7


  • Учителю
  • 8 урок 'Як правильно вимкнути комп'ютер' (2 клас)

8 урок 'Як правильно вимкнути комп'ютер' (2 клас)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:                                                                                                                                                                                                          
предварительный просмотр материала

Дата:____________

Клас: 2

Тема: Вікна

Мета: Формувати поняття програми маніпуляторів комп'ютера, зокрема керування мишею, уміння запускати програму подвійним клацанням миші; сформувати вміння коректно завершувати роботу з комп'ютером; закріпити навички роботи з об'єктами Робочого столу комп'ютера. Розвивати уважність, пам'ять,мовлення, логічне мислення, сформувати вміння узагальнювати, міркувати. Виховувати відповідальність, самостійність, підвищувати інформаційну культуру учнів.

Тип уроку: формування вмінь та навичок, узагальнення та систематизація знань.

Обладнання: дошка, комп'ютери, мультимедійна дошка, презентація «Як правильно вимкнути комп'ютер»., плакати для гри «Увага», робочий зошит, підручник.


Хід уроку


І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП

1. Привітання.

2. Перевірка готовності учнів до уроку.

I. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

Розв'язування логічних задач

1. Яку годину показує годинник, якщо його стрілки спрямовані в протилежні боки і показують ціле число годин? (Шосту годину)

2. Андрій - син Володимира. Хто Володимир Андрієві? (Батько)

Гра «Увага»

Учитель протягом 4-6 с демонструє учням плакат із зображенням різних фігур, а потім пропонує двом учням вийти до дошки й по пам'яті нарисувати всі ці фігури. Учні в класі вирішують, хто нарисував найточніше.

III. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Учитель. На цьогоднішньому уроці ми вдосконалимо навички роботи з об'єктами Робочого столу комп'ютера, навчимося керувати вікном за допомогою кнопок керування та меж вікна. Навчимося правильно завершувати роботу комп'ютера.

IV. ЗАКРІПЛЕННЯ ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК

Практична робота «Робота з об'єктами»

Учитель демонструє виконання завдань, учні допомагають.

1. Відкрийте вікно об'єкта Мій комп'ютер.

2. Розгорніть вікно на весь екран .

3. Надайте вікну попереднього вигляду .

4. Згорніть вікно до кнопки на Панель задач .

5. Розгорніть вікно.

6. Закрийте вікно .

7. Знову відкрийте вікно об'єкта Мій комп'ютер.

8. Зменште розміри вікна, щоб з'явилися смуги прокручування.

9. Викличте контекстне меню робочого поля вікна.

10. Відкрийте вікно диска С:, або D:, або іншого.

11. Відкрийте будь-яку папку, що є на диску.

12. Закрийте вікно Мій комп'ютер.

13. Перевірте, чи закриті інші вікна.

14. Знайдіть у лівому нижньому куті екрана кнопку Пуск.

15. Виберіть її, підведіть до неї вказівник і клацніть ліву кнопку миші.

16. У меню виберіть Завершення роботи.

V. ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА

Один - піднести руки вгору,

Два - нагнутися додолу.

Не згинайте, діти, ноги

І торкайтеся підлоги.

Три, чотири - прямо стати.

Будемо відпочивати.

Робота за підручником

§ 8, працюємо за комп'ютером.

Релаксація

Гра «Карлики-велетні»

За сигналом «Карлики» діти присідають, за сигналом «Велетні» - підводяться. Через деякий час деякі учні припускаються помилок. Влаштовується змагання. Учні, які помилились, сідають за парту. Таким чином, залишиться один переможець.

VI. ПІДСУМОК УРОКУ

Фронтальне опитування

1. Чого ви навчилися на сьогоднішньому уроці?

2. Що означає «правильно вимкнути комп'ютер?

3. Що потрібно робити перед тим, як вимкнути комп'ютер?

4. Як можна закрити вікно програми?

5. Чи можна вимикати комп'ютер натисненням кнопки на системному блоці?

VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

1. Завдання за підручником: § 8, запитання і завдання: № 3



 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал