- Учителю
- краткосрочный план по английскому языку для 1 класса (КСП)
краткосрочный план по английскому языку для 1 класса (КСП)
Сынып: 1
Пәні: English
Өткізу күні:
Сабақ / Урок 7.
Тақырыбы: Сенің жасың нешеде? Сколько тебе лет? How old are you?
Мақсаты: сөйлеу тақырыбы негізінде диалогтік сөйлесуді және тыңдау дағдыларын қалыптастыру.
Цель: формирование умений аудирования и диалогической речи на основе речевой темы.
Міндеттері: /Задачи:
1. Dd әрпімен таныстыру. Познакомить с буквой Dd.
2. How old are you? cұрағымен таныстыру. Познакомить с вопросом: How old are you?
3. 6-10 сандарын және ауызша санауды үйрету. Познакомить с цифрами 6-10 и устным счетом.
Жаңа сөздер: / Новая лексика: dog, doll, dombra, duck, dance; six, seven, eight, nine, ten.
Сабақтың көрнекілігі: Dd әрпі бар карточка, суреттер: dog, doll, dombra, duck, dance; 6-10
сандaры бар карточкалар.
Оснащение урока: карточка с буквой Dd, картинки: dog, doll, dombra, duck, dance; карточки с цифрами 6-10.
Күтілетін нәтиже:/Ожидаемые результаты:
- Ағылшын тілінде 6-10 санау біледі. Умеют считать 6-10 на английском языке.
- Сұрақтар бойынша жауап бере алады. Умеют отвечать на вопросы.
- Жұппен жұмыс істей алады. Умеют работать в паре.
Уақыт
время
Сабақ кезеңдері
Этапы урока
Мұғалімнің іс-әрекеті
Деятельность учителя
Оқушының іс-әрекеті
Деятельность ученика
Ұйымдастыру түрлері
Организационные формы
Бағалау
оценивание
Қолда-ныла-тын модуль
Используемые модули
2 мин
Ұйымдастыру кезеңі/ Орг момент.
Амандасу./ Приветствие.
Амандасады./ Приветствует.
Амандасады./ Приветствуют.
Формативное (похвала)
СТО/КМ
2-5мин
Мозговой штурм.
Қайталау
Аа, Bb, Cc әріптер
apple, ant, Astana, Ademy
boy, banana, bag, baby
cat, car, count, copy, crab
P1-P2; P3-P4.
Жұппен жұмыс/ Работа в парах.
Формативное (похвала)
Использование новых технологий
5-10мин
Жаңа тақырып
Listen, point and repeat.
Жаңа сөздермен таныстыру: p.26 ex.1
CD 18
Тындап қайталайды
Жеке, жұппен жұмыс
Формативное (похвала)
ИКТ
обучение тому как учиться.
10-15мин
Listen and chant.
CD 19 p.26 ex.2
Ұйқасты тындайды
Жұппен жұмыс/ Работа в парах
Формативное (похвала)
обучение тому как учиться
15-20мин
Write and say.
Сұрақ қою:
How many?
p.26 ex.3 Dd әріпті жазу
1-5 сандарды қайталау.
6-10 сандарын және ауызша санауды үйрету
Жазады
Суреттерді сұрақпен сәкестендіріп аяқтайды, суреттерді атайды
жеке жұмыс жасау
Формативное (похвала)
обучение тому как учиться
20-25мин
Listen, point and repeat.
p.27 ex.4 CD 20
six, seven, eight, nine, ten.
How old are you?
I'm six. (I'm seven.)
dialogue
Формативное (похвала)
Обучение талантливых и одаренных
25-30мин
Развитие навыков саморегулирования
Match.
Game
Number the pictures.
p.27 ex.5 байланыстыру
p.28 ex.6 -s жалғауын көрсетеді
p.28 ex.7
p.29 ex.8 CD 22 listen and repeat.
Байланыстырады
карточкамен ойын ойнайды, сәйкес сұрақты көтереді.
Жұппен жұмыс/ Работа в парах
Формативное (похвала)
Обучение талантливых и одаренных
30-34мин
Рефлексия
қорытынды
Өз пікірін айтады
Индивидуальное обучение
Формативное (похвала)
СТО/КМ
34-35м
Үй жұмысы/
Game "Tell me, please"