7


A dangerous place 4 класс

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала



Сабақ тақырбы: A dangerous place



Күні: 08.10.2016

Мұғалімнің аты: Есбай Айнаш

СЫНЫП: 4 д



Қатысқан оқушылар саны:12



Қатыспаған оқушылар саны:0

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)

A dangerous place текстін аудару, мазмұнымен таныстыру. Үйренген сөздерді қолдана білуге үйрету,сыни ойлау дағдыларын дамыту.





Сабақ мақсаттары

Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады:

Жаңа сөздер жаттайды, әріптерді біледі



Оқушылардың көбі мынаны орындай алады:

Мәтінді оқи алады, мәтінді аудара алады



Оқушылардың кейбіреулері мынаны орындай алады:

Мәтінді түсінеді, түсінік айта алады,





Тілдік мақсат

Айтылым жаңа сөздерді дұрыс айтуға үйренеді

Жазылым жаңа сабақтағы сөздерді дұрыс жаза алады

Тыңдалым текст арқылы тыңдалым мақсаты орындалады

Оқылым тексті оқи алады







Ресурстар

Оқулық,стикерлер,А-4 парақтары



Пәнаралық байланыс

Алдыңғы оқу

2-ші жаттығу, сөздіктерді жаттау

Сабақтың жоспары



Жоспарлан

ған уақыт



Сабақтың барысы

Бағалау түрлері

І. Ұйымдас тыру кезеңі

2 минут



І. Психологиялқ ахуал қалыптастыру.

«Мен саған сенемін» тренингі

Формативті бағалау





ІІ. Үй тапсыр масын сұрау.

8 мин

А

  1. Above сөзінің аудармасы

  2. In front of сөзінің аудармасы

  3. Under сөзінің аудармасы

  4. Next to сөзінің аудармасы

  5. Behind сөзінің аудармасы

  6. Between сөзінің аудармасы

В

  1. Drop сөзінің аудармасы

  2. Disappear сөзінің аудармасы

  3. List сөзінің аудармасы

  4. In, on сөзінің аудармасы

  5. Оқиғада неше кейіпкер бар?

С

  1. What do elephants eat?

  2. Why do elephants die?

  3. Where do elephants live?

  4. How long do elephants live?





III. Қызығушылықты ояту

5 мин





Текст жайлы не айта аламыз ?













ІV. Мағынаны тану.

10 мин





Әр топқа текст мазмұны бойынша мәтін бөліктерін бөліп беру.

«Кілттік сөздер немесе Тірек сөздер» әдісі

«Қалам столдың үстінде» әдісі

Мәтін бөліктері бойынша оқушылардың желілі түрде әңгімелеуін ұйымдастырамын.

«Венн диаграммасы» қолданып қазіргі заман менбұрынғы заманды салыстырамыз.















V. Ой толғаныс.

10 мин





А.тексттегі іс әрекеттерге ой толғау жазады.

В.Тексттің негізгі идеясы мен тақырыбы жайлы әңгімелейді

С.Тексттің негізгі идеясына сүйене отырып эссе жазады





Критериалды бағалау





VI. Сабақты бекіту

5 мин.

Текстті түсінгендіктерін сұрақтар арқылы тексеру. Сұрақтар:

  1. …….doesn`t know what to do today

  2. ……..wants to sell his shop

  3. ……..doesn`t like Greg

  4. ……..goes to school with David

  5. …… asks a lot of questions

  6. ……..lives next door to Greg

  7. …….has to help her uncle

  8. …….touched the clock





VII. Үйге тапсырма

1 мин

А. Жаңа сөздерді жаттап келу



В. 2- ші жаттығудыорындау



С. Матінге түсінік айту





VIII. Бағалау

2 минут

Берілген стикерлер арқылы қорытынды бағалау



IX. Кері байланыс

2 минут

Екі жұлдыз бір тілек әдісі арқылы жаттығу жасату





Рефлексия







Сабақтың мақсаты мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімді болды?







Сабақтың мақсаты мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімсіз болды?







Келесі сабақта өз жоспарыңызға қандай өзгерістер енгізген болар едіңіз?









 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал