- Учителю
- Поурочный план 11 классы казахский язык
Поурочный план 11 классы казахский язык
Күні :15.11.15ж | ||||
Мұғалім : Каукаева М.Т | ||||
Сабақтың тақырыбы | Шоқанның қазасын естірту | |||
Мақсаты | Атақты ғалым жайлы түсінік беру. Есте сақтау қабілеттерін дамыту. | |||
Сабақтың түрі : | Дәстүрлі сабақ. | |||
Сабақтың әдісі : | Топқа бөлу, постер, сұрақ - жауап (диалог) | |||
| Сабақтың мазмұны. | |||
Уақыты | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Күтілетін нәтиже | Ресурстар |
3 - минут 5-минут | 1-әрекет Сыныппен амандасу. Оқушыларды түгендеу. 2-әрекет Үй тапсырмасын сұрау.
Жаңа сабақтың тақырыбын анықтау. | Оқушылар орыңдарыңнан тұрып сәлемдеседі, бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді. 1.екпін дегеніміз не? 2.екпіннің түрлері?
Грамматикалық тақырыбымызды интерактивті тақтада шығарылған суреттерден. Адамның түрлі іс-әрекеті арқылы анықтау.Лексикалық тақырыбымызды жұмбақ шешу арқылы анықтау. |
Өткен тақырыпты меңгеру. | Қазақ тілі. 11 сынып, Авторы: Кулмагамбетова Б. Туребекова У., Ибраева Г., Садвакасов А. «Мектеп 2011». |
5-минут | 3-әрекет. Жаңа сөздермен жұмыс. -жұппен жұмыс -сөз тіркесін, сөйлем құраймыз. 1-тапсырма Сөздерді айтылуына, жазулуына көңіл бөліңдер. | Жаңа сөздермен сөз тіркесін, сөйлем құрайды және талқылайды. | Ауызекі сөйлеу қабілеттерін дамыту. | Интерактивті тақта |
7-минут | 4-әрекет. «жеке жұмыс». 2-тапсырма.сұрақтарға жауап беру. | Ол адамның жазу қабілетіне пайдасын тигізеді. | Қиын сздерді оңай айтуға; -күрделі сөздері анық айтуға; -нақты, ұғынықты, жылдам сөйлуге; | сұрақтар |
10-минут | 5-әрекет. Мәтіннен бір сөз алып фонетика талдауын жасау 6-әрекет. 3-тапсырма Мәтіннің мазмұнын түсіндіру
| фонетика постер арқылы мәтінді түсіну |
| Дәптермен жұмыс А-3 Парақ бет |
2-минут Оқыту үшін бағалау Бақылаушы бағалайды. | ||||
Рефлексия «Оқушылар сабақ соңында мен айтқым келеді» |