- Учителю
- ҚАзақ тілінен сабақ 'Біздің отбасы' (3-сынып)
ҚАзақ тілінен сабақ 'Біздің отбасы' (3-сынып)
№ | Сынып :3 | Күні : 16.09 | Қазақ тілі | Модуль |
3. | Сабақтың тақырыбы: | Біздің отбасы |
|
|
Сілтеме: | Барнс(1971) сыныпта тіл қаншалықты қолданылса, оқушылардың оқуына соншалықты әсер ететінін айтады.Мұғалімдерге арналған оқулық (39-бет) |
|
| |
| Сабақтың мақсаты: | Отбасы және отбасындағы қарым қатынас жайлы білімдерін толықтыру. |
|
|
| Сабақтың әдіс-тәсілі: | Білім беру мен оқытудағы жаңа тәсілдер. |
|
|
| Оқыту түрі: | Жеке, жұптық |
|
|
| Көрнекілігі: | Кестелер, оқулық, интерблсенді тақта |
|
|
| Іс-әрекет кезеңі: | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті |
|
1. | Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық дайындық (7мин) Үй тапсырмасын тексеру | 1.Сәлемдесу 2.Психологиялық дайындық
Бас бармағым - әкем, Сұқ саусағым - анам, ортан терек - ағам, кішкене бөбек - мен, Шылдыр шүмек - сен. | ҚРМГимнін орындау Шаттық шеңберін құру
Қимылмен жасап көрсетеді. Үй тапсырмасын тізім бойынша айту. | Білім мен оқытудағы жаңа тәсілдер. |
2 | Жаңа сабақ |
| Сөздікті бірнеше рет оқу Сөздіктегі сөздерді қолдану арқылы сурет бойынша әңгіме құрастыру. Мәтінді оқып, аудару. Өлеңді мәнерлеп оқу. | Сын тұрғысынан ойлау, диалогтық оқыту |
3 | Сергіту сәті (3мин) | Әке - ана өлеңін тыңдау | Өлең бойынша қимыл жасау | СТО 2 модуль |
4. | Жинақтау кезеңі | «Ұйқасын тап» ойыны | Сызбалар арқылы ұйқасын табу. |
|
5. | Үйге тапсырма: 3 минут | әңгімелеу | Күнделіктеріне жазу. |
|
6.
7. | Сабақты қорытындылау. Сұрақ қою. Бағалау. | Оқушылар жауап береді. Формативті бағалау, Жиынтық баға |
| Білім үшін бағалау және оқуды бағалау. 6 модуль |