7


Ацетиленді көмірсутектер

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание: Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы Базаршолан ауылы Ғабдолла Махамбетов атындағы орта жалпы білім беретін мектебінің бірінші санатты үшінші деңгейлі химия пәні мұғалімі Калыбаев Ораз Наурызбаевич. еңбек өтілі 9 жыл. жоғары білімді. 2006 жылы Махамбет Өтемісұлы атынд
предварительный просмотр материала

Сабақты құру және жоспарлау үшін мұғалімдерге арналған жоспарлау бойынша кесте


Сыныбы

Күні

Сабақтың тақырыбы

Алкиндер

Мақсаты


Каучук пен резеңкенің құрылысын, өндіру технологиясын, айырмашылығын ұғындыру;

Күтілетін нәтижелер



Гомологтық катарын жатқа біледі, номенклатурасы бойынша атай алады, изомерлену қасиеттерін меңгерді, алыну теңдеулерін жаза біледі, алдынғы өткен көмірсутектерден ажырата алады,

Керекті жабдықтар


Оқулық, есептеу құралдары, тақырыптық кестелер, формулалар,

Сабақ барысы:

Сабақ кезеңдері

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Кіріспе




Оқушылармен сәлемдесу, топ жасақтауға нұсқау беру, сабақ жоспарымен таныстыру, бағалау критерийлерін, маршурттық карталарды талқылау, үй тапсырмасына дайындығын тексеруге шағын тест беру, үй есептерінің шығарылуын тексеру,

Мұғаліммен сәлемдесу, кезекшілер топ жасақтау, қажетті құрал жабдықтарды үлестіру, тест тапсырмаларын орындау

Тұсаукесер


Тақырыпты ашуға проблемалық сұрақтар береді, сызбанұсқа арқылы тақырыпқа шолу жасайды, нені білу керектігіне сілтеу береді,

Сұрақтарға жауап береді, сызбанұсқаны басшылыққа ала отырып ой жинақтайды, топ мүшелері қызметтерін бөліседі, уақытты жоспарлайды,

Негізгі бөлім





Тақырыпшаларды топтарға бөліп беру, топтарға нұсқау беру, сабақ мақсатымен таныстыру,

Тақырыпты топ ішінде оқып шығу, топ ішінде ақпаратты талқылайды, топ мүшелері қызметтерін бөлісу ( баяндаушы, хатшы, таймкипер ), әркім өз қызметтерін атқарады, баяндаушылар оқыған ақпараттарын басқа топтарға барып түсіндіреді, басқа топ мүшелерінің пікірлерін, ескертпелерін алып келіп, топта талқылайды, таймкиперлер уақыт есептеп отырады, сұрақтар қояды, хатшы ақпараттарды жазып отырады, барлығы қайтадан өз орындарына келіп, алған ақпараттарымен бөліседі. Нәтижесін класпен талқылайды,

Қорытынды




Деңгейлік тапсырмалар беру, есептер шығару барысында топтарға кеңес беру, үйге тапсырма беру, бағалау парағын түсіндіру, реплексия парағын таратады, оқушылармен қоштасады,сабақты аяқтайды ,

Оқушылар берілген тапсырмаларды нұсқау бойынша шығарады, бірін бірі тексереді, әркім алдымен өзін өзі бағалайды, жұптарымен бағалау парағын алмастырады, топтық бағалау болады, үй тапсырмасын жазып алады, сабақтан алған әсерлерін реплексия парағына жазады, парақшаларды, құралдарды жинастырады, бағалау қорытындысын жариялайды, мұғаліммен қоштасады.

Сабақтың өзіндік талдауы:

Сабақ бойынша өзгертулер








 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал