7


Тақырып: ' Үндестік заңы'

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Мектептің атауы: №113 Әл-Фараби атындағы жалпы орта мектеп

Мұғалім: Ханходжаева Ф.А.

Пәні: қазақ тілі Сыныбы: 5-«А»


Қысқа мерзімді жоспарлау


Күні: 17.03.2015ж

Пәні: Қазақ тілі

Сынып: 5-«А»

Сабақтың тақырыбы

Өткенді қайталау

Сабақтың мақсаты

Буын және оның түрлері, буын үндестігі, буын үндестігіне бағынбайтын қосымшалар туралы алған білімдерін нығаюуы

Оқытудың нәтижелері

Оқушылар буын және оның түрлері, буын үндестігі, буын үндестігіне бағынбайтын қосымшалар туралы алған білімдерін нығайтады

Негізгі дерек-көздер

стикерлер, маркерлер, флипчарт, интерактивті тақта.

Модульдің кіріктірілуі

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, СТО, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау, АКТ, талантты және дарынды балаларды оқыту , оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту , оқытуды басқару және көшбасшылық


Сабақтың барысы


Сабақ бөлімінің кезеңдері

Уақыты.

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Ресурстар, көрнекіліктер

Ұйымдастыру кезеңі

2 мин

Қолайлы психологиялық көңіл-күйді «аралас, топтас, жұптас»әдісі арқылы атмосфера қалыптастырдым. Мақалдар арқылы топтастырдым

Оқушылар музыкаға билейді. Музыка тоқтағанда жұптасады. Осы күй үш рет қайталанады. Билеу арқылы ынты. атмос. қалыптасады. Мақалдың тақырыбы арқылы 3 топқа топтастырылды.

1.Отан

2.Отбасы

3.Еңбек

Стикер, кепе қағаздар

Үй тапсырмасын сұрау

13 мин

Оқушыларға үйге берілген 53-жаттығуды оқытып, бір-біріне «Бумерон» әдісі бойынша сұрақ-жауап өткіздім.

Оқушылар тапсырмаларды орындады, сұрақтарға жауап берді.

Оқулық,үй жұмысы дәптерлері.

Жаңа сабаққа дайындық

2 мин

Қызығушылық ояту сатысы: «Ой қозғау», «Миға шабуыл» стратегиясын ұйымдастырдым.

Оқыушылар әуенді тыңдайды, өз ойларын білдіре отырып, әрқайсысы сұрақ тұрғысында сөйлеуге талпынды.

АКТ-ны пайдалану арқылы

Жаңа сабақ

15 мин

«Джигсо» әдісі, «Үш қадам» әдісі, арқылы тапсырма беремін. Электроны оқулықтан 56-жаттығуды орындатамын

Оқушылар топпен жаңа тақырыпты оқып, бір-біріне 3 сұрақтан жазып, сағат стрелкасы бойынша топпен жауап береді, жаттығуды жазады, қорғайды, өзін-өзі бағалайды.

Электронды оқулық, дәптер, кеспе









Сергіту сәті

2 мин

«Рөлдік ойын» (іс-әрекетпен) көрсету.

Төрт көлікті (автобус, трамвай, ат арба, поезд) іс- ірекетпен көрсетеді. Оқушылар оны табады.


Жаңа сабақты қорытындылау

5 мин

«Бестармақ» (Сингквин стратегиясы) арқылы

Қорытындыладым.

Интерактивті тақтаға жазды.


АКТ

Кері байланыс

3 мин

Мұғалім бақылайды. «Өрмекші» әдісінен пайдаланамын.

Оқушылар «өрмекші» әдісі бойынша сұрақтарға жауап беріп пысықтайды.

Тоқитын жіп

Бағалау критерийлерін анықтау

2 мин

Мадақтау арқылы қорытынды жасаймын

Оқушылар бір-бірін бағалады.

Журнал, күнделік

Үйге тапсырма

1 мин

58-жаттығудағы буын үндес.бағынбай.қосым. бар сөздерді көшіріп келуге беремін

58-жаттығуды жазып келеді

Күнделік



Сабақтағы ой толғанысым: жеңілден қиынға оқушыларды жетелеу арқылы сабақты терең меңгеруіне бағыт-бағдар бердім. Оқушылардың шығармашылық қабілеттерін көрсете білуіне көмектестім.





 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал