- Учителю
- Открытый урок на тему My best friend. (5 класс)
Открытый урок на тему My best friend. (5 класс)
Қысқа мерзімді жоспарлау 13 Пән мұғалімі: Байсенгирова А
Күні: 15. 10.15
Пәні: Ағылшын тілі
Сынып: 5 ә б
Сабақтың тақырыбы
My best friend. Менің жан досым.
Сабақтың мақсаты
Оқушыларға бір-біріне отбасы, достары туралы айтқызып үйрету. Оқушылардың есту, тыңдау және ағылшын пәніне қызығушылығын арттыру
Оқытудың нәтижелері
Ағылшын әріптері мен дыбыстардың дұрыс айтылуын, ауызша әңгімелесу дағдысын дамыту.
Негізгі дерек-көздер
Бағалау парақшасы, плакат, маркер,
Модульдің кіріктірілуі
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқудағы үшін бағалау, Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту, Дарынды және талантты балаларды оқыту, Оқушыларды жас ерешеліктеріне сәйкес оқыту және оқу, Оқытудағы басару және көшбасшылық.
Сабақтың барысы
Топқа бөлу
2 топқа «смайлингтер » арқылы бөлінеді
Кеспе материалдары
</<font face="Times New Roman, serif">2 минут
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Қатысушылар шеңбер құра отырады. Ортада сиқырлы қобдиша тұрады. Сыйлықтар - қағазға жазылған адамгершілік қасиеттер.Мысалы:ПЫСЫҚ,
ЕТІ ТІРІ, ЖАРҚЫН ЖҮЗДІ, САЛМАҚТЫ, СЕНГІШ.
Жаттығу шарты: Қобдишадан әр қатысушы кезекпен бір сыйлықты таңдап алып, ішінде жазылған сөзді лайықты деп санаған адамға сыйлайды. Сыйлықтар үлестірілгеннен кейін, шеңбер бойынша өзінің сыйлығын айтады
5 минут
«Миға шабуыл» әдісімен үй тапсырмасын тексеру. Ex.15 p58
Есепті ағылшын тілінде жазып шығарады.
Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау.
Бағалау парақшасы
Жаңа сабақтың таныстырылымы
15 минут
Жаңа тақырыпқа сәйкес « сөздерді дұрыс орналастыр » Ex 1 p 58 бұл тапсырмада керекті сөздерді орнына қояды.
Бұл жаттығуды оқушылар керекті сөздерді орнына қойып жазады.
Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау.
Бағалау парақшасы,
Жаңа сабақты қолдану
7 минут
«Инсерт» әдісі.
Ex 3. p 59 мәтінді аударады. Екі топ оқып аударады. Жаңа сөздер
Always 100% Әрқашан
Usually 99-90% Әдетте
Often 90-50% Жиі
Sometimes 50-25% Кейде
Seldom 25-10% Сирек
Rarely 10-1% Өте сирек
Never 0% Ешқашан
Білемін, мен үшін түсініксіз, мен үшін жаңа ақпарат деген сұрақтарға жауап береді жазбаша түрде.
Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау.
Бағалау парақшасы
Жаңа сабақты қорытындылау
7минут
Ex 4. p 59 «Кестемен жұмыс» әдісі.
Complete the table for the Present Simple.
Ex 5. p 59
Осы жаттығудағы сөздерді мәтіннен табады.
Оқып аударады. Сандарды 100-ге дейін санауды үйренеді.
Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау.
Бағалау парақшасы плакат, маркер.
4 минут
Бағалау. Сыныптасын критериалды бағалату.
Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, сыныптасын бағалайды. смайлингтер түрлерімен формативті бағалау
Сыныптасын критериалды бағалау. формативті бағалау.
Бағалау парақшасы
2 минут
Рефлексия
Күнделікке жазып алады.
Түсіндім
Жартылай түсіндім
Түсінбедім
Рефлексия плакаты,
Рефлексия парағы, бес саусақ
1 минут
Үйге тапсырма беру.
Ex 8 p 60
Күнделікке жазып алады.
Күнделік