7


«Health habits» lesson plan 10th form

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Ағылшын тілі пәнінен сабақ жоспары

Мұғалімнің аты-жөні

Бақытбекова Айнур Мейрамбековна


Пәні

Ағылшын тілі


Сабақ тақырыбы

Step four. Health habits (Денсаулық дағдылары)

Сілтеме

Білім стандарты, пән бағдарламасы ағылшын тілі 10 сынып. Т.Аяпова, З.Әбілдаева, Ж.Тұтбаева Алматы «Мектеп»2014 ж

Мақсаты

The aims of the lesson:

Оқушыларды «Health habits»( денсаулық дағдылары ) туралы тақырыбымен және грамматика Infinitive ережесімен танысады. Оқушылар алған білімдерін жүйелеп, тақырыпқа сай ой бөліседі, жағымды және жағымсыз әдеттерді сипаттайды.

Түрлі тапсырмаларды орындау арқылы ауызекі сөйлеу дағдыларын және сөздік қорларын молаяды.Жағымсыз қылықтардан жиренуге, жақсы қасиеттерді бойға сіңіруге үйренеді.

Students will be able to use grammatical theme in sentences, demonstrate the ability to express and defend their opinions in solving problems. To use new lexical material in speech,to take care of their health.

Күтілетін нәтиже

Тақырыппен таныса отырып, сөйлеу, тыңдау, оқу, жазу дағдылары дамиды сөздік қорлары молаяды. Тапсырмалар орындау барысында жаңа сөздерді байланыстыра отырып,сөйлем құрауға, сөйлеуге өз-ойларын еркін айта білуге және бірлесе жұмыс жасауға үйренеді

Негізгі идеялар

« Health habits»( Денсаулық дағдылары)» туралы тақырыбымен таныстыра отырып, өз ойларын еркін жеткізуіне мүмкіндік жасау

Visual aids of the lesson

Интерактивтік тақта арқылы Power Point,, флипчарт, маркер, қарындаш

Жағымды психологиялық ахуал орнату:


Сабақ бойынша

мұғалім жазбалары

Уақыты

Мұғалім іс-әрекеті

Оқушы іс-әрекеті

2 минут

5 минут

5 минут


5 минут

5 минут

13минут

6 минут


2 минут

2 минут

І.Organization moment

Talk with a pupil on duty

The class is divided into 2 groups.

The first group is yellow colour leaves

The second group is green colour leaves

ІІ. Warm -up

Association to the word«Health»


III.Checking up the homework

Exercise:12 p 60

IV.The introduction of the new theme

Мағынаны тану

а)Жаңа сабақты түсіндіре отырып,слайд арқылы жаңа сөздермен танысып, аудармасымен жұмыс жасатамын

Group work

Әр топқа постер қорғауға тапсырма береді.Discussing about bad habits. Choosing a card with the name of one of bad habits, they prepare their answer for 5 min. Each group tells how this bad habits influence a man and his family. The pupils of other groups may add if necessary. Smoking, drinking alcohol, taking drugs


Pair work

V.Doing exercise

«Мен саған, сен маған» әдісін қолданамын

Exercise:1. p 60

Exercise:2. p 60

  1. Read

  2. Write

Exercise: 4.p 61

Exercise:p 5.p 61

a)New words

Eating wholemeal bread- кебектен жасалған нан ( отрубной )

Eating high fibre food- құрамында клечаткасы жоғыры азықтар

Eating low fat food- майлылығы аз азық

Exercising- жаттығу, қозғалыс

Dieting- диета

Collapce-құлау

Exhausted-шаршаған

Obsession-берілу

Exercise:6.p61

"Think.Look through.Find"

әдісі арқылы тапсырма беріледі Оқушылар компьютердің артықшылығы мен кемшілігі жайлыкесте толтырады.

Exercise:7.p61 Reading text

VI. Conclusion.

Group work:Exercise:8.p 61Discuss in groups :What advices would you give to a frequent computer user?

Let's pay attention how British people take care of health


Grammar:an infinitive

I'm surprised to see you.

Exercise:9.p 18

VII. Сабакты бекіту

«Қарлы жұмбақ» әдісі арқылы сабақта өтілген жаңа сөздерді қайталап шығу

Бағалау

Критерийлер бойынша бағалау


1.Pupils talk about the date and day with a teacher

Pupils is devided into 2 groups

The first group is yellow colour leaves

The second group is green colour leaves

2.Pupils speak about Health and

association to the word«Health»

Оқушылар бір-бірін «Екі жұлдыз, бір ұсыныс» бойынша бағалайды.

3.Pupils read rhe sentences and match them to the tenses

a) I have never broken my arms and legs

b) He has check-ups twice a year

c)The doctor advised me to keep to a diet

d)My father was taken to hospital

e) I'm doing aerobics

f) Children are usually given advice to eat a lot of fruit and vegetables

h) When the mother came home, her son had already taken the table?

Әр топ тақырып бойынша постер қорғайды.

4.Pupils read the new words with good intanation and say the new words and translate them


Pupils read the grammar rule Present Perfect Continuous Tense

5.Pupils write eight worst health habits people may have and compare with others

Exercise 6 page61







6. Pupils read and write Exercise 6 page61

We can get a lot of information

It damages our eyes.

7. Pupils listen to the text and check wich of their ideas are mentioned

8.Pupils read and say the reasons for teenagers lookijg nice. Example:

I have been running for 3 months

I have been eating only low- fat food since April

9.Pupils answer the questions and translate

Example:

How long have you been using this book?

How long have you have you been studing at your school?

10.Pupils write exercise:10.p62 and match the product and its influence

Example: I seemed to be very interested in computers.

11.Pupils read the text about Erlan and underline the sentences with Infinitive

12.Қарлы жұмбақ» әдісі арқылы cабақта өткен жаңа сөздерді қайталап айтып шығады

13. Топтық бағалау,Өзін-өзі бағалау

Бағдаршам

Смайликтер (Көңіл-күйді білдіретін)

Бағалау

Мұғалім топты және оқушыларды жеке бағалайды,мадақтайды.

Today you worked well. Thank you. The lesson is over. You are free. Good-bye.

Рефлексия

Стикерлер таратылады. Не ұнады? Ұсыныс

Оқушылар сабақ барысында не ұнады, ұсыныстарын, пікірлерін жазады

Homework:

Exercise:13.p 64

Сабақта қай кезең /әдіс/ сәтті өтті?

______________________________________________________________________________



Сабақта не сәтсіз өтті? _______________________________________________________________________________________



Алдағы уақытта нені жақсартуға болады? _______________________________________________________________________



Мен өз дағдыларымда нені дамыта алдым? ______________________________________________________________________



Нені өзгертуге болады? _______________________________________________________________________________________

I know

I want to know

I don't understand

I agree with




I know

I want to know

I don't understand

I agree with





I know

I want to know

I don't understand

I agree with




I know

I want to know

I don't understand

I agree with





I know

I want to know

I don't understand

I agree with







I know

I want to know

I don't understand

I agree with







I know

I want to know

I don't understand

I agree with







I know

I want to know

I don't understand

I agree with





I know

I want to know

I don't understand

I agree with





I know

I want to know

I don't understand

I agree with








1.Home work

2.Group work

3.Doing tasks

4.Giving advices


Students' name:

  1. ---------------

  2. ---------------

  3. ---------------

  4. --------------

Score 1-5





«5» excellent


18-20 score







«4» good


15-17 score





«3» satisfactory


10-14 score




1.Home work

2.Group work

3.Doing tasks

4.Giving advices


Students' name:

  1. -----------------

  2. --------------------

  3. ----------------

  4. ----------------


1.Home work

2.Group work

3.Doing tasks

4.Giving advices


Students' name:

  1. -----------------

  2. --------------------

  3. ----------------

  4. ----------------

1.Home work

2.Group work

3.Doing tasks

4.Giving advices

Students' name:

1-----------------

2--------------------

3----------------

4---------------





 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал