7


  • Учителю
  • '3D-модельдеу және анимация' ҚМЖ

'3D-модельдеу және анимация' ҚМЖ

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

«ТЕКСЕРІЛДІ»


_____________ 28.02.2015 жыл


10-сынып. Информатика


Сабақтың тақырыбы: 3D-модельдеу және анимация

Сілтеме: 10-сыныпқа арналған оқулық, Интернет ресурстары

Мақсаты: 3D-модельдеу туралы түсініктер беру

Оқыту нәтижесі:

  • үшөлшемді модельдеу туралы түсінігі қалыптасады;

  • 3D-анимациясы негізгі ұғымдары мен жұмыс жасау принциптерін меңгереді;

  • нысанның үшөлшемді нұсқасын жасауды үйренеді.

Блум таксономиясы бойынша

Мұғалім іс-әрекеті

Оқушы іс-әрекеті

Қолданылатын

модуль,

әдіс-тәсілдер

Білу - Түсіну


Қолдану


Сергіту сәті


Талдау

Жинақтау


Бағалау

Топқа бөлу: оқушыларды боялған асықтарды «Ханталапай» ойыны арқылы топқа бөлу.


Шаттық шеңбері. Оқушылардың мінездерінің ерекшеліктеріне байланысты компьютер құрылғыларына ұқсату арқылы өз пікірлерін айтуы

Миға шабуыл:

1-тапсырма. «Адасқан әріптер» ойыны

(модель, анимация)


2-тапсырма.

1-топ - 87-88

2-топ - 89-91

3-топ - бақылау сұрақтарына жауап

3-тапсырма. Тақырыпты түсіндіру.

(Бағалау - «Үш сыншы»)

3-тапсырма. Компьютерде жұмыс орындау

1-тапсырма: 3D-модельдеу туралы компьютерде презентация әзірлеу

2-тапсырма: Google SketchUp программасының негізгі ұғымдары туралы түсіндірме материал әзірлеу

3-тапсырма: Сұрақ-жауап (оқулық бойынша сұрақтарға жауап әзірлеу)


Берілген үш тапсырма бойынша орындаған жұмыстарын қорғау

(Бағалау - стикерлер жинау арқылы)

Презентация арқылы әзірленген сөзжұмбақты шешу (тақырыпқа сәйкес сұрақтар берілген)


Топтағы бағалаушылардың бағалау пікірі тыңдалады

Топқа бөлінеді

Топта өзара ынтымақтастық орнатады

Жасырылған сөзді табады

Оқушылар оқулықтағы тақырып бойынша білімдерін толықтырады.

Цикл бойынша әр топтың баяндамашысы келесі топқа тақырыпты түсіндіреді

Берілген тапсырма бойынша жұмыстар орындайды


Оқушылардың ойын сергіту мақсатында қызықты бейнефильм көрсету

Жұмыстарын қорғайды.

Түсігін тексеру


Әр топ басшылары өз топтарындағы оқушылардың жұмысын рейтинг әдісімен бағалайды.

ООЖТ, СТО,

ООЖТ, СТО

ООЖТ, СТО, ТДО

Миға шабуыл.

СТО, ООЖТ топтық жұмыс

СТО, ООЖТ, ТДО, ОүБОБ, жұптық, топтық диалог


СТО, ООЖТ, ТДО, ОБК, АКТ, сұрақ-жауап,


СТО, ТДО, ОБК, АКТ, ОүОБ,

сұрақ-жауап.

Бағалау


ООЖТ, СТО, ТДО, ОБК, ОүОБ сұрақ-жауап.


ООЖТ, СТО, ОүБОБ

Үйге тапсырма

Мұғалім өтілген тақырып бойынша тапсырма береді және оны орындау әдісін түсіндіреді

Кері байланыс

Оқушыларға кері байланыс жасату үшін «Не білдім, түсіндім?», «Не білгім келеді?» және «Тақырыпқа байланысты менің ұсынысым» сұрақтары жазылған парақшаны таратады.

Мұғалім таратқан рефлексия парақшасына өз ойларын жазады.

ООЖТ, СТО



 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал