- Учителю
- ҚАзақ тілінен сабақ 'Менің сүйікті тағамым' (4-сынып)
ҚАзақ тілінен сабақ 'Менің сүйікті тағамым' (4-сынып)
№ | Сынып :4 | Күні : 15.10 | Қазақ тілі | Модуль |
3. | Сабақтың тақырыбы: | Менің сүйікті тағамым |
|
|
| Сілтеме: | Барнс(1971) сыныпта тіл қаншалықты қолданылса, оқушылардың оқуына соншалықты әсер ететінін айтады.Мұғалімдерге арналған оқулық (39-бет) |
|
|
| Сабақтың мақсаты: | Азық - түлік пен тағамдар туралы толық мәлімет беру, оқушылардың сөздік қорын қалыптастыру.
|
|
|
| Сабақтың әдіс-тәсілі: | Білім беру мен оқытудағы жаңа тәсілдер. |
|
|
| Оқыту түрі: | Жеке, жұптық |
|
|
| Көрнекілігі: | Кестелер, оқулық. |
|
|
| Іс-әрекет кезеңі: | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті |
|
1. | Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық дайындық (7мин) Топқа бөлу Үй тапсырмасын тексеру. | 1.Сәлемдесу 2.Психологиялық дайындық Тағам аттарын екі тілде айту. Плов - палау Манты-мәнті Суп - сорпа Үй тапсырмасын тексеру | ҚРМГимнін орындау Шаттық шеңберін құру Қимылмен жасап көрсетеді. Суреттер арқылы бөліну Үй тапсырмасын оқу | Білім мен оқытудағы жаңа тәсілдер.
|
2 | Жаңа тақырып | Сөздікпен жұмыс Суретпен жұмыс Семантикалық картамен жұмыс Мәтінмен жұмыс Грамматикалық тапсырмалар | Сөздікті бірнеше рет оқу, сурет бойынша әңгіме құрастыру, семантикалық карталарды толтыру. Мәтінді оқып, InSERT әдісін қолдану. Тағам сөзіне фонетикалық талдау жасау | Сын тұрғысынан ойлау, диалогтық оқыту |
3 | Сергіту сәті (3мин) | Дастарқан әнін тыңдау | Әнді тыңдайды. | СТО 2 модуль |
4. | Жинақтау кезеңі | Сурет салу, әңгімелеу | Сурет салу |
|
5. | Үйге тапсырма: 3 минут | әңгімелеу | Күнделіктеріне жазу. |
|
6.
7. | Сабақты қорытындылау. Бағалау. | Сұрақ қою. Формативті бағалау, жиынтық баға. | Оқушылар жауап береді. | Білім үшін бағалау және оқуды бағалау. 6 модуль |