- Учителю
- План урока по казахскому языку Бос уақыт
План урока по казахскому языку Бос уақыт
САБАҚ: Қазақ тілі |
Мектеп: Атырау ХББ НЗМ | |||||||
Күні: 23-26.02.2016 |
Мұғалімнің аты-жөні: Текеева Ж.Т | |||||||
Сынып: 7 Т2 |
Қатысқан оқушылар саны: 9 |
Қатыспағандар: | ||||||
Сабақтың тақырыбы |
Менің бос уақытым және хобби Бос уақыттың қадірі | |||||||
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
Т4. Көркем шығармаларды тыңдау А3. Орфоэпиялық нормаларды сақтау | |||||||
Сабақтың мақсаттары |
7.Т4. Әңгіме, хикаялардың және шағын поэзиялық шығармалардың мазмұнын талдай отырып кейіпкерлерге сипаттама жасау. 7.А3. Ауызша мәтіндер құрауда сұраулы, хабарлы, лепті және бұйрықты сөйлемдердің интонациялық ерекшелігін ескеріп айту. | |||||||
Жетістік критерийлері |
көркемдегіш құралдарды тиімді қолдана алады. | |||||||
Тілдік мақсаттар |
Бос уақыт, хобби, | |||||||
Осыған дейін меңгерілген білім |
Қазақ дәстүрі Көрісу | |||||||
Жоспар | ||||||||
Жоспарланатын уақыт |
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
Дереккөздер | ||||||
Ұйымдастыру 5 минут
|
Сыныптың белсенділігін арттыру, сабаққа ынтасын арттыру Қызығушылығын ояту Слайдшоу арқылы әріптер сырын ашу.Сұрақтар салонына ену. Қызықты сұрақтарға жауап беру, жауаптарын тақтаға жазып отыру. |
слайд | ||||||
10 минут
5 минут
10 минут
10 минут
5 минут
10 минут
15 минут
5 минут |
|
слайд
https://www.youtube.com/
massaget.kz/blogs/poeziya/14419/
Уақыт-қылыш!
| ||||||
Сабақтың соңы Рефлексия 5 минут |
Рефлексия. |
| ||||||
Қосымша ақпарат | ||||||||
Дифференциация - Сіз оқушыларға көбірек қолдау көрсету үшін не істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырма беруді көздеп отырсыз? |
Бағалау - Оқушылардың ақпаратты қаншалықты меңгергенін қалай тексересіз? |
Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік ережелері АКТ-мен байланыс | ||||||
Дифференциацияны берілетін тапсырма, күтілетін нәтиже, қолдау көрсету, бөлінетін уақыт, қолданылатын дереккөздер арқылы жүзеге асыруға болады. Дифференциация сабақтың кез келген бөлімінде қолданылады. |
Бұл бөлімді оқушылардың сабақ барысында алған білімдерін бағалау үшін қолданылатын әдіс-тәсілдеріңізді жазу үшін пайдаланыңыз. |
Сабақ жоспарын құру үшін сізге өзге пән мұғалімдерінің көмегі керек пе? Берілген тапсырмалардың қайсыбірі оқушылардың қауіпсіздігіне немесе денсаулығына қауіп төндіре ме? Оқушылар сабақ барысында өздерінің АКТ дағдыларын дамыта ала ма? Осы сабақ барысында НЗМ құндылықтарын дамытуға қандай мүмкіндік бар? | ||||||
Ойлану Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары жүзеге асырымды болды ма? Бүгін оқушылар нені үйренді? Сыныптағы оқу атмосферасы қандай болды? Дифференциацияны жүзеге асыру қолымнан келді ме? Мен жоспарланғануақытымды ұстандым ба? Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? |
Төменде берілген бөлімді осы сабақ туралы ойларыңызды жазу үшін пайдаланыңыз. Сол жақ бағанда берілген сабағыңызға қатысты ең маңызды сұрақтарға жауап беріңіз. | |||||||
|
Күн жаңбырлы еді. Көше ми батпақ болатын. Мұндайда бос уақытымызда ермегіміз - асық ойнау. Оңалбек асығын ұттырып қойған екен. Оған бір уыс асық беріп көңілдендіріп қойғанмын, өз басым асыққа сараңдығым жоқ. Себебі бұл төңіректе асықты менен шебер ешкім ойнай алмайтын. Көздегенімді мүлт жібермейтін ем. Ендеше, балалардың бар асығы менікі болмай қайтсін. Бастапқыда балаларды қызықтыру үшін, қашанғы амалымды қолданып, ойынның бір-екі кезегіңде ұтылдым. Сонан соң қолым жүре бастап еді, қайдан can ете түскенін кім білсін, Иманбек тап бола кетті. Ол келді дегенше, ойынның шырқы бұзылды дей бер. Айтпақшы, оны таныстырайын. Кейде біз оны " Көсеу қол" дейміз. Айтса айтқандай, бойы да, қолы да үзын бала. Өзі ап-арық. Жүргенде дәл сүрақ белгісі секілді, басын томен салып имиіп жүреді. Бар бос уақытымызды ермегімізді бүлдіріп-ақ кетеді.