- Учителю
- ҚАзақ тілінен сабақ 'Менің сүйікті ісім' (4-сынып)
ҚАзақ тілінен сабақ 'Менің сүйікті ісім' (4-сынып)
№ | Сынып :4 | Күні : 15.09 | Қазақ тілі | Модуль |
3. | Сабақтың тақырыбы: | Менің сүйікті ісім |
|
|
Сілтеме: | Барнс(1971) сыныпта тіл қаншалықты қолданылса, оқушылардың оқуына соншалықты әсер ететінін айтады.Мұғалімдерге арналған оқулық (39-бет) |
|
| |
| Сабақтың мақсаты: | Оқылым, айтылым, жазылым әрекеттерін жалғастыру, тілдесім әрекетіне жетелеу.
|
|
|
| Сабақтың әдіс-тәсілі: | Білім беру мен оқытудағы жаңа тәсілдер. |
|
|
| Оқыту түрі: | Жеке,топтық |
|
|
| Көрнекілігі: | Кестелер, оқулық, интербелсенді тақта. |
|
|
| Іс-әрекет кезеңі: | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті |
|
1. | 1)Ұйымдастыру кезеңі: 2)Психологиялық дайындық (7мин) 3)Топқа бөлу 4)Үй тапсырмасын тексеру. | 1. Сәлемдесу 2. Психологиялық дайындық Қарлығашқа ұқсайық, Қане қанат қағайық. Ұшып-ұшып алайық, Орнымызды табайық 3. Фишка тарату Үй тапсырмасын тексеру. | ҚРМГимнін орындау Шаттық шеңберін құру
Қимылмен жасап көрсетеді. Фишка түстері арқылы бөлінеді. Шаштарының ұзындығы бойынша орындайды. | Білім мен оқытудағы жаңа тәсілдер. |
2 | Жаңа сабақ | Ой - қозғау сөзжұмбақ ұсыну. Тұсаукесерлер көру. Класстер құру | Оқушылардың жауаптары Әңгімелеу. Тұсаукесер бойынша кластер құру.
Оқушылардың жауабы тыңдалады. | Сын тұрғысынан ойлау, диалогтық оқыту |
3 | Сергіту сәті (3мин) | Әрі оқу, әрі ойын. | Оқушылар өздері құрастырады. | СТО 2 модуль |
4 | Жинақтау кезеңі | Грамматикалық тапсырмалар. | Кітап, сурет, би сөздеріне фонетикалық талдау жасау. |
|
5. | Үйге тапсырма: 3 минут | Диалог құру. | Күнделіктеріне жазу. |
|
5. 6. | Сабақты қорытындылау. Бағалау. | Сұрақ қою. Жиынтық баға | Оқушылар жауап береді.
| Білім үшін бағалау және оқуды бағалау. 6 модуль |