7


  • Учителю
  • Урок на тему 'What do you want to be?' (5 класс)

Урок на тему 'What do you want to be?' (5 класс)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала


Қысқа мерзімді жоспар


Сынып: 5 -в

Пәні: ағылшын тілі

Пән мұғалімі: Бабанова Динара Закировна Өтілетін күні: 08.12.2014ж.

Сабақтың тақырыбы: Кім болғың келеді?

Сабақтың мақсаты: Оқушыларда әр түрлі мамандықтар және келешекте қай мамандық иесі болуды армандайтыны туралы түсінік қалыптастыру, диалогтік оқыту арқылы сыни тұрғыдан ойлау қабілеттерін дамытуға қолдау көрсету.

Нәтиже: Оқушыларда әр түрлі мамандықтар және келешекте қай мамандық иесі болғысы келетіні туралы түсінік қалыптасады, диалогтік оқыту арқылы сыни тұрғыдан ойлау қабілеттерін дамытуға қолдау көрсетіледі. Топ ережесін ұстануға, пікір алмасуда өз тұжырымдамасын дәлелдей білу арқылы ауызша сөйлеу дағдысы дамиды.

.

Уақыты



Мұғалімнің іс-әрекеті



Оқушылардың іс-әрекеті


Ресурстар


2 минут

Сыныпты ұйымдастыру.

Сәлемдесу, оқушылардың түгелдеу, сыныпта жылы атмосфера қалыптастыру мақсатында ан айту.

Сынып топқа бөлініп отырады.

Оқушылардың көңіл -күйі көтеріледі.


Смайликтер сүреті

15минут

«Кубизм» стратегиясы бойынша тапсырма беру.

І тапсырма: Салыстыру. Сүрет бойынша мамандықты анықтау

ІІ тапсырма: Сипаттау: Әр түрлі мамандыққа сипаттама беріп жазу

ІІІ тапсырма: Өлең айту

Сабақ барысында оқушылар 5 сүретте көрсетілген мамандықтарды 3 тілде айтады. Оқулық пен жұмыс істейді .

Өткен материалдар бойынша сұрақтар.

Оқулық.


10 минут

Жаңа тақырып: Оқушыларға аудио мәтін оқып беріледі.

Оқушылар «Рольдық ойын» әдісі бойынша берілген мәтінді рольге бөліп оқиды.

АКТ, оқулық

5 минут

Кесте толтыру:

78-бет 10-жаттығу

Оқушылар интерактив тақтада оқулықпен

жұмыс істейді. Өз пікірлерін ортаға салып түсіндіреді

Интерактив тақта, оқулық


2 минут

Сергіту сәті:

Оқушылар би жаттығуларын орындайды


10 минут

Жұптық жұмыс :.

І тапсырма: . Мамандықтарды өз орныда жазу.

ІІ тапсырма: Ауызша: Жабық түрдегі сұрақтарға жауап беру:

ІІІ тапсырма: 80-бет, 12-жаттығуды орындау тапсырмалары беріледі.

Жұптық жұмыста оқушылар диалог нәтижесінде әр оқушы өз пікірін айта отырып бір - бірінің сөзін тыңдап, ортақ шешімге келеді. Тапсырмаларды орындайды.Өзара бірін-бірі бағалайды.

Тапсырмалар, бағалау парақтары

4 минут

Рефлексия кері байланыс.

Мұғалім оқушылардың сабаққа қатысуын назарға алып, смайликтер арқылы формативті бағалаудан жиынтық баға шығарады.

Сабаққа қорытынды жасалады.

«Түрлі түсті стикерлер» арқылы бағалайды.

Қызыл түс-түсінбедім.

Сары түс - толықтыру қажет.

Жасыл түс - мен жақсы түсіндім бойынша кері байланыс береді.

Смайликтер арқылы оқушылар ынталандырылып, бағалау шкаласы бойынша бағаланады.

1 мин

Үй тапсырмасы: Техникалық салада қызмет ететін мамандықтар туралы мәліметтер жинау

Оқушылар үй тапсырмасын күнделікке жазады

Күнделік






 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал