7


  • Учителю
  • 'Блум токсономиясын' коучинг жоспары

'Блум токсономиясын' коучинг жоспары

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

25.09.2014 жыл

Коучинг тақырыбы : «Блум таксаномиясы бойынша танымдық мақсат қою мен анықтау мәселелері»

Мақсаты: мектептерде негізгі пәндер бойынша оқушылардың білім деңгейін көтеру және оқыту әдістемесін жетілдіру сияқты тәжірибелік әдістерді әзірлеу мақсатында Блум таксаномиясының маңызын ашу.

Күтілетін нәтиже: Мұғалімдер Блум таксаномиясы туралы ақпарат алады, болашақта сабақта қолдануға бейімделеді.

Негізгі дерек көздері: Мұлімдерге арналған нұсқаулық екінші (негізгі) деңгей,үлестірмелі материал

Көрнекіліктер: интерактивті тақта, слайдтар, ватман, маркер, стикер, магниттік тақта


Коучтың іс әрекеті

Мұғалімдердің іс әрекеті

Жағымды ынтымақтастық ахуал тудыру

Мақсатында «Ыстық алақан» тренингісін өткізу

Бір біріне жақсы лебіздерін білдіреді.

А)Топқа бөлу ,топ ережесін ойластыру,топ басшыларын сайлау


Әр мұғалім түрлі түсті қағаз арқылы топқа бөлінеді,топ ережесін құрып , жазады.Топ басшыларын сайлайды


Ой қозғау

Сын тұрғысынан ойлау стратегиялары туралы не білеміз?Блум таксаномиясын сабақ барысында пайдаланудың пайдасы қандай?

Мұғалімдер топта талқылап, өздерінің ойларын айтады.постер қорғайды.

Топтық жұмыс :

І топ: Блум таксаномиясы негізінде тарих пәнінен сабақ жоспарын құру

ІІ топ: Бастауыш сыныпқа қазақ тілі пәнінен сабақ жоспарын жасау

ІІІ топ:Математика пәнінен сабақ жоспарын жасау

Үлестірмелі материалдан алынған тапсырмаларды оқып, сабақ жоспарын жасап,топ болып талқылауға, қорғауға беріледі.

Сергіту сәті

Музыкамен билеу

Сергіту сәтіне қойылған музыкамен билейді,бір сәтке көңілдері көтеріледі.

Коучтың ақпараты

Блум таксаномиясы тақырыбы бойынша презентациямен таныстыру.

Зейін қойып тыңдайды. Блум таксаномиясының әр деңгейінің сабақта пайдаланудағы мақсатымен танысады.Пікір алмасады, сұрақтар қояды.

Кері байланыс:

«Коучинг не туралы болды?»кері байланыс парағы

«Екі жұлдыз,бір тілек»


Әр мұғалім кері байланыс парағын толтыру арқылыөздерінің қандай сатыда екендіктерін анықтайды.«Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі арқылы екі ұсыныс ,бір тілектерін жазып рефлексия ағашына жапсырады.






 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал