7


  • Учителю
  • Урок Сан есім. Нәтиже сабақ (колледж)

Урок Сан есім. Нәтиже сабақ (колледж)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала



11 МОРФОЛОГИЯЛЫҚ БІЛІМ КАРТАСЫ

Оқулықта берілген сабаққа мазмұндалған ақпарат

Сабақтың

тақырыбы

1.1.

Өмірде

қажетті

ақпарат

1.1.1 Басқа

пәндерде

кездесетін

ақпарат

1.1.1.1

берілген

пәнді

әріқарай оқу

үшін қажетті

ақпарат

1.1.1.1.1

Жалпы ой-өрісі үшін

қажетті

ақпарат

Ескерту

1

Сан есім. Нәтиже сабақ

Сан есімдерді айыра білу, әрбір ситуацияда сан есімдерді дұрыс қолдану дағдысы, ақпаратты есте сақтау дағдысы





Орыс тілі, ағылшын тілі, математика, тарих, , физика, химия

Сан есім түрлері, сипаты, ақпаратты есте сақтау дағдысы

Сөз табы, уақыт, уақыт, ақпаратты есте сақтау дағдысы





















№11 САБАҚТЫҢ ЖОСПАРЫТИТУЛ БЕТІ

ҚҰЗЫРЕТТІЛІКТЕР КАТАЛОГЫ

ТАҚЫРЫП:



1

Базалық құзыреттілік:

Сан есім. Нәтиже сабақ

ОҚИ БІЛУ

Пән:

1.1

Құрамды құзыреттілік:

Қазақ тілі

Конспектілеу, сөздерді қысқарту және фразаларды ықшамдау жолдары



Топ:

АТҚК-11

1.1.1

Әдіс, амал, операция, құралы/цикл

Оқытушы:

«Сан есім» тақырыбын меңгеру барысында араб грамотасын қолдану білу.

Утегенова Г.М.

Дидактикалық дәреже/категория:

жоғары

Мақсатты әлеуметтендіру

Учебное заведение:

Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Лисаков қ. «Лисаков техникалық колледжі» МКҚК

Базалық оқулығы:

1





«Табиғат»

А.Бектурова, Ш Бектуров «Казахский язык для всех»



Сабақ мазмұны:

2



«Қоғам»

  1. Сан есімнің ережесі.

  2. Сан есімнің түрлері мен жасалуы.

  3. Септелуі



3

«Мен»



ЖІКТЕУІШ

ҰЙЫМДАСТЫРУ

Оқу тапсырмасы

БЛУМ бойынша оқу тапсырмаларының таксономиясы (деңгей)

Уақыт (мин)

Ұйымдастыру нысаны/бағалау нысаны

Сабақтың жалпы уақыты:

80



Ұйымдастыру кезеңі



3



1

I. Сан есім ережесін еске түсір, көп нүктенің орнын толтыр.

  1. Сан есім - заттың ...., ретін,.... білдіретін сөз табы.

  2. Сан есім түрлері: есептік, ..., жинақтық ,...., топтық, ... .

  3. Сан есімдер дара және .... болады.

II. Берілген сөздердің құрамында сан есімі бар сөздерді іздеп тап, түрін анықта: тоғызқұмалақ, етістік, сегізкөз, түбір, төртбақ, қонақ, жүзім, күшік.

III. Сөздердің арасынан І.с. тұрған сөздерді көрсет: үшке, төртіншінің, алтыны, алтының, сегіздің, жүзден, бесті.

1.11





1.21



1.22

15

Жеке жұмыс/мұғалімнің бағалауы

2

1 деңгейдегі ақпаратты «өрмекші» түрінде ұсын.

2.10

5

Жұптасып жұмыс жасау/ мұғалімнің бағалауы

3

«Сағат» мәтідегі күн сағаты туралы ақпаратты араб грамотасы түрінде өзгерт. (343-344 бет )

3

7

Жеке жұмыс жасау/ мұғалімнің бағалауы

4

«Сағат» мәтінінен реттік сан есімдерді таңдап араб грамотасы түрінде жаз. (343-344 бет)

3

8

Жеке жұмыс мжасау/өзара бірін-бірі тексеру

5

Суретті пайдаланып, күн тәртібін араб грамотасы түрінде жаз (355 бет)

3

10

Жеке жұмыс жасау/өзін-өзі бағалау және мұғалімнің бағалауы

6

Мына есептердегі сан есімдердің қандай септік түрі керек екенін ереже шығар (285 бет)

4.20

10

Жеке жұмыс жасау/ мұғалім бағасы

7

Сан есімдерді пайдаланып, 2011/2012 оқу жылындағы жетістіктерің туралы шағын шығарма жаз.

5.20

10

Жеке жұмыс жасау/өзін-өзі бағалау және мұғалімнің бағалауы

8.

Ата-аналарың саған бір айда қанша шығын жасайтынын есептеп шығар, Шығындарды төмендету үшін өзінің іс-әрекетіңді көрсет.

6.20

10

Жеке жұмыс/ мұғалімнің бағалауы





 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал