7


  • Учителю
  • План-конспект урока 'Домашние животные'

План-конспект урока 'Домашние животные'

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

План-конспект уроку англійської мови

Гайворонської Юлії Олександрівни


Урок №: 33 Дата: 24.11.11 Клас:

Тема уроку: Учень та його оточення

Підтема: Домашні тварини


Практичні задачі: організувати ознайомлення учнів з новими лексичними одиницями (ЛО) та автоматизація дій учнів з

новими ЛО на рівні фрази.

Освітні задачі: розширяти філологічний кругозір учнів та поглиблювати знання учнів про домашніх улюбленців,

залучати до діалога поколінь.

Розвиваючі задачі: стимулювати пізнавально-комунікативну та естетичну мотивацію; розвивати короткочасну пам'ять,

увагу, уяву; стимулювати лінгвопізнавальну мотивацію формуванням в учнів досвіду пошукової

діяльності в ході ознайомлення з новим лексичним матеріалом; розвивати логічне мислення,

здатність до мовної та контекстуальної здогадки.

Виховні задачі: виховувати культуру спілкування, прийняту в сучасному світі; виховувати повагу до іншомовних

культур світу, виховувати позитивне емоційне ставлення до тварин.


Засоби навчання: малюнки тварин, дошка демонстративна, роздатковий матеріал, у вигляді малюнку.

Хід уроку

№ п/п

Етапи

Час

Мовлення вчителя

Мовлення учнів

Примітки

І

Початок уроку

1. Організаційний момент

2. Мовленнєва зарядка


3. Ознайомлення з комунікативною перспективою уроку

5

- Good morning, children!

I'm glad to see you too! Sit down, please.


- How are you today? And you?

- Do you like today's weather, Sasha?

- Is it sunny today? (cloudy, snowy etc.)

- Today, class, we are speaking about your pets. (Сьогодні, клас, ми говоримо про ваших домашніх улюблянців).

- Good morning to you. We are glad to see you!


- I'm good (fine, great)

- Yes, I do.

- No, it isn't.




(вчитель запитує кожного учня)


ІІ


Основна частина

Етап 1: ознайомлення учнів з новими лексичними одиницями

Мета: семантизування нових ЛО: a pet, a dog, a cat, a puppy, a rabbit, a mouse та окреслити сферу їх застосування

Прийом 1: введення нової лексики, за допомогою лінгвокраїнознавчого коментаря, зображальної наочності.

Мета: окреслити сферу застосування ЛО, семантизувати їх


Прийом 2: відповіді на запитання вчителя (без вживання в мовленні нових ЛО)

Мета: перевірити в ігровій формі розуміння учнями нових ЛО.

Прийом 3: фонетичне опрацювання нових ЛО в опорі на їхню графічну форму (виконання вправ в імітації)

Мета: вчити учнів правильно вимовляти нові ЛО.

Прийом 4: бесіда в режимі Т - Pls

Мета: ознайомити учнів з особливостями граматичної форми нових ЛО, зокрема утворення множини слів puppy canary mouse та вживання неозначеного артикля an зі словом elephant.


Прийом 5: гра «The Hidden Animals»

Мета: вчити учнів вживати неозначений артикль аn зі словом elephant та нові ЛО у множині.


15


Англійці діже дбайливо поводяться з тваринами. Вони люблять їх і прищеплюють цю любов своїм дітям. Тому майже в кожного вашого однолітка у Великій Британії є якийсь домашній улюбленець - a pet.


A pet - у перекладі, це улюблена домашня тварина, яку доглядають з любов'ю і ласкою (демонструється малюнок; кожне слово вимовляється чітко й трохи уповільнено):

a cat, a kitten, a puppy, a rabbit, a hamster, an elephant, a mouse.

А яка з цих тварин не може жити вдома?


Так, an elephant. А чому? Через його великі розміри.


- Чи дивилися ви мультфільм «Таємниця Третьої планети?» А хто головний персонаж у ньому? Це дівчинка Аліса. А її тато Космозоо запросив сьогодні до нас прибульців з іншої планети, які цікавляться тваринами нашої планети. А як же вони нас зрозуміють? У них є прилад, який перекладає їхню мову лише з англійської, тож розмовлятимемо з ними англійською.

Прибульці ніяк не можуть запам'ятати, як виглядає та чи інша тварина. Давайте допоможемо їм.

- Is it a cat?

Thank you.

- Is it a dog?

- Щоб наші інопланетні гості краще запам'ятали назви домашніх улюбленців, малюнки із їх зображенням підписано (наприклад a cat), а також подається транскрипція - [ k t].

А які слова схожі (за звучанням чи за написанням) на українські чи російські назви тварин? Так a cat, a canary.

And now repeat after me: a cat, a kitten, a dog, a puppy, a rabbit, a hamster, a mouse, a canary, an elephant.

- Thank you, children. Well done. Ви добре підготувалися до відвідування виставки «Pets», на якій представлено не одну, а декілька тварин одного виду. Під час виставки вчіться представляти рets нашим інопланетним гостям. Look at me, listen to me and repeat after me.

- one cat - two cats; one kitten - three kittens; one dog - four dogs; one puppy - five puppies; one hamster - six hamsters; one rabbit - seven rabbits etc.

Find and count the animals (тільки ті, які ми щойно вивчили):

There is…

There are…















Pls: an elephant


P1: Yes, it is.


P2: No it isn't.

Pls: one cat - two cats; one kitten - three kittens; one dog - four dogs; one puppy - five puppies; one hamster - six hamsters; one rabbit - seven rabbits etc.





Вчитель показує на дошку.

Вчитель показує картинку з малюнком.

Вчитель прикріплює картинку з прибульцями до дошки.


Вчитель показуючи малюнки тварин запитує


Вчитель показуючи малюнки, пояснює буквосполучення ph, яке у слові elephant виділення іншим кольором, і правила читання літер с та k у словах cat, kitten.


(вчитель вказує на малюнки, чітко виділяючи голосом наголос у словах)


(після повторювання вчитель пояснює особливості граматичної форми нових ЛО - puppies mice)


Додаток 1


Етап 2: автоматизація дій учнів з новими ЛО на рівні фрази

Мета: навчити учнів вживати нові ЛО у реченнях.

Прийом 1: виконання вправи в імітації ЛО у зразку мовлення.


Прийом 2: виконання вправи на підстановку ЛО у зразок мовлення.

Прийом 3: виконання вправи на трансформацію ЛО у зразку мовлення.


Прийом 4: виконання вправи на розширення зразка мовлення.


Прийом 5: виконання вправи «відповідь на запитання».


Прийом 6: самостійне вживання ЛО у реченнях.

15

Прибульці дізналися, що в багатьох дітей є домашні улюбленці. В кожного з вас він також є.

Repeat after me:

- I have a dog.

- I have a puppy etc.

Якого домашнього улюбленця має кожен із вас?

- I have a cat. And what pet do you have, Pasha?


Ми збиралися відвідати англійський зоомагазин - a pet shop, в якому іншомовні діти можуть придбати домашніх улюбленців. Let's visit a pet shop. Власник магазину просить продавця порахувати кількість тварин. Продавець рахує: one cat. Чи правильно він порахував?

Наші інопланетні гості просять нас назвати кольори тварин. Давайте спробуємо, Іra, please.


Good.


Наші друзі хочуть дізнатися, хто з домашніх улюбленців подобаються вам.

What pet do you like, Seva?

And what about you, Nastya?

Давайте скажемо продавцю у магазині хто з домашніх улюбленців тобі подобається і якого кольору. Let's try, David.

Sonya?

Perfect!


Pls: I have a dog.

I have a puppy.


P1: I have a canary

Pls: No, there are three cats


P1: a cat is red.

P2: a dog is white.

P1: I like hamsters.

P2: I like rabbits.

P1: I like white mice.

P2: I like grey cats













Звертаючись до кожного учня


(до кожного малюнку тварин вчитель прикріпив цифри)

Вчитель намагається запитати кожного учня

ІІІ

Заключна частина

1. Підпиття підсумків уроку

2. Оцінювання діяльності учнів

5

Сьогодні ми з вами знайшли нових друзів, з іншої планети, вивчили назви домашніх улюбленців та допомогли запам'ятати їх назви інопланетянам, згадали кольори та цифри англійською. Кожен з вас добре попрацював на уроці, тож всі отримують похвальні записи до щоденника.

Наступного уроку принесіть фотокартку або малюнок свого домашнього улюбленця. Буду чекати.

And now, the lesson is over. Good bye!












Pls: Good bye!



Урок № 71 Дата: 19.03.2012 Клас: 1a

Тема уроку: Учень та його оточення

Підмета: Запитай : де знаходяться речі?

Практичні задачі: формувати навички читання

Освітні задачі: розширяти філологічний кругозір учнів; розвивати інтонаційний слух учнів; стимулювати інтерес до подальшого вивчення англійської мови.

Розвиваючи задачі: розвивати довготривалу пам'ять, логічне мислення.

Виховні задачі: виховувати активне ставлення до навчання та позитивне емоційне ставлення до навчальної роботи.

Засоби навчання: дошка демонстративна, підручник, картки.

Хід уроку

  1. Привітання: Good morning, children. I'm glad to see you.

Good morning to you. I'm glad to see you!

2. Мовна зарядка: How are you today? P1: …

And you? (Вчитель запитує кожного учня)

Do you like today's weather? P1: yes, I do.

Is it warm today? P1: …

Is the sun shining?

How old are you?

Where do you live?

Do you like going to school?

What is your favourite lesson?

Ok. Very good. Now, let's remember our letters.

Ira, go to the blackboard and write down the letter Qq.

(Діти по-черзі виходять до дошки та записують літери.)

Вчитель ще раз проговорює літери з дітьми, використовуючи картки.

Написання диктанту з вивченими літерами (для І групи)

3. Пред'явлення нової літери «Kk». (учні прописують літеру у зошиті)

4. Співання пісні «Where do you live?»

5. Вводення нового питання «Where are the sweets?»

6. Виконання вправи: p. 65, Ex.1 (WB)

Повторення вивчення нової лексики: p. 76, Ex.1 (PB): castle, kitchen, living room, bedroom etc. + p.78, Ex. 1 (PB)

7. Читання тексту p. 77, Ex. 2 (PB)

8. Згадування конструкцій: There is, there are: p. 48, Ex. 2 (PB) - Look at the picture.

9. Згадування днів тижня: How many days of the week do you know?

What are they?

10. Підведення підсумків

(виставлення оцінок з коментарем)

11. Пояснення домашнього завдання:

Вивчити 3 речення про школу, прописати літеру «Ff» у зошитах.

12. Прощання. Виставлення оцінок з коментарем.

The lesson is over! Good bye!




 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал