7


  • Учителю
  • Конспек по казахскому языка на тему Қасым Аманжоловтың өмір жолы

Конспек по казахскому языка на тему Қасым Аманжоловтың өмір жолы

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Қысқа мерзімдісабақ жоспарыКүні:



Пәні: қазақ әдебиеті

Сынып: 7«а» сынып

Сабақтың тақырыбы:

Қасым Аманжоловтың өмірі мен шығармашылығы «Өзім туралы»

Сабақтың мақсаты:

Ақынның өмірі мен шығармашылығынан мәлімет бере отырып, «Өзім туралы» өлеңнің мазмұны мен идеясын аша білуге,ерекшелітерін ажыратуға үйрету

Оқыту нәтижелері:

1. Автордың өмірбаянын біледі,

2.Шығармашылығынан мәлімет алады

3. «Өзім туралы» өлеңнің идеясын ашады

4.Ерекшелігін ажырату

Негізгі дерек көздер:

Оқулық. Слайд,

Интернет желісінен алынған материалдар, АКТ, суреттер,смайликтер, суреттер,постер, маркер.

Енгізілген модульдер:

-Оқыту мен оқудағы жаңа әдіс-тәсілдер;

-Оқытуда АКТ пайдалану;

-Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету;

-Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау;

-Оқытудағы басқару және көшбасшылық.





Сабақтың барысы:



Сабақтыңкезеңдері



Мұғалімнің

іс-әрекеті



Оқушыіс-әрекеті

Дереккөздер, көрнекі-ліктер,пайдаланылатын құралдар



Ұйымдастырукезеңі

2 мин

Оқушыларды түгелдеп, назарын сабаққа аударады.

Психологиялық көңіл-күйді реттейді

Оқушыларды топқа біріктіредіі.

Мұғаліммен сәлемдесіп, сабаққа дайындалады,



Түрлітүсті стикерлер.

Білу





Үй тапсырмасынсұрау

5- мин

Үйге тапсырманы сұраймын. Өтілген сабақты пысықтау мақсатында семантикалық картадан пайдаланамын

Оқушылар семантикалық картадағы сұрақтарға жауап жазып толықтырады постер қорғайды

Интерактив тақтадан пайдаланады







Түсіну



Жаңа сабаққа дайындық

2- мин

ОқушыларданҚасым Аманжолов кім?оның шығармаларын білесіңдер ме деп сұраймын

Оқушылар өздерінің ойларын ортаға салады.

АКТ



Қолдану







Жаңасабақ

5-мин

2-мин

4-мин

3-мин









Оқушыларға интер.тақта арқылы жаңа сабақты толықтырамын, 1-топқа өмірі жайлы, 2-топқа шығармалары жайлы сұрақ тастаймын

Мағынанытану

Сұраққа-жауап

Оны қорғау

Оқушылар постерге өз ойларын түсіреді.



Әр топ өз ойларын жазғандарын қорғап шығады.



Интер-нет желісі-нен алынған материал-дар



Талдау

5-мин



5-мин





Кітаппен жұмыс



Ой бөліс





Әр топ өз беттерінше жұмыс жасайды .







Оқулықтар мен жұмыс

Жинақтау

7- мин.







«шырмауық» әдісі арқылы сабақты жинақтаймын

.



Оқушылар бірігіп, бірінің-бірі сұрағына жауап береді



Түсті жіп







Бағалау









2-мин.

Топтық және жекелей жетістіктерді смайликтермен бағалау

Топ көшбасшысы

жиынтық бағаларды шығарады

Бағалау парақша-лары

Рефлексия

2- мин

«Бағдаршам» бойынша

Жасыл:Маған сабақ ұнады. Тақырыпты меңгердім.

Сары: Тақырып тытүсінгендеймін, менде сұрақ бар

Қызыл:Сабақ маған түсініксіз

Оқушылар кері байланысты бағдаршамға іледі



Стикер-лер



Үйгетапсырма

1мин.

Өлеңді мәнерлеп оқу

</<font face="Times New Roman, serif">Оқушылар тапсырманы күнделіктеріне жазады.













 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал