7


  • Учителю
  • План урока по казахскому языку на тему 'Пифагор мектебі' (10 класс)

План урока по казахскому языку на тему 'Пифагор мектебі' (10 класс)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Тақырып №4

Пифагор мектебі.

10 б

10 сынып






Мақсаты

Мәтінмен жұмыс жасау. Мәтіндегі кейбір сөздердің мағынасын түсіндіру. Сұрақтарға жауап беру. Сөздердің мағынасына қарай сәйкестендіру. Сызбаны толықтыру. Көп нүктенің орнына керек сөздерді қойып жазу. Мәтіннің стилін анықтау. Сөздерді септеу. Сұрақтарды аяқтап, диалогті толықтыру. Диалог құрастыру.


Күтілетін нәтиже

Мәтінмен жұмыс жасайды. Мәтіндегі кейбір сөздердің мағынасын түсіндіреді. Сұрақтарға жауап береді. Сөздердің мағынасына қарай сәйкестендіреді. Сызбаны толықтырады. Көп нүктенің орнына керек сөздерді қойып жазады. Мәтіннің стилін анықтайды. Сөздерді септейді. Сұрақтарды аяқтап, диалогті толықтырады. Диалог құрастырады.


Қолданылатын

модульдер,


Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер;+Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету; Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау;

Оқыту мен оқуды ақпараттық- коммуникативтік технологияларды пайдалану; Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу+ Оқытуды басқару және көшбасшылық


Сабақтың түрі

Аралас сабақ



Пәнаралық байланыс

орыс тілі



Әдіс-тәсілдер


Диалогтік оқыту, топтық әңгіме, миға шабуыл, сұрақ-жауап, талдау, ауызша-жазбаша, диалог, топтық жұмыс, кластер құру. ЖИГСО әдісі,топтастыру әдісі, «Алдын ала болжау»,зерттеушілік әңгіме.Түрткі сұрақтары,қайта бағыттау сұрақтары


Сабақтың көрнекілігі

Оқулық, моноблок, бейнесуреттер (презентация), плакат, бағалау парағы, деңгейлік тапсырмалар


Кезеңдері

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Бағалау

Ресурстар


Ұйымдастыру

(5мин)

Психологиялық тренинг

Психологиялық жағдай:

Сабақ алдында психологиялық тренингке қатысады


Суреттер


Үй тапсырмасын тексеру 4 мин





Қызығушылықты

ояту

(3мин)

Пифагор туралы не білесіңдер?

Білгендерін айтады.


Мағынаны тану (20мин)

1.Жаңа сөздермен сөйлемдер құрастыру.

2.Сұрақтарға жауап беру.

3.№2.Сөйлемдердің сыңары мағыналарымен сәйкестендіру.

4.№3.Етістіктерді сәйкестендіру.

№4.Сызбаны толықтыру.

5.№5.Көп нүктенің орнына мәтіннен лайықты сөздерді тауып жазу.

6.№6.мәтіннің стилін анықтау, термин сөздерді табу.

7.№8.Сұрақтарды аяқтап, диалогті толықтыру.

1.Жаңа сөздермен сөйлемдер құрастырады.

2.Сұрақтарға жауап береді.

3.№2.Сөйлемдердің сыңары мағыналарымен сәйкестендіреді.

4.№3.Етістіктерді сәйкестендіреді.

№4.Сызбаны толықтырады.

5.№5.Көп нүктенің орнына мәтіннен лайықты сөздерді тауып жазады.

6.№6.мәтіннің стилін анықтайды, термин сөздерді табады.

7.№8.Сұрақтарды аяқтап, диалогті толықтырады.

Мадақтау


Формативті баға

Оқулық,


Дәптер


Сергіту сәті /5мин/

Би «Қара жорға»

сергіту сәтін ұйымдастырады


Сергіту сәтін орындайды




Қорытындылау /7мин/

№9.Диалог құрастыру.

Диалог құрастырады.

Формативті баға

Жазу дәптері, оқулық


Рефлексия

Оқушыларға түрлі түсті стикерлер беріледі

Оқушылар өздерінің ойларын стикерлерге жазып, жапсырып кетеді.

Түрлі түсті стикерлер


Бағалау

Сабақ барысында жұмыс істегендеріне қарай баға беру.

Күнделіктеріне баға қойғызу

Суммативті баға беру.

Күнделік


Үйге тапсырма


Оқушыларға үй тапсырмасын орындалу тәртібін түсіндіреді. №7. Сөздерді жай және тәуелді түрде септеу.

Мұқият тыңдайды. Күнделікке жазып алады.


Күнделік



 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал