7


ҚМЖ Аңдар 1 сынып

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Қысқа мерзім жоспары



Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

4-бөлім: Бізді қоршаған орта

Мектеп: Орал қаласы, №24ОЖББМ

Мұғалімнің аты-жөні: Карашева Г.Б

Күні:

Сынып: 1

Қатысқандар саны: 14

Қатыспағандар саны:-

Сабақтың тақырыбы

Аңдар №4

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)



1.5 Тыңдалған және оқылған мәтіндер бойынша сұрақтар құрастырып, орынды жауап беру.

1.1.5.1 Тыңдаған мәтінді түсінеді, түсінгенін пікір, сұрақтар немесе қимыл арқылы білдіреді.

2.6 Сөйлеу мәнерін бағалау.

1.2.6.1 Балаларға арналған шағын фильмдердің үзінділері мен аудиоқұрал арқылы тыңдаған оқиғаларды (әңгімелер, ертегілер) талқылайды.

Сабақтың мақсаттары

.

Барлығы: Тыңдаған мәтінді түсінеді, түсінгенін қимыл арқылы білдіреді. Балаларға арналған шағын фильмдердің үзінділері мен аудиоқұрал арқылы тыңдаған оқиғаларды (әңгімелер, ертегілер) талқылайды.

Көбі: Тыңдаған мәтінді түсінеді, түсінгенін сұрақтар немесе қимыл арқылы білдіреді.

Кейбірі: Тыңдаған мәтінді түсінеді, түсінгенін пікір, сұрақтар немесе қимыл арқылы білдіреді.

Жетістік критерийлері





Тыңдалған материалдар бойынша қарапайым сұрақтар қоя алады; Қойылған сұрақтарға тыңдалған мәтіннің мазмұны бойынша жауап қайтара алады;

Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.

Тілдік мақсаттар

Пәнге тән лексика мен терминология:

Борсық, аю, жылан, дәуіт,архар, қоян, қасқыр, келес, барыс, қабан Мынау не? Ол не істеді? деген сұрақтарды құрастырып және жауап беру.

Құндылықтарды дарыту

Дала жануарларын бағалау, сақтау, қорғауға үйрету.

Пәнаралық байланыс

Бейнелеу өнері, қоршаған орта сабағы

АКТ қолдану дағдылары

https://www.youtube.com/watch?v=mVun8hOGIkE

Казахстан Барысы мультфильм



Бастапқы білім

Аңдар №3

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы



Ертеңгілік шеңбері

Қандай аңдарды көп білемін? Ойынын ойнау. Оқушылар аңдар мен дала құстарын естеріне түсіреді.

(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.) Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.

«Мен тыңдаған мәтінді түсінемін, түсінгенін пікір, сұрақтар немесе қимыл арқылы білдіремін»

Сабақтың ортасы











































(Ұ) Оқушылар «Казахстан Барысы» атты мультфильмді көреді.

(ЖЖ) жұппен жұмыс істейді.

-Қандай жануарларды көрдің?

-Ол қандай?

-Ол қай жерде өмір сүреді?



СЕРГІТУ СӘТІ.

Ормандағы аюдың

Құлпынайы көп екен.

Теріп-теріп алайық,

Себетке біз салайық.

Жетістік критерийі:

  • Тыңдалған материалдар бойынша қарапайым сұрақтар қоя алады;

  • Қойылған сұрақтарға тыңдалған мәтіннің мазмұны бойынша жауап қайтара алады;

  • Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.

Дифференциация:

Қабылдау деңгейі жоғары оқушылар:

маска бойынша үлгідегі сөздерді қолдана отырып жай сөйлемдер құрастырып айтады.

Қабылдау деңгейі орташа оқушылар:

аңдарды және олардың қасиеттерін берілген үлгі бойынша айтады.

https://www.youtube.com/watch?v=mVun8hOGIkE</</p>

Сабақтың соңы

2 минут



Рефлексия

ҚМЖ Аңдар 1 сынып



Дифференциация - оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау - оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?

Пәнаралық байланыс

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы



АКТ

Құндылықтармен байланыс (тәрбие)

Қолдау көрсету.

Қабілеті жоғары оқушылар маска бойынша үлгідегі сөздерді қолдана отырып жай сөйлемдер құрастырып айтады.







Жұппен жұмыс істейді.

-Қандай жануарларды көрдің?

-Ол қандай?

-Ол қай жерде өмір сүреді?



Бейнелеу өнері, қоршаған орта сабағы

Дала жануарларын бағалау, сақтау, қорғауға үйрету.















 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал