7


  • Учителю
  • Правила поведінки у кабінеті хімії. Ознайомлення з обладнанням кабінету

Правила поведінки у кабінеті хімії. Ознайомлення з обладнанням кабінету

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Урок № 2



7-А - 12/09

7-Б - 05/09

7-І - 06/09



2016-2017



«н» - ___

«2» - ___

«3» - ___

«4» - ___

«5» - ___



«н» - ___

«2» - ___

«3» - ___

«4» - ___

«5» - ___



«н» - ___

«2» - ___

«3» - ___

«4» - ___

«5» - ___



Правила поведінки учнів у хімічному кабінеті. Ознайомлення з обладнанням кабінету хімії та лабораторним посудом



Мета:

  • сформувати уявлення та вміння висловлювати судження про: правила поведінки у кабінеті хімії, її обладнання і лабораторний посуд;

  • сприяти: формуванню наступних світоглядних ідей: об'єктивність та реальність навколишнього світу, причинно-наслідкові зв'язки між окремими подіями; трудовому, естетичному, економічному вихованню, ознайомив учнів з матеріалами теми уроку;

  • розвивати у учнів вміння відокремлювати головне, суттєве у вивченому матеріалі; порівнювати, складати, систематизувати, компактно, логічно і послідовно викладати свої думки.

Тип уроку: комбінований

ХІД УРОКУ

І. Організаційний етап

Мета: підготувати учнів до роботи на занятті, визначити мету і завдання уроку

1.1. Привітання і організаційні питання

1.2. Формування мети і завдань

Завдання: користуючись темою уроку скласти таблицю цілеспрямованості на уроціІІ. Етап перевірки домашнього завдання

Мета: установити правильність і усвідомленість виконання всіма учнями домашнього завдання; глибоко і всебічно перевірити знання учнів; усунути в ході перевірки виявлені пробіли в знаннях, з'ясувати їх причини, удосконалювати учнівські компетентності

2.1. Самостійна робота за текстами ЗНО попередніх років

ІІІ. Етап засвоєння нових

Мета: забезпечення мотивації й прийняття учнями мети навчально-пізнавальної діяльності, актуалізація опорних знань і вмінь

3.1. Пояснення нового матеріалу:

  • робота з підручником § 3 стор 19-21 (чит., вип. визн)

  • робота з додатковими джерелами інформації [__] стор ____ (чит., вип. головне)

3.2.Фізкультмінутка
  • Вправи для очей, суставів та хребта.

ІV. Первинне закріплення знань

Мета: установлення правильності й усвідомленості засвоєння нового навчального матеріалу, виявлення пробілів і невірних уявлень і їх корекція

4.1. Робота з підручником: (усно) стор 27 № 1-6; (пис) № __, __, __.

4.2. Робота з додатковими джерелами інформації: [__] стор __ № __, __, __, __, __. (пис)

V. Узагальнення й систематизація знань

Мета: формування цілісної системи провідних знань з теми, виділення світоглядних ідей

5.1. Бесіда «Які правила поведінки на кухні ви знаєте? Яке хімічне обладнання на кухні у Вас є?»

5.2. Прийом «Знаю більше»

Завдання Перелічіть як можна більше лабораторного обладнання у себе на кухні

5.3. Самостійна робота (__ тест, __ диктант, __ розв'язок вправ, ___ контрольна робота)

Мета: глибока всебічна перевірка якості й рівня оволодіння знаннями й способами дій. Виявлення пробілів у знаннях і забезпечення їхньої корекції. Стимулювання учнів до самоосвіти.

VІ. Домашнє завдання та інструктаж щодо його виконання

Мета: забезпечити розуміння мети, змісту й способів виконання домашнього завдання§ 3 (чит., вив-ти визнач)

стор 27 № 3 (пис) на А4

підручник

стор __ № __, __, __. (пис) [__]

стор __ № __, __, __. (пис) [__]

стор __ № __, __, __. (пис)

збірник

стор __ № __, __, __. (пис)



домашній експеримент

</<br>



навчальний проект



VІІ. Підбиття підсумку й рефлексія

Мета: проаналізувати, дати оцінку успішності в досягненні мети й намітити перспективу наступної роботи. Стимулювати учнів до усвідомлення основних етапів, способів навчальної діяльності, її цілей і результатів

  • я знаю …

  • я вмію …

  1. Григорович О.В. Хімія 7-11 кл. Збірник задач та вправ - Х.:Вид-во «Ранок», 2008. - 192 с.

  2. Хомченко Г.П. Сборник задач для поступающих в ВУЗ. - М.: «Новая Волна», 2002. - 278 с.

  3. А.Ю. Стахеев. Вся химия в 50 таблицах. - М.: МИРОС, РОСТ, 1998. - 64 с.

  4. Р.Р. Абжалов. Хімічні елементи в організмі людини. Х.: «Основа». - 2014. - 80 с (Ч1 і Ч2)

  5. Збірник завдань до підготовки ЗНО минулих років



12.09.2016 Класна робота

Тема: Правила поведінки учнів у хімічному кабінеті. Ознайомлення з обладнанням кабінету хімії та лабораторним посудом

Читаючи перший раз гарну книгу,

ми відчуваємо те ж почуття, ніби

придбали нового друга. Знову прочитати

вже прочитану книгу - значить знову

придбати старого друга.

ВольтерПравила поведінки у кабінеті хімії під час занять, виконання лабораторних дослідів, практичних робіт;

Основний лабораторний посуд та обладнання кабінету

  • Висловлювати судження з приводу правил поведінки під час будь-якої роботи у кабінеті;

  • Орієнтуватись в основному обладнанні кабінету

Самостійна робота

Прослухати текст та написати короткий твір на тему «Чому хімія так необхідна людям?»

- Я хочу стать химиком! - так ответил гимназист Юстус Либих (он родился в 1803 г.) на вопрос директора Дармштадской гимназии о выборе будущей профессии. Это вызвало смех присутствовавших при разговоре учителей и гимназистов. Дело в том, что в начале прошлого века в Германии да и в большинстве других стран к такой профессии не относились серьезно. Химию рассматривали как прикладную часть естествознания, и хотя были разработаны теоретические представления о веществах, эксперименту чаще всего не придавали должного значения. Но, Либих, еще учась в гимназии, занимался экспериментальной химией. Страстное увлечение химическими опытами помогло ему в дальнейшей исследовательской работе. Уже в 21 год Либих становится профессором в Гиссене и организует единственную в своем роде химическую школу, которая привлекла молодых приверженцев этой науки из разных стран. Она послужила прообразом современных специальных учебных заведений. Новшество обучения заключалось, собственно, в том, что студенты много внимания уделяли опытам. Только благодаря Либиху центр тяжести курса химии был перенесен из аудитории в лабораторию.

В наше время желание стать химиком никого не рассмешит, напротив, химическая промышленность постоянно нуждается в людях, у которых обширные знания и экспериментальные навыки сочетаются с любовью к химии.

  1. Гроссе Э. Вайсман Х. Химия для любознательных. Основы химии и занимательные опыты. 2-е рус. Изд. - Л.: Химия, 1885 - Лейнциг, 1974.

  1. Правила поведінки учнів у кабінеті хімії

Завдання: Прочитати параграф, виписати найважливіші на Вашу думку правила поведінки під час роботи у вигляді таблиці

  1. Ознайомлення з обладнанням кабінету хімії та її лабораторним посудом

Завдання: Прочитати параграф, скласти таблицю





 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал