7


  • Учителю
  • 'ҮНдістан халқы мен шаруашылығы' тақырыбына арналған қысқа мерзімді жоспар

'ҮНдістан халқы мен шаруашылығы' тақырыбына арналған қысқа мерзімді жоспар

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Пәні

География

сынып

11

Мерзім

09.10.2015

Сабақтың тақырыбы

Үндістанның халқы мен шаруашылығы

Негізгі мақсат

Үндістанның халқы мен шаруашылығы туралы мағлұмат беру

Сабақтың мақсаты

Оқулықпен, картамен жұмыс істеу дағдыларын қалыптастыру. Топта жұмыс істеу қабілеттерін дамыту.

Сілтеме

Ғаламтор, 11-сынып оқулық

Күтілетін нәтиже

Үндістанның халқы мен шаруашылығы туралы толық мағлұмат алуға мүмкіндік алады.

Тапсырмалар

Блум токсономиясы

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс - әрекеті

Қолданылған модулдермен әдіс тәсілдер

Білу

Ынтымақтастық атмосфераны ұйымдастыру

Бір-бірлеріне тілек айтады


«Көңілді шеңбер»

Үй тапсырмасын тексеру

  1. Үй тапсырмасына шолу жасайды.

  1. Наменклатурамен жұмыс




«Үндістан» сөзіне ассоциация құрады.

Картадан объектілерді табады

Оқушыларды топқа бөлу

1 топ: Халқы

2 топ: Ауыл шаруашылығы

3 топ: Өнеркәсібі

4 топ: Ішкі айырмашылықтары

Оқушылар арасында рөлдерін бөліп алу

Түсіну

Жаңа сабақ

Жоспар:

1. Үндістан халқының орналасу ерекшеліктері

2. Ауыл шаруашылық түрлерімен танысу

3.Өнеркәсіп салалары, көлік шаруашылығы

4. Ішкі айырмашылықтары, Қазақстан мен Үндістан арасындағы байланыс

- Халқының саны - 1095 млн адам

- Үндістан көп ұлтты ел

- Басты діндер - индуизм, ислам, христиан, сикха, будда.

- Үндістан - аграрлы ел

- Өнеркәсібі - болат құю, мақта-мата, машина жасау, тау-кен өндіру, мұнай өндіру, мұнай өңдеу, фармацевтика, электроника, энергетика, химия өнеркәсібі.

- Негізгі сауда серіктестігі - АҚШ, Германия, ҰБ, Жапония

Топтық жұмыс, диалог, Сыни тұрғыдан ойлау, АКТ ны пайдалану,

Қолдану

Әр топқа тапсырмаларды орындату

«Постер» толтырып қорғау

Өзіндік білім алу, топта талқылау

Талдау

Пысықтау

«Үндістан туризмі»

«Үндістан қалалары»

«Қазақстан мен Үндістан арасындағы байланыс» дайындаған материалдарын көрсетеді


Талантты және дарынды оқушыларды анықтау

Жинақтау

Қорытындылау

«Өрмекші тор», «Синквейн» әдістері арқылы тақырыпты қорытындылау.





Үй тапсырмасы

Параграф-11

Реферат жазу: «Үндістан ескерткіштері»

«Болливуд»

Диалог

Бағалау

Критерийлері арқылы бағалау

Өзін-өзі бағалау және өзгені бағалау

Формативті және суммативті бағалау

Кері байланыс

«Білемін», «Білдім», «Білгім келеді»


Рефлексия





 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал