
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Сабақ барысында оқушылар сабаққа түгел қатыса алады. Оқушылардың топық жұмыста ерекше қызығушылығы оянып, белсенділіктері арта түседі.
Формативті. Суммативті
7-сынып ,қазақ тілі оқулығы, диктанттар жинағы
6
Тілашар. Ана тілінде сөйлеу.
9.09
1
Ана тілінің орнын, қызметін түсіндіру
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
ББҮ стратегиясы,
СТО
Талантты және дарынды балаларды оқыту.
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.
АКТ
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
Ана тілінің орнын түсініп, өз ойларын ортаға салады. Қазақша сөйлейді.
Формативті. Суммативті
Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар
7
Әдеп
10.09
1
Оқушылардың әдептілік туралы түсініктерін кеңейту
.
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
"Бинго" ойыны,
БИШ БАУН әдісі
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Сабақ барысында оқушылар түрлі ақпарат көздерін пайдалануға, достарына әділ баға беруге дағдыланып, мәліметтер топтай алуға, көрші топтардың жұмыстарын тыңдап, ұсыныстар мен кемшіліктер айта білуге өз ойын жүйелендіруге дағдыланады.
Формативті Суммативті
Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар
8
Өз үйім - берік қамалым
14.09
1
Отбасы, шаңырақ туралы түсініктерін қалыптастыру
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
ББҮ стратегиясы,
Венн диограммасы
СТО
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Сабақ нәтижесінде оқушылар жетістікке жетуден шаттанып белсенділігі мен сабаққа деген қызығушылығы оянып, шығармашылық қабілеттері арта түседі.Әр оқушы өз білімін өзі бағалауға, өзіне және достарына әділ баға беруге дағдыланады.
Формативті Суммативті
Электронды оқулық,
деңгейлік тапсырмалар,
үлестірмелі қима кеспелер
№
Сабақ тақырыбы
Мер
зімі
Сағ.
Сабақтың мақсаты
Әдіс-тәсілдер
Кіріктірілген
модульдер
Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі
Бағалау
Негізгі дерек көздер
9
Тіл дамыту.
15.09
1
Мәтін бойынша сұрақ құрастыруға, сұрақ бойынша түсінігін айтуға дағдыландыру.
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Графикалық тапсырма.
Ой толғау.
Көршінің сұрағы.
Бетпе-бет студиясы
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Мәтін бойынша сұрақ құрастырады, сұрақ бойынша түсінігін айтуға дағдыланады
Формативті. Суммативті
Электронды оқулық, интерақтивті тақта,7-сынып қазақ тілі оқулығы
10
Тұрмыстағы мәдениет
16.09
1
Тұрмыстағы мәдениет туралы түсініктерін кеңейтіп, тазалыққа баулу
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
ББҮ стратегиясы.
СТО
Талантты және дарынды балаларды оқыту.
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.
АКТ
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
Тұрмыстағы мәдениет туралы түсініктері қалыптасады , тазалыққа үйренеді
Формативті. Суммативті
Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар
11
Сыйлықтар. Тұйық етістік.
17.09
1
Сыйлық туралы ұғымдарын кеңейтіп, грамматикалық білімдерін қалыптастыру
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
"Бинго" ойыны,
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Сыйлықты қай кезде беретінін, сыйлықтың орны ерекше екенін түсінеді
Формативті Суммативті
Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар
12
Лепті сөйлем. Сыйлық берілетін қуаныштар
21.09
1
Мәтіннің мазмұнын ашып, лепті сөйлемнің айтылу мақсатын түсіндіру
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
ББҮ стратегиясы,
Венн диограммасы
СТО
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Мәтінді түсініп, лепті сөйлемнің ерекшеліктерін түсінеді.
Формативті Суммативті
Электронды оқулық,
деңгейлік тапсырмалар,
үлестірмелі қима кеспелер
№
Сабақ тақырыбы
Мер
зімі
Сағ.
Сабақтың мақсаты
Әдіс-тәсілдер
Кіріктірілген
модульдер
Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі
Бағалау
Негізгі дерек көздер
13
Сыйлық қай кезде беріледі?
22.09
1
Мәтін бойынша сұхбаттаса отырып, қазақша сөйлеуге дағдыландыру
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау.
БҮҮ стр.
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Мәтін бойынша сұхбаттаса отырып, қазақша сөйлеуге дағдыланады
Формативті. Суммативті
Электронды оқулық, интерақтивті тақта,6-сынып қазақ тілі оқулығы
14
Сыйлық. Кімге не сыйлау керек?
23.09
1
Сыйлықты кімге сыйлау керектігін түсіндіру
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
ББҮ стратегиясы,
СТО
Талантты және дарынды балаларды оқыту.
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.
АКТ
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
Сыйлықты кімге сыйлау керектігін түсінеді, бір-бірімен қазақша сөйлеседі
Формативті. Суммативті
Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар
15
Диктант
28.09
1
Қазақ тіліне тән дыбыстардың ерекшелігіне мән беруге, сауатты жазуға үйрету
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
"Бинго" ойыны,
БИШ БАУН әдісі
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Қазақ тіліне тән дыбыстардың ерекшелігіне мән беріп, сауатты жазуға дағдыланады
Формативті
Суммативті
Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар
16
Кімге не сыйлау керек? Тіл дамыту
29.09
1
Мәтіннің негізгі ойын тауып, сұрақтарға дұрыс жауап беруге, грамматикалық түсініктерін дамыту
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
ББҮ стратегиясы,
Венн диограммасы
СТО
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Мәтіннің негізгі ойын тауып, сұрақтарға дұрыс жауап береді, грамматикалық түсініктерін дамытады
Формативті Суммативті
Электронды оқулық,
деңгейлік тапсырмалар,
үлестірмелі қима кеспелер
№
Сабақ тақырыбы
Мер
зімі
Сағ.
Сабақтың мақсаты
Әдіс-тәсілдер
Кіріктірілген
модульдер
Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі
Бағалау
Негізгі дерек көздер
17
Балаларға арналған сыйлықтар
30.09
1
Оқушыларды сөздерден дұрыс сөйлем құрауға, мәтіннің мазмұны бойынша өз ойларын айта алуға үйретіп, сөздік қорларын дамыту
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау.
Көршінің сұрағы.
Бетпе-бет студиясы
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Оқушыларды сөздерден дұрыс сөйлем құрайды, мәтіннің мазмұны бойынша өз ойларын айтады, сөздік қорларын дамиды
Формативті. Суммативті
Электронды оқулық, интерақтивті тақта,6-сынып қазақ тілі оқулығы
18
Мен досыма қандай сыйлықтар сыйлаймын?
1.10
1
Берілген синоним сөздерден сөйлем құрауға, мәтін бойынша сұрақ құрастыруға үйрету
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
ББҮ стратегиясы,
СТО.
Талантты және дарынды балаларды оқыту.
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.
АКТ
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
Берілген синоним сөздерден сөйлем құрап, мәтін бойынша сұрақ құрастыруға үйренеді
Формативті. Суммативті
Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар
19
Анама қандай сыйлық сыйлаймын?
5.10
1
Мәтін бойынша өз ойларын жеткізе білуге үйрету
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
"Бинго" ойыны,
БИШ БАУН әдісі
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Мәтін бойынша өз ойларын жеткізе білуге үйренеді
Формативті Суммативті
Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар
20
Сыйлық жасау дәстүрі
6.10
1
Мәтіннің мазмұнын ашып, сұрақтар құрастыруға үйрету, грамматикалық білімдерін қалыптастыру.
Жеке жұмыс
СТО
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
АКТ
Мәтіннің мазмұнын ашып, сұрақтар құрастыруға үйренеді, грамматикалық білімдері қалыптасады.
Сумативті
Дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар
№
Сабақ тақырыбы
Мер
зімі
Сағ.
Сабақтың мақсаты
Әдіс-тәсілдер
Кіріктірілген
модульдер
Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі
Бағалау
Негізгі дерек көздер
20
Терме диктант
7.10.
1
Қазақ тіліне тән дыбыстардың ерекшелігіне мән беруге, грамматикалық тапсырманы дұрыс орындауға, сауатты жазуға үйрету
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау.
Көршінің сұрағы.
Бетпе-бет студиясы
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Қазақ тіліне тән дыбыстардың ерекшелігіне мән беріп, грамматикалық тапсырманы дұрыс орындайды, сауатты жазуға үйренеді
Формативті. Суммативті
Электронды оқулық, интерақтивті тақта,6-сынып қазақ тілі оқулығы
21
Жаз деген...Серуендеу
8.10
1
Өлеңді мәнерлеп оқытып, тәуелдік жалғаулы сөздерді теріп жаздыту, мәтіннің мазмұнын өз ойларымен айта білуге баулу;
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
ББҮ стратегиясы,
СТО.
Талантты және дарынды балаларды оқыту.
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.
АКТ
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
Өлеңді мәнерлеп оқиды, тәуелдік жалғаулы сөздерді теріп жазады мәтіннің мазмұнын өз ойларымен айта білуге үйренеді
Формативті. Суммативті
Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар
22
Жайлаудағы жаз
12.10
1
Мәтіннің мазмұнын түсіндіріп, өз ойларымен түсіндіре білуге үйрету. Тәуелдік жалғауды тиянақтау
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
"Бинго" ойыны,
БИШ БАУН әдісі
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Мәтіннің мазмұнын түсініп, өз ойларымен түсіндіре білуге үйренеді. Тәуелдік жалғауды тиянақтайды
Формативті Суммативті
Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар
23
Менің жазғы демалысым
13.10
1
Мәтіннің мазмұнын айта білуге үйрету, грамматикалық түсінік беру
Топтық жұмыс Жеке жұмыс
СТО
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
АКТ
Мәтіннің мазмұнын айтады, грамматикалық түсінік алады
Сумативті
Интерактивті тақта
Тест парақшалары
№
Сабақ тақырыбы
Мер
зімі
Сағ.
Сабақтың мақсаты
Әдіс-тәсілдер
Кіріктірілген
модульдер
Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі
Бағалау
Негізгі дерек көздер
24
Жазғы демалысқа арналған бағдарлама
14.10
1
Мәтін бойынша үш деңгейлі тапсырмаларды орындау
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау.
Көршінің сұрағы.
Бетпе-бет студиясы
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Мәтін бойынша үш деңгейлі тапсырмаларды орындайды
Формативті. Суммативті
Электронды оқулық, интерақтивті тақта,6-сынып қазақ тілі оқулығы
25
Табиғат аясында демалу
15.10
1
Мәтін бойынша сұрақ құрауға, тірек сызба бойынша әңгімелеуге үйрету;
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
ББҮ стратегиясы,
СТО.
Талантты және дарынды балаларды оқыту.
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.
АКТ
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
Мәтін бойынша сұрақ құрайды, тірек сызба бойынша әңгімелеуге үйренеді;
Формативті. Суммативті
Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар
26
Жазғы демалысты жоспарлау
19.10
1
Сөйлемдерді дұрыс құрауға, мәтіннің негізгі ойын таба білуге үйретіп, грамматикалық білімдерін қалыптастыру
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
"Бинго" ойыны,
БИШ БАУН әдісі
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Сөйлемдерді дұрыс құрайды, мәтіннің негізгі ойын табады грамматикалық білімдері қалыптасады
Формативті Суммативті
Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар
27
Жазғы демалысымды кімдермен өткіздім? Жаз мезгілі - демалысқа қолайлы кез.
20.10
1
Берілген сөйлемдерден дұрыс сөйлем құрауға үйретіп, қазақша сөйлеуге бауллу. Грамматикалық білімдерін дамыту
Топтық жұмыс Жеке жұмыс
СТО
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
АКТ
Берілген сөйлемдерден дұрыс сөйлем құрайды, қазақша сөйлеуге үйренеді. Грамматикалық білімдерін дамиды
Сумативті
Интерактивті тақта
Тест парақшалары
№
Сабақ тақырыбы
Мер
зімі
Сағ.
Сабақтың мақсаты
Әдіс-тәсілдер
Кіріктірілген
модульдер
Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі
Бағалау
Негізгі дерек көздер
28
Ұлттық тағамдар. Еттен жасалатын тағамдар
21.10
1
Мәтін бойынша үш деңгейлі тапсырмаларды орындау
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау.
Көршінің сұрағы.
Бетпе-бет студиясы
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Мәтін бойынша үш деңгейлі тапсырмаларды орындайды
Формативті. Суммативті
Электронды оқулық, интерақтивті тақта,6-сынып қазақ тілі оқулығы
29
Сыйлы қонақтарға берілетін тағамдар
22.10
1
Мәтін бойынша сұрақ құрауға, тірек сызба бойынша әңгімелеуге үйрету;
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
ББҮ стратегиясы,
СТО.
Талантты және дарынды балаларды оқыту.
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.
АКТ
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
Мәтін бойынша сұрақ құрайды, тірек сызба бойынша әңгімелеуге үйренеді;
Формативті. Суммативті
Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар
30
Нан тағамдары
26.10
1
Сөйлемдерді дұрыс құрауға, мәтіннің негізгі ойын таба білуге үйретіп, грамматикалық білімдерін қалыптастыру
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
"Бинго" ойыны,
БИШ БАУН әдісі
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Сөйлемдерді дұрыс құрайды, мәтіннің негізгі ойын табады грамматикалық білімдері қалыптасады
Формативті Суммативті
Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар
31
Қымыз
27.10
1
Берілген сөйлемдерден дұрыс сөйлем құрауға үйретіп, қазақша сөйлеуге бауллу. Грамматикалық білімдерін дамыту
Топтық жұмыс Жеке жұмыс
СТО
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
АКТ
Берілген сөйлемдерден дұрыс сөйлем құрайды, қазақша сөйлеуге үйренеді. Грамматикалық білімдерін дамиды
Сумативті
Интерактивті тақта
Тест парақшалары
32
Бақылау диктанты «Бүркіт»
28.10
1
Қазақ тіліне тән дыбыстардың ерекшелігіне мән беруге, грамматикалық тапсырманы дұрыс орындауға, сауатты жазуға үйрету
Ұжымдық жұмыс, жеке жұмыс
Қазақ тіліне тән дыбыстардың ерекшелігіне мән беріп, грамматикалық тапсырманы дұрыс орындайды, сауатты жазуға үйренеді
Формативті Суммативті
Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар
33
Қатемен жұмыс
29.10
1
Қазақ тіліне тән дыбыстардың ерекшелігіне мән беріп, грамматикалық тапсырманы дұрыс орындайды, сауатты жазуға үйренеді
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
ББҮ стратегиясы,
Венн диограммасы
СТО
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Оқушылар жазған диктантының қатесін түзетіп, ережесімен салыстыра біледі.
Формативті Суммативті
Электронды оқулық,
деңгейлік тапсырмалар,
үлестірмелі қима кеспелер
34
Тіл дамыту Тоқсандық қайталау
2.11
1
Мәтін бойынша өз ойларны айта отырып, өткен сабақты қайталау
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
ББҮ стратегиясы,
Венн диограммасы
СТО
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
Сабақ нәтижесінде оқушылар жетістікке жетуден шаттанып белсенділігі мен сабаққа деген қызығушылығы оянып, шығармашылық қабілеттері арта түседі.Әр оқушы өз білімін өзі бағалауға, өзіне және достарына әділ баға беруге дағдыланады.
Формативті Суммативті
Электронды оқулық,
деңгейлік тапсырмалар,
үлестірмелі қима кеспелер